• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
http://kultura.idnes.cz/americky-herec-patrick-swayze-zemrel-na-rakovinu-slinivky-pa7-/filmvideo.asp?c=A090915_055544_zahranicni_ved

:frowning2: :frowning2: :frowning2:

Měl to i náš soused...je to strašný svinstvo a jde to hrozně rychle :frowning2: ... u něj to byla otázka 5 měsíců... Patrik, jakožto hvězda dostal určitě nejlepší léčbu.... a prodloužili mu to tady jen o chvíli... :frowning2:
15. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci krááááááááááááááásné bříško. :wink: Už se ti to krátí.To snad není možné.Vždyť jsi před chvilkou teprve ukázala tlustice.A už tady bude mimi.Teď už jsi na řadě ty.Helíček už určitě porodila. :grinning:
Pavlí, taky jsem to četla a to přitom nedávno psali, že se jeho zdravotní stav zlepšil.... :frowning2:
Zajdli, všechno hrozně letí. My včera v poradně dostali už termín na šestiměsíční poradnu.... Ještě mám v živé paměti, když jsme bylyi v poradně v šestinedělí..... :confused:
Jinak vážíme 8930g.....
15. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem nechala Lucince taky nastřelit naušničky a úplně v pohodě.Malá to neměla nijak zalepené nic.Poplakala si jen když jí to nastřelili a pak už byla ok.Zkoušela jsem jí pak i na to ouško šahnout a nic.Dokonce jsem zkusila i zatahat za naušničku a úplně v pohodě.
Chris neměla jsi je normálně pichané ty naušničky?To pak krvácí.U nastřelených ani kapička.
15. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík Chis, díky za info... no já si to taky myslela.... budou to muka, hlavně pro mně :rolling_eyes: ... Na dnešek se mi zas zdálo, že mi někdo ukradl auto i s malou... no hrůůza... lítala jsem sem a tam a nevěděla, co dělat... jen jsem brečela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... občas se mi zdají fakt hrůzy, hlavně poslední dobou... sem pak po spánku pěkně vystreslá :rolling_eyes:
15. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme taky na nastřelení, tak snad to bude jako u zajdy...

Tyjovka Chris, váha pěkná :confused: :confused: My vážíme 7,6kg a měříme cca 64cm a všude se divěj.. spolužačka má stejně starou holčičku a mají 5kg :sweat_smile:
15. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mručíme v postýlce... chvíli povídáme a pak to jde vždy do rozčilování :rolling_eyes:

ale noc byla na 1 s hvězdičkou..... kojo 20,30 07 :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme 4,98 kg a 56 cm.Malá porůstla 9 cm za 6 týdnů. :grinning:
15. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám píchali ouška normálně, tak třeba to nastřelování bude jiné.

My měříme 68 cm.
15. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
týjovka :confused: :confused: :confused:

Zajdi a nezměřili Lindu v porodce nějak blbě :confused: :confused: .... my vyrostli o 13cm za 3,5měs.
15. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale my neměli taky málo,jak ted koukám :confused: .... v 6týdnech 58cm :confused: (porodka 51)...
15. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá byla chudinka narvaná pod těma žebrama,tak možná než se pořádně narovnala,tak měla tak málo.Teď se už srovnala a něco vyrostla.
15. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooova tady to frčí :dizzy_face:
ani se mě nechce dočítat dítě mě teď usnulo a budu muset jít něco dělat než zasejc otevře oči a bude chtít obídek :sunglasses:
my dneska máme řízečky a bramborovej salát dovezla včera mamka tak nemusím nic klohnit su ráda
:sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:

no a jinak topení už je přidělané zazdíno zasádrováno elektrika funguje uklizeno no sláva :dizzy_face: ale vypadalo to fakt zajímavě
15. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
chichi pájo tak náš mužík bude mít baj oko stejný míry jako vaše princezna :grinning: měl na poradně 64 cm a 7,2 nebo tak nějak, tak myslím, že na dýlku je furt stejnej a bude mít tak k 7,5 kilum

Tanu týjo, já se budu samoučit, ale možná bych zkusila se s někym šikovnějším a zkušenějším setkat, zejtra na to půjdu podle youtube a pak někdy v říjnu zkusim zkontaktovat jednu slečnu, ale možná i přes nosenideti zkusim sehnat nějakou šikulku už dřív :grinning: já taky zatim jen funguju s křížem a vnitřní kapsou a je to už teda znát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a jinak prořezávání zubů bylo i s řevem, to nemůžu říct, že jako ne, ale teplota nebyla a ten týden shodou okolností s ním byla asi tak tisíckrát lepčí spolupráce než doposud

řikala sem kamarádkam a michalovi, i kdyby to mělo trvat jen tejden...byl to krásnej tejden...hm o to větší šok byl když se vrátil starej cyrda :grinning:
15. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zajdli, tak to je fajn, že už tak brzy po porodu jste na to vlítly. Gratulka!!!

Žirafík, tak hlavně opatrně.
15. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zajdli, taky myslím, že Helíček už to má za sebou. A teď už jen vydržet počkat na krásnou zprávičku, že je malý na světě. A teď je řada na mě. Jejda, to opravdu letí. Teď si to až tak uvědomuji, že to není tak dlouho, co jsem psala o testíku, a už tu budu mít i já malé mimi v náručí. To je krásný!!! Díky za pochvalu bříška. Dnes, případně zítra hodím fotku ze dneška.

Žirafík, docela síla, ten sen. Tak hlavně opatruj malou a autíčko neopouštěj, aniž bys ji tam nechala. ... ne , já vím, to bys určo neudělala.
15. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem objednala malé ty probiotické kapky.Chudinka zase se kroutí celé dopoledne.Usne jen na chvilku.Tak jsem zvědavá,jestli nám zaberou.
15. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak když se tu dnes probírají míry, taky jsme dnes byli v poradně
9,16 kg a 76 cm :slight_smile: pár deko a Kája nás předběhne :grinning:
dieta pořád :frowning2: já bezmléčnou, Kuba bezmléčnou :frowning2:
15. zář 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase mrtvolno :rolling_eyes: :rolling_eyes:

já jsem zpět z Práglu... byla jsem na zápise ve škole :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... už se blížím do finále (snad :rolling_eyes: )

Stavěli jsme se v Globusu, tak jsem koupila pěnový puzzle na zem pro naši kočku a maminka si koupila kráááásnou a prostornou kabelku :dizzy_face:
15. zář 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: halooooooooooooooooooo
15. zář 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde stééééééééééééééé________??????
15. zář 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :slight_smile:Koukám, že tady hážete čísly, my jdeme na 8měsíční zítra, tak jsem taky zvědavá.Hlavně na váhu :sweat_smile: :sweat_smile: Dlouzí jsme přes 70cm určo, to jsme měli posledně.
15. zář 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme taky zítra na prohlídku a zároveň na výtěry z prdelky na toho našeho baktera tak já doufám že už tam nebude držte nám palečky i když výsledky pravděpodobně budou asi až druhej den stejnak na nás mysleteeeeeeeee :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses:
15. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét nesmutni tohle je krásná vzpomínka na Patrika :dizzy_face: :wink: byl užasnej a zůstane ve všech dívčích srdcích stále živej :wink: :sunglasses:
15. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,tak budu držet palce i na nohou :wink: :wink:
15. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmarja, u nás se ječí a ječí...kdy tomu bude konec :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
žiraf, mě se v tuhle dobu probouzí dítě a musim mu ukazovat furt nějaký věci, pak hned koupačka - dnes to bylo i se sprchou a vaněním s tatínkem, je čím dál šikovnější a odvážnější, je to můj borec :dizzy_face:
krmení a dlouhé přemlouvání ke spánku :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a pak ano šéfe a sem tu jak na koni

jo a před tím sem hodinu a půl uspávala maloše, opět se vrací nejen že příšerná hysterie ale i uspávání, které jak sem doufala zůstalo někde v pravěku, takže po hodině a půl vzpouzení se sem si do hlavy nalila panáka kalvadosu, najedla se a šla si postěžovat na mail kamarádce...probral se maloš a pak začal výše zmíněný kolotoč..

já prostě bohužel nebudu z těch, kdo se budou na diskuzi vyskytovat nějak pravidelně, mám poměrně uřvaný, zvídavý a těžce usínací dítě, takže toho času není tolik,a nejsem sama holt je to už jiný než když sme byly těhotný a půlka z nás byla na neschopence, já to nějak neprožívám, že ta diskuze trochu zvláčněla a zvolnila, protože mi to přijde naprosto pochopitelný a normální :wink:
15. zář 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to taky zas tolik neprožívám... jen občas zasmutním :confounded: , ostatně jako i pár dalších ... Je to přirozený vývoj to je jasná věc... a jak to tak vidím, tak v podstatě asi žádná diskuze a její osazenstvo není starší než 2 roky :rolling_eyes: :rolling_eyes: ... k čemuž mi vlastně brzy dojdeme... pokud mně pamět neklame tak já jsem sem začala chodit v prosinci 2007... a to už jste vy tuším fungovaly... :wink: ... to je hrůůza jak ten čas letí... jen mně teda mrzí, že mi nevyšlo setkání, neb vás skoro 2 roky virtuálně znám a nikoho jsem neviděla na vlastní kukadla :confused: :confused:
15. zář 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek