Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
30. čer 2009

aha, no tak možná do kočárku by nebyla ty šráky marné 🙂

zajdla
30. čer 2009

Rinty se určitě zlobit nebude.Aspoň o ní něco víme.

Naštěstí už má sestra prázdniny,tak tady bude snad častěji. 😀

Kdyby nebyla Lucka nemocná,tak jí snad napustím bazén.Máme 31°C.Na teploměru.Máme ho ve stínu,tak na slunku musí být tak 45. ☹

pismenko
30. čer 2009

jj, je hrozná hic, malou už dvě hodiny vozí sousedka, do 15:00 má přijít, tak už vyhlížím 🙂 🙂

valentynka
30. čer 2009

endy, nemáš nějak velkou dírku v té savičce ?? že jí to teklo ?

tak zkus dát na lžičku

my jsme už po obídku, snědl docela dost,ale vždycky si u toho musí děsn+ hrát a plácat rukama a nejradši se trefit do lžičky 😠
hodila jsme na něj ale pro jistotu hadr z cejchy,ale je to teda něco ho nakrmit.
u kašičky hezky leží a papká,ale u oběda sebou šije jak sto čertů

zirafik
30. čer 2009

už 4 strany za dnešek 😕 😕 😕

valentynka
30. čer 2009

nooo se holky po ránu rozjely, nemohly chrápat, tak to tu rozjely 😀 😀

valentynka
30. čer 2009

tak jsme myslela,že půjdem ven,ale nějak se to zatahuje a hlavně někde poblíž burácí ☹

endlessblue
30. čer 2009

Val.. ta savička je od prvního dne věku. Používala jsem jí na MM, když byla Juli malá.. ona jen tak secvakne ten konec, takže to začne téct.. ale nepolkne a tlačí to jazykem ven 😒 potvora jedna.. ale něco málo přeci jen vypila... ale tak 2/3 toho skončí mimo

zirafik
30. čer 2009

dočteno 😝 , ale kojíme tak si moc nepokecám, jednou rukou 😅

byli jsme s dětmi s kámoškou na obídku a prochajdě 😝 ... venku dusno a vedro, blesky v dály.... 😕

zajdla
30. čer 2009

Endi zkus tu lahvičku avent,tam je ta savička pevnější. 😀

valentynka
30. čer 2009

endy, joo ahá, tak to je pěkná potvůrka 😉 😉

tak u nás pro změnu zase chčije 😠 😠 😠

valentynka
30. čer 2009
https://www.youtube.com/watch?v=tLdUNbGlHNY


tak takhle někdy Filípek blbne 😅

zirafik
30. čer 2009

Val, to je akrobat 😕 😕 😅 😅

zajdla
30. čer 2009

Val tak to je Filípek šikulka.Za chvilku abys ho nenechávala samotného v tom lehátku. 😀 Nebo ti odpochoduje i s ním na zádech. 😀

valentynka
30. čer 2009

zajdi 😀 😀

jj, je to akrobat.
Poprvé když mi to udělal,tak jsme byla v kuchyni,jenže to zůstal viset a tom boku a začal řvát, ted už se líp udrží a umí se vrátit zase do sedu.

ted šel zase spinkat, už byl unavený.

jsme hodila chránič matrace do pračky, bo povlíkám, tak snad to uschne

endlessblue
30. čer 2009

tééda val.. filda je šikulka 😉

Julča je dneska mrzutá, to je děs!!!!!! 🙄

Markét.. upřímně závidím.. vozící sousedku 😉

jitousek
30. čer 2009

tak koukám jak Filda vystupuje za jízdy z lehátka 😀 dobrý no to aby člověk už byl ve střehu
to ten náš Breburda dneska udělal taky husarskej kousek rotoval v postýlce a námáčkl se na špricle a řval jak pavián 😔 😎

jinak teď opět brutál řev že chce spát jenže doma ani omylem museli jsme ho dát do kočáru tak že teď spí ještě venku před koupáním

dneska je to teda na palici s tím dusnem odpoledne to vypadalo na spadnutí dokonce nám tu vypli i proud ale bouřka opět jen lehce lízla z dálky 😎

jitousek
30. čer 2009

val já si nemyslím že by řval kvůli tomu že chce mezi nás do postele já ho tam vždy už neberu jen někdy a spíše k ránu po posledním nočním kojení tak kolem 5h 😎
tohle byli evidentně zuby nebo to dusno nevím každopádně já jsem dneska utlučená jak žito od rána už se mě zavíraj oči 😔

pismenko
30. čer 2009

A co mám teprv říkat já 🙄 🙄 kdo se tady zítra se mnou ráno sejde?? 😝 😝 my už spinkáme, ale co tomu předcházelo:
před 18:00 jsem si dorču tady nahoře rozbalila do naha, hrály jsem si a povídaly a najednou tel:za 10minut tam máš štěrk, běž před barák 🙄 🙄 .Tak jsem zamotala dorču do počůrané plínky a hodila jsem ji dolů do kočíku a šla ven.chvilku byl klid, ale jenom jsem zahlídla tu tatrovku, tak tam začla ječet.No ječela tam celou dobu, než jsem se vrátila(cca 10min).chudinka, byla celá brunátná jak naříkala.
Ale pak u koupačky už dobrý a po kojení jak jsem ji měla na rameni,tak jsem úplně cítila jak ji těžkne ta hlava.když jsem ji položila,tak byla v minutě KO. 😔 😔

Val, pěkná, ale my bychom chtěly rozměr min 110x110 a více, spíše 120x120.Nejsme limitováni místem,takže proč ne.Takže kdyby jsi na nějákou podobnou narazila, sem s ní.
Video pěkný 😵

jitousek
30. čer 2009

já myslím že my budeme opět ranní strašáci 😉 ale neslibuju nic 😵

valentynka
30. čer 2009

když narazím na tu velkou, dám vědět 🙂

jdem se koupat, tak se mějte hezky papa 🙂 🙂

valentynka
30. čer 2009

my se k vám teda ráno rozhodně nepřidáme 😅 😅 😅

pismenko
30. čer 2009

no to ovšem přicházíte o hodně 😝 😀

jitousek
30. čer 2009

to naše dítko nechce za svět usnout grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Dorče už spí a ten náš ďáblík nikoliv nato že zase budem strašit brzo ráno chjo chjo už zase burácí postýlka 🙄

kremrolka01
30. čer 2009

Jitu u nás taky opět hysterák 😠 od sedmi do teď
furt prsty v puse a řev, u prsa se kroutil, tak nevim jestli taky zuby, ale nic není vidět
musela jsem si ho dát k sobě do postele, strčit cecek do pusy, zabalila jsem ho do peřiny aby se nemoh cukat chytla pevně za ruku dokud nezabral ☹ to jsou fakt vyčerpávající večery

endlessblue
30. čer 2009

Holky, já to naše hodný dítko taky uspávám už druhý den skoro 2 hodiny 😕 To počasí nebo zoubky na ně fakt asi působí. Ale Juli nemá ani dásničky nateklý nic

tevina
30. čer 2009

Val filípek je boží,tohle dělal adík taky,jo kde jsou ty časy 🙂

tak my dneska byli na zahradě a konečně tomáš napustil bazén,máme takový ten samonosný 3m x 76cm.Tak už se těším až se voda ohřeje a vyzkoušíme ho 🙂