• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
no fakt se přetáčí :sweat_smile: ale teda nevím jestli plánovaně nebo neplánovaně
jednu ruku povolí, mrskne sebou a je na zádech
on je hrozný šídlo
tady u našich koupeme v kyblíku a teda mám co dělat aby mi nevykočil ven, jak to proboha děláte??? :confused: :grinning:
27. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru malej vydrží jednou dvakrát denně do dalšího kojení vzhůru, tak toho využívám a povídáme si nebo právě pasem ty koně a tak
27. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét šikovná pasačka :grinning:
27. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak je krásně vlasatá, my budeme mít za chvíli plešounka, leze mu to dolů všecko
27. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
chichi
27. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to chichi je na mou novou fotku, ne že máte plešounka :wink:
27. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už mi tu chrochtá a dítě a navíc je slyšet přímo dělbuchy do plínek, to bude zase nadílka
malej nejív prdí a kadí když se vzbudí, to se ještě se zavřenýma očima různě kroutí a prďánkuje, to je legrace ho pozorovat
27. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kremrol............ tak to je teda vážně šikulka. Krásné fotečky.
Dorotka taky krásně pase.

Malej je v lehátku už, je po jídle a brebtá tam na zvířátka :grinning:
27. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo holky, vy máte zdatný pasáky a pasačky.. to je mazec.... asi budeme muset trénovat, páč naše mladá u toho fakt vždycky vříská a nelíbí se jí to. Když pase... tak hlavičku nemá rovně, ale stranou... ouškem nahoru.. je to jouda :grinning:

Markét bezva nová fotečka. až budu nějakou mít, tak taky změním pas.. :wink: jako tu fotku.. změnit svůj pas budu muset v posilovně :sweat_smile:
27. únor 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda kremrolko, já čumím :slight_smile:
jakoubek je teda pěknej šikulka :slight_smile:
to filípek je na to lenoch, chvilku hlavikču drží, ae jen chvililinku a pak si lehne a cucá si pěstičku, stejně jako u nemo :slight_smile:

ver,tak to je super,že se to zlepšilo, věřila jsem ti :slight_smile:

jiankjá dávám filípka taky na chivlku na bříško,ale spíš tak hodinku po kojení,aby se nepoblindil a taky ho občas dám spinkat na bok a to se mu líbí, i na bříšku spinká,ale to jsme u něho, je s námi v obýváku.

zkioušej veru malou pomlau zvykat na to bříško, je to pro ně dobré v tom,že si posílují zádový svaly.
a nebo zkoušej julinku nosit na předloktí na bříšku, to se jim taky hrozně líbí.

joo a taky jsme četla o tom pasení,že když se třeba ještě neudrží,tak se jim může dát ruka pod hrudníček a jde jim to lépe
27. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.novinky.cz/krimi/162561-domaci-porod-se-rychle-zmenil-v-boj-o-zivot-ditete.html

a je to tady :frowning2:
neívm co se těm ženským líbí na tom rodit doma, to nechápu,ohrožují tím mimčo i sebe
27. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hazardérky :unamused: :unamused:
27. únor 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoky, my máme títra to Vítání :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra :sweat_smile:
27. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
markét, my jdem 14.3., měli jsme jít zítra,ale kameru má sebou ségra na dovče,tak jsme to posunuli a taky mamča chtěla jít s námi se mrknout :slight_smile:
27. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
val, tak ten nostalgický email je perfektní a vykouzlil mi :grinning: na rtech
27. únor 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen nakukuju tak nás aspon posunu :sunglasses:

Kremrolko Jakoubek je fakt strašně šikovnej,mysli že můžeš počítat s tím že bude i brzo chodit.Tomášek byl taky šikovnej a ve všem trochu napřed,otáčel se teda až kolem 4m,lezl v 6m a když mu bylo 10m a 2dni tak začal sám chodit.Adámek je proti němu pomalejší.Ale jsem ráda :slight_smile:
27. únor 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Písmen hezký fotky,dorotka je kočička :slight_smile:
27. únor 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vyhlížím taky tu barču :dizzy_face:
27. únor 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jrásné fotečky máte.
Koukala jsem se zatajeným dechem na ten článek, tak podle bydliště to ta moje kamarádka není :pensive:
27. únor 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tanu třeba si to ted rozmyslí :pensive:
27. únor 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle je taky docela síla,já mám teda skoro pořád rýmu tak adámka vůbec nepusinkuju na pusu a opar jsem taky vživotě neměla

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/162598-matcin-polibek-novorozence-usmrtil.html
27. únor 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda čtu tu jak Vaši Mladí prckové pasou koníky :wink: to je paráda a jsem s toho jako Veru úplně vyhozená z kolejí ten náš tygr se taky pěkně vzteká a moc nechce zvedat hlavu jen když ho držím čelem k sobě tak ji zvedá ale na bříšku se vzteká že mu to nejde jak je těžká :unamused: tak taky nevím teda :fearful: máme pěkného lenocha .......když teče míň mlíka tak se vzteká pást nechce .....když nejde usnout tak se čílí teda holky kde my toho prcka vyštrachonili :sweat_smile: já už jsem z něj přes den ulítaná teď už kolem něj od 18 h s manžou skáčem kojení koupání kojení a teď ne a ne usnout .........v noci zase řádil jako sova od 23h po kojení vymejšlel dudáka a koukal pobekával jestli ho zase bolelo bříšo a to jsem mu dala ty kapičky ....pak se mě po tom ublinkával chju chju
27. únor 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaaaa mladý pán zabral ale nechci to zakřiknout on je jak živí stříbro vyspí se 5minut a pak začne řádit v koši ruce lítaj kukadla jak tenysáky :grinning:
27. únor 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
při koupání se nám v belíčku začal stavět na nohy manža měl co dělat aby ho udržel fakt je to čertík :sunglasses:
27. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a začal se pěkně smát alespoň nějakej pokrok :wink: když to pasení nám moc nejde :sunglasses:
27. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Baru už dneska pustili dom ju ??? tak to je super no než se aklimatuzujou a zabydlej ona se pak vokáže holka naše jedna :dizzy_face:
27. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se vykoupat a vymáchat plíny už spí otázka jak dlouho ........ale snad mu to vydrží prosíííííííííím prosíííííííím tak dneska babi vozila venku ona jak byla porád ta zima a tady hustě sněžilo byla jsem zalezlá doma a on se pak nudí a nespí takhle je snad přiotrávenej kyslíkem a bude spinkat i v noci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky adámkovi to pasení taky moc nešlo,tak mi dr. řekla at si ho dám bříškem na sebe,že to stačí.já vždycky když jsme seděli u televize tak jsem si ho na sebe položila a tak krásně zvedal hlavičku.dr říkala že na mě chce vidět tak se snaží :dizzy_face:
27. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nebojte, každé mimi se vyvíjí jinak, ale je dobré cvičit. Např. postavit mímo obkročmo přes vaše stehno a naklánět ho doleva,doprava,dozadu,dopředu. Dlouho budete mít pocit, že je to k ničemu, ale postupně jim to bude zpevňovat svalíky. Verča už se přetáčí na bříško, je to hrozná sranda. Dnes dokonce někde vyšťárala u hrací deky dudlík a spokojeně si ho strčila do pusy :grinning:
Tak se mějte, détko chrní a já se odedneška musím začít učit..tak tu snad nebudu vysedávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: papa
27. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek