• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
luci superrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky než se odpojím, musim se pochlubit - cyrilek se dnes několikrát sám otočil ze zad na bříško, já byla tak dojatá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,pěkné ráno.

Snad už konečně nebude pršet.

Baru-Cyrda je šikulka. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :wink:
jdu vás dočíst včera jsem nestíhala měla jsem horu žehlení a musela jsem to už zmáknout poněvadž by se to tu kupilo a kupilo až hrůza tak že je vyžehleno a dneska mám oraz :sunglasses:
24. čer 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkýýýý, u nás hrozně moc v noci pršelo a prší pořád a to dneska jedeme juknout se se sousedkou do krnova na to plavčo, jak budeem od září chodit...takže to bude super výlet.
24. čer 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,

Val, Kači, děkuji mocinky!!!!

Zajdli, tak něco takové mám taky vybrané, jen to má jakési dvě poličky pod tou přebalovací s tím, že se tam dá něco položit nebo uskladnit. a některé dokonce byli i s vaničkou. tak uvidíme.
24. čer 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás zatím neprší. Pršelo ale asi v noci, je tu mokro. Já dnes mám za úkol vyprázdnit mrazák, nějak nám asi odchází. Naštěstí je v záruce, tak dnes má přijít servis man, takže to jdu nachystat, ať se k tomu dostane.
24. čer 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem konečně dočetla uuuf to jste toho zase nakoňokecali :grinning:
24. čer 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí gratuluji ke kontrole a nějak mě uniklo už cejtíš bybíska v bříšku :slight_smile: :slight_smile: ???
24. čer 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maoa je neuvěřitelně statečná nemám slov a je to dobře že vypadnou pryč do Paříže chce to pořádnou dávku odpočinku a relaxu a vůbec si to nedovedu představit odhazuji klobouk a smekám na všechny čtyři před ní jakej je bojovník :sunglasses:
24. čer 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Baru super fotečka ze srazíku a před Písmenkem nikdo neuteče :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
NIKDO :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, tak to gratulka k přetáčení, to naše vemeno stále neumí vytáhnout tu ruku pod sebou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
počásko u nás stojí za prd stále je hnusně a prší i když alespoň už nejni tak šílené povětří jako včera včera to bylo příšerné i bouřka byla v řece je vody no až hrůze ještě metr a je to venku :frowning2:
včera jsme seděli skoro celý den doma jenže nebylo to možný jelikoš Míša doma spí na prdlačku tak že spal po O 1,5h což normálně spí tak 3 h v kočáře a porád vybekával jak byla bouřka tak že trhané spaní na pytel .......navečer s trochu umoudřilo počasí a vylezlo i sluníčko tak že jsme na hodinku vyrazili před koupáním ven aby se trošku prospal a pěkně mu to svědčilo spal hned jak se dal do kočáru :wink: a večer krásně usnul poprvé jsem ho dala do postýlky musím ho už zvykat protože ho máme porád v koši ale až se posadí nebude tam moc bejt .....v tej postýlce si povídal jak píše Markét veledůležitě zkoumal dudáka což je teď nej činnost i u nás a pak se navil kviknul otočil se na bok a usnul :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se taky nepřetočíme na břicho jen sílou gravitace nás převážej nohy na bok z jedné strany na stranu a to je celý :rolling_eyes: natož nějaké rotování v postýlce nebo na dece ležíme jak placka na jednom místě :unamused:
24. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen z břicha na záda ale to je taky silou gravitace naše těžká kebule nás převrhne a je to
24. čer 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky HOlky, už mám cestovní horečku.. balím a poletuju.. okolo oběda s Julčou vyrazíme.

To naše vemeno se o přetočení na břicho pro jistotu ani nepokouší :sweat_smile:
24. čer 2009 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dorule teď taky spává na boku :grinning: :grinning: Vždycky studuje ty žirafy na mantinelu, chvilku je hladí, pak přes sebe hodí plínku a usne :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu.. koukám, že jsme na tom s motorikou našich miláčků podobně :wink:
24. čer 2009 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mi rotujeme o 106 :grinning: :grinning:

Veru, tak šťastnou cestu :wink:
24. čer 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já píšu jak prase :angry:
24. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
endy a kam razíš ? něco mě uniklo :wink:

mydneska do poradny naočkovíní poslední hexa fuj se netěším :frowning2: ale asi nechám Míšu zvážit zajímalo by mě kolik má ten náš řimbuch aspoň 8kilo :sunglasses:
24. čer 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.

Dnes strašíme od 6h.

Malej chtěl už ve 2h vstávat, brebentil, spinkat se mu už nechtělo.
:wink:
Počasí šílený, celou noc a stále ještě ted prší :angry:
24. čer 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já nezoufám on na to přijde že se může překulit dřív nebo pozdějc :wink: a ještě budu vzpomínat že ležel jak placka a nikam necestoval :grinning:
24. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec nemo :wink: :wink:

vera jede do sev čech k mamce?? :confused:

my už naštěstí hexy mamá všechny a proběhlo to v klidu
24. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě píšem s Míšou asistuje mě na klávesnici už se probudil a hučel v koši že chce ven objevovat svět :grinning:
24. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás žádnej klid vždy teplota a večer jak vystřiženej ze žurnálu nespí jako by mu vždy píchli nějaké pozbuzovadlo :sunglasses: tak že se zase těšíme :rolling_eyes:
24. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem četla, že v 6m by měly děti dosáhnout 2násobku své porodní váhy, takže my bychom měly mít za chilku 8kg a máme sotva 6 :sweat_smile: :sweat_smile:
24. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď zkoumáme podložku pod myš :grinning: užasná zábava jde to mačkat jee to bude vypadat :dizzy_face:
24. čer 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám taky cestovní horečku, už jsem byla 2x a vypadá to, že snad po 3 mě to nemine :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO TAK MY UŽ JE TEDA MÁME pardon caps lock
:sunglasses: ježíš to je psaní s jednou rukou dítě se mě tu po všem sápe
24. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek