• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
Markét, zkus to vytrhnout, co to půjde :grinning:
10. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, slibuju, že se to budu snažit napravit,ale dejte mi čásek.to se poddá :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus to trhnout o přestávkách :sweat_smile: ... co vlastně vyučuješ? Jo a jak to dopadlo s Nikolou? Jestli si dobře pamatuju... neb má kojo paměť je fakt mizerná... a ten pravopis :angry: ... včera jsem si na seznam co nakoupit napsala síry.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... fuj jdu blejt velebnosti :astonished: :astonished:
10. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám tu Himaláje a dosychaj další :stuck_out_tongue_closed_eyes: a manža má nějakou práci takže nehrozí :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Nikola zatím nic, nemám na to už energii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Alespoň zatím.
10. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét - supr spojení ... ráno něco podělám :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se drž... ale ty jsi holka šikovná, tak to určo zvládneš :wink: ... a až se zajedeš tak bude líp :dizzy_face: ...
10. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeee tady to ožilo já jsem zatím nastrkala pár fotek do alba
:sunglasses:
10. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jednu novou do Ipu až na ten dudák a můj ksicht by to ušlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
10. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náhodou jituš :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, padám do postele, zítra mám dlouhej den už na 9:00 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a něják mě bolí škopek, tak jdu ležet :astonished: :astonished:
10. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
markét vy už si sednete samy no tož to jste kujóni my ani omylem kácíme se jak dříví v lese porád je to sed s oporou a na co máme kolena a nohy? jen na cucání palců na podávání hraček a ty kolínka na plácání :grinning:

jestli se naše dítě naučí lézt bude to malej velkej zázrak ale kutálení nám jd obstoojně po celém obejváku nemám ještě ohrádku táta mě jí lakuje a dává do pucu zatím máme jen starou postýlkoohrádku v kuchyni jinak bych s ním nic neudělla ale stejnak tam vydrží chvíly a pak hučí nebo se zašprcne mezi špricle a je řev :sunglasses:
10. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zase jsme se nedozvěděli co ta naše královna učííí sak na ryby :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu, fota pěkná a to jako i v Ipu :dizzy_face: fáááááákt :dizzy_face:

jdu na polívku už mi tu přes 20 min pípá v mikrovlně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
10. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Výchovy(TV, VV, HV) a anglinu u prvňáčků :slight_smile:

a už nejsem
10. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš recht Jitu, zas víme prdlašku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééé pardón :grinning:
10. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
týjovka ty jsi dobrá tělocvik výtvarku a hudebku a aninu pane ju klobouk dolu :wink:
slááááva naší královně slávaaaaaa slávaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
10. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
žiraf na poznámku a pak že zloběj :sweat_smile:
odpovídám :

dneska jsme si hráli doma na teroristu na terorizovaného a na zachránce :grinning:

vysvětlím: Míša verzus terorista (řval od 11h do 12h normálně v této dopolední hodině spí a ve 12 obvikle objeduje dnes si pořval ) další obsazení Já terorizovaná řevem ....jsem dělala seč mě fantazie a rozum stačil všechno proto aby už neřval marně prso prso prso hrací deka uspávání chování postýlky čaj s flačkou cukrbliky rozbalení plíny nic nic nic malej terorista řval no a na zcénu přichází další role dnešní hry zachránce tatínek :sweat_smile: jen přišel vzal si ho bylo po řevu :pensive: říkám si že to asi s tím dítětem někdy neumím jenže já mu nedokážu poskytnout změnu lidí v okolí leda že bych sezval Klicperovo divadlo na každé dopoledne a byl by klid :grinning: :sunglasses:
10. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale vše dnes opět přičítám zoubkům ono to nebylo jen dopolko ale i odpolko proto jsme mu vrazili ten rohlík a nakonec mě i doktorka řekla že už si může žoulat rohlk když teď máme tu dietu :sunglasses: chňapnul po něm a drhnul si s ním dásně ale nechtějte vidět ten bordel kolem a jak to dítě vypadalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu směr lože jelikoš se děsím kolik už je hodin tak že pá a brou noc žádné ponocování

no žehlení dnes nedopadlo tak snad zítra snížím náš vrcholný ledovec :wink:
10. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jian k koukám na slovo obvykle a obvikle no fuj to je teda velebnosti hnus :sunglasses:
10. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky Pavlí, vítejte zpátky, tak jak jste oslavili výročí svatby? :wink: aspoň pokud mě paměť nemejlí máte stejný datum jako my :slight_smile:
Baru jj to je super, paní je rychlovka :slight_smile: už se na vás těšim, my teda taky měli v Praze lítačku, pořád samá návštěva, ale Kubovi to dělá dobře nebo ten pražskej vzduch :grinning: já nevim že tam tak dobře usíná, dnes opět doma uřvánek uřvanej a vytuhnul až teď před desátou, už jako mi fakt bublala krev v těle :angry:
jdu zkouknout tygra :slight_smile:
10. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu nevidím na o už a píšu hovadiny brou noc :sunglasses:
10. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee kremrolka přišla koukám že to tu ožívá večer :wink:
10. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiťu Míšánek je boží :slight_smile: krásnej klučina :slight_smile: a rošťačina mu kouká z očí :sweat_smile:
10. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe my to máme taky teda s tím spaním když jedeme k našim tak tam spí krásně přijedeme domu a je to boží dopuštění ale tam se není čemu divit je tam horskej vzduch ale Praha ??? No že by byl otrávenej smogem :sweat_smile: a lépe spinkal ......asi to bude jen změna prostředí :dizzy_face: :wink: :sunglasses:
10. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
se asi dneska neodlepím ze židle padam padam padam :grinning:
10. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe Kuba taky dneska žužlal rohlík a dopadlo to podobně, udělal z něho něco nepopsatelného, ukroutil, otlouk o stůl, o židli, ožužlal,... :grinning: no ten bordel okolo, jsem to shrnula na hromadu a musím to jít ještě zamést :grinning:
v kočárku zas žužlá kukuřiční křupičky, no to je taky pěkný svinstvo :grinning:
10. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou, já dám dneska asi ještě zoufalky ať si pořádně vymydlim mozek :grinning:
10. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek