• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=386458

paní šije hezký kapsáře :slight_smile:
jsem si nechala poslat nabídku :slight_smile:
1. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnooo fakt pěknýýýý :slight_smile:
1. črc 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
cena méně :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ...to je job jak cip :confused: :confused:
1. črc 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti teda řeknu :slight_smile:
a má plno až do září.

že by jsme začli šít kapsáře ??

to je jako ty ženský co šijou vložky do kočárů, nebo přešívají kočáry, to když se mrkneš kolik posílá balíků,tak to je taky dobrej job
1. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ale já jsem kopyto,takže mám smolíka :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ já si nechala přešít kočár. :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:

tak filípek se nějak potí, ještě že jsme ho nechala tak na volno.

holky, majte sa

papa :slight_smile:
1. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
papapa :astonished: :astonished:

Zajdi máte hezký kočík :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=365172&vReferer=

brývečír, tady je ukázka toho jak nám Cyrilek roste
1. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, je kouzelnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jak je krásně vypleštěnej, no k sežránííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kujííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, nádhera, pan Cyrda fešáček Slávista :dizzy_face: :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
rekord v počtu kojení 13x :unamused: ... 3,30 7 9 10 11 13 14 15 16,30 17,30 19,30 20,30 21,30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... a do konce dne ještě 2,5 hod. Holky já jsem z toho vorvaná jak kůn :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted vytuhuje u prsa :rolling_eyes: ... snad to zalomí do rána :unamused:
1. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Pavlí to nezávidím :frowning2: a neznám, já Kubu musela v tomhle věku pomalu ještě budit na kojení
snad se to brzo upraví, aspoň po těch 2 hodinách
a ani když ji vezmeš ven do kočárku tak tam dýl nespí? ale v tomhle vedru a dusnu se moc nedá spát
v tomhle byla ta zima dobrá, malej se zavrtal do fusaku a chrněl, jak začly tepla tak rázem přestalo i spaní v kočárku
1. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti, v kočárku vydrží 2-3hodky, dnes 1,5 hod :unamused:
1. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
... konečně do pelíšku :dizzy_face: ... malá spí od 22h, tak snad min. do 4 bude spánek ... ale probere mne bolest prsou neb po dnešním celodenním koju se nalejou na melouny :unamused: ... už teď ve sprše to ze mně kapalo, neb jim bylo asi divné, že se po hodině opět nekojí :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. črc 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou... nebo možná dobré ráno těm, co tu od 7 budou strašit :sweat_smile: ... můj tip na ranní ptáčata - Písmenko, Zajda.... tak uvidíme ... :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Jitoušek... :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno no jsme opět ve vedení raních ptáčat od 5h je Mišpulín vzhůru ale ležela jsem do půl šesté :dizzy_face: už mám umyté nádobí ustláno setřenou kuchyň a připravenej kočár v chodbě teď Míša spal půl hoďky a já tu lítala jak motorová myš :sunglasses:
2. črc 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Krakonošov hlásí lehkou mlhu a svítí slunce tak že bude opět palermo :sunglasses:

včara jsem byla ve městě dneska razím znova jelikoš jsem půl věcí zapoměla protože Míša se vzbudil a musela jsem ho koji na námku a samo sebou řev tak že jsme na sebe upoutali pozornost .......řval protože bylo šílené dusno před bouřkou ani ne tak hlady jako kvůli tomu vedru tak se nasosal a pobulel si v kočáře a usnul když jsme dojeli dom začal slejvák ale ten byl ještě že jsme to stihli jinak by jsme byla na kost mokrý
2. črc 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
baruuu Cyrda je fešnej chlapák :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Pěkné ráno.

My budíček až v 6,45.Takže super.Tady už je opět pařák.Ach jo. :frowning2: Pošlu ségru do Hodošu vybrat penízky.V takovém parnu nikam nejedu. :angry: Navícmalou nechci tahat po slunku.

Baru Cyrda je krásný.
2. črc 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí nediv se malé,že je pořád u prsa,to dusno je hnus.A asi si vzala k srdci,že se má v těchto parnech hodně pít. :grinning: :wink:
2. črc 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holkýýýýýýýýýýý :sunglasses: :sunglasses:

Zajdi, co je to zase Hodoš :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: ...já z toho tvého hantecu nemůžu :grinning: :grinning: :grinning: posledně to bylo taky takový to divný slovo, už jsem raději zapoměla, co to bylo :grinning:
2. črc 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodoš je Hodonín.Je to město asi 8 km od nás. :grinning:
2. črc 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu vzbudit tátu, dneska musí s tou naší psí kurv... na tu potratovou injekci :confounded:
2. črc 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holkýý :slight_smile:

Pavlí, jj, to taky znám to kojení 12x za den, jsme si to taky počítala,když byl Filípek malej, já to aspon teda měla po 2 hodinách a ne jako ty po hodině :frowning2:
ale určo je to i tím teplem,že má žízeň.

jitoušku a nezkoušela jsi mu dát čajík nebo nějakou štávičku ,když jsou ty palerma
2. črc 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem to teda královno pochopila ten hantec :grinning: :grinning: :grinning:

ale ten minulý jsme taky už zapoměla :grinning: :grinning:

noo s tím pitím to je fakt, malá má žízen a tak se porpvé napije,ale za hodinu už má hlad, bo předtím jenom asi bumbala, si teda myslím, mnoo :wink:
2. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek