Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
18. črc 2009

cožéééééééééé

tý voe, to jsme měli na 6měsících

pismenko
18. črc 2009

Tak mi jsme o 6cm delší, ale o 1,5kg lehčí 😒 😒 Já tu doru musím vypást 😎

valentynka
18. črc 2009

joo a ještě jsme měli o 10cm více.

chris, čím jí krmíš ?? 🙂
co doktorka na tu váhu?

ale až ti začne běhat,tak to bude zase v nromě 🙂

jdu krmit papa, dnes to máme posunuté 🙂

pismenko
18. črc 2009

JJ, já myslím, že je to hodně tou UM, přece jenom to MM má ideální složení a to umělý je ,,natlačený" vším možným a asi tučnější.Ale přesně tak, to se s pohybem všechno srovná.Třeba Dora bude v roce tuček a karolínka vyžle 🙂 🙂 😉

pismenko
18. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer... 😀 😀 😀 😀 to je jazyčisko 😀

tevina
18. črc 2009

Tak je po oslavě,ještě jednou všem děkujeme za gratulace 😵
fotky hodím až zítra

Jo chtěla jsem se kouknout na jůlinku jak baští,ale fotky jsem nenašla 😕

tevina
18. črc 2009

jo už jsem to zkoukla,pěknej klobouček 😵

tevina
18. črc 2009

je moc roztomilá 😵 😵

zajdla
19. črc 2009

Prvnííííííííííííííííííííííííííííííííííí. 😀

zajdla
19. črc 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Tady zataženo.Příjemných 18°C. 😀

christla
19. črc 2009

Ahoj holky!
Vrátím se ještě ke včerejšku. Sekla jsem se s délkou, má 65 cm.... Jak jsem to psala rychle, tak jsem se upsala. Kája už mi za záda plakala hlady.
Do je na Nutroši, ale já na jejich stránkách četla, že děti po něm netloustnou..... Že je na bázi mateřského mléka. Tak nevím. Co na to doktorka? No to si piště, že mi to omlátí o hlavu, ale co můžuž dělt, hlady jí trápit nebudu.
Teď tady vypadám jak máma, co své dítě cpe a cpe......

zajdla
19. črc 2009

Chris po nutroši asi ne.Lucka ho baštila a tak moc nepřibívala.Neřeš to.Ona to vyběhá. 😉 A až začneš dávat příkrmy,tak budeš dávat víc zeleninky a ovoce a bude to OK. 😉

zajdla
19. črc 2009

JO a dáváš jí čajíčky?

christla
19. črc 2009

Zajdli, tak proboha proč tak tloustne? Ž by za to mohly geny? Já byla taky dost vypasená. Prý ještě víc než Kája. Ted si budu připadat jako špatná matka. Přitom jí dávám 150 ml toho Nutroše. Na květnvkách je holčina, co má kloučka stejně starého jako je Kája a ta mu dává 210 ml!!! To jsme proti němu ještě břídilové.

christla
19. črc 2009

Dávám jí čajíčky. Dělám jí ten na bolavé bříško a heřmánkový kvůli tomu kakání, ale nesladím je!!!

zajdla
19. črc 2009

JJ tak to je dobře.U UM se májí dávat čajíčky.Chris prostě některé mimi přibírají víc nekterá míň. 😉 Já to řešila s kamarádkou.Luca moc nepřibívala od kamošky malá zase rychle.Byla jsem z toho špatná a doktorka mě utěšovala,že je to u každého mimi jiné.

zajdla
19. črc 2009

BUď ráda,že Kájušce šmakuje.Horší je,kdyby nebaštila. 😉
A jsi dobrá máma. 😉

christla
19. črc 2009

Zajdli, to máš pravdu, jak mi jednu dobu nechtěla moc baštit, byla jsem z toho špatná.
Uklidňuji se, že to vyběhá, že snad baculka do dopsělosti nebude. 😉

A díky!!!

endlessblue
19. črc 2009

Brý ránečko...

tak jsme od 4:30 vzhůru.. jen běhám, dávám dudlík aby usnula... a opakovalo se to co půl hodinky, takže jsem už nezabrala.. no a od sedmi jsme vzhůru naplno... včetně povídání, válení sudů ve velký posteli.. a hulákání.. "jejeje, jejeje, jejeje"... no je to dílo..to dítě. Ta se tak mele, že se nedivím, že moc netloustne 😕

Téééda, proti Káje jsme o 3/4 kila lehčí... to je teda něcóooooo 🙂

tevina
19. črc 2009

ahoj holky 🙂

přidala jsem fotky z narozenin tak kdo chcete koukněte 😉

valentynka
19. črc 2009

Dobrí ráno,

chris, nevypadáš tady,že malou jen cpeš, nebooj 🙂 ale tolik kilo jsem nečekala 😅
horší by bylo,kdyby ti nechtěla papat!

Tevi, tak se oslava vydařila ?
co malej Adík na dárek ? je moc hezkej 🙂

a dortík se podařil vyklopit 🙂

pismenko
19. črc 2009

Ahoj holky,
u nás celou noc prší a pokračuje to i teď, takže hnus fialový 😠 😠 😠 😠 D usnula kupodivu v postýlce, podejť by ne 🙄 🙄 🙄 od 00:30 - 3:00 jsme měli kongo jak cip.řvala jak tur, ani cecek, ani chovat, prostě nic.já myslela, že mě jebne.měla slabě přes 37, tak mě napadají jenom ty zuby nebo já nevím 😕 😕 😕 😕 😕 Od rána je vysmátá jak lečo 🙂

Chris, prď na to, my jsme zase opačný extrém,protože nepřibíráme nic.Taky jsem z toho trochu mimo, ale nehrotím to. 😉 😉

jdu mrknout na fotky z narozenin 😵

pismenko
19. črc 2009

krásnýýý a dortík bych si dala 😝 😝 😝 😝 😝 😝

valentynka
19. črc 2009

markté, u nás takhle pršelo od pátku večer a celou sobotu i v noci, ted už se tam dělá docela hezky.

manža mi odešel v 9 do práce a příjde až večer, tak chci jít na prochajdu s Filípkem,tak snad se to vyjasní.
ted už mi 2 hodiny spinká.

jéjda, tak to jste teda měly kongo ☹ tak snad to bylo k zoubkům a bude už dobře

zirafik
19. črc 2009

ahojík holky,
tak Tevi, oslavička se vydařila 😵 , škoda jen, že nebylo lepší počásí 😒

Chris, jsem zvědavá kolik máme my... zkusím se s malou zvážit... nicméně velký a těžký jsme... takže můj tip je 60-62cm a 5,5-5,7kg 😕 ... uvidíme...

Včera i dnes... zatím ťuk, ťuk hodné mimi 😵 , včera jsme byli všichni v hyp. Albertu, mají tam plenky Happy v akci za 198kč, 82ks 😉

Jináč kojo 22,30 5,30 8 9,30 a od té doby spíme s tatínkem v posteli 😅 ... ten dostane po čuni neb byl na pivu a pak čučel na film a do pc do 4 do rána 😠 😠 😠 ... to mi pak s malou moc nepomůže když bude celej den stát za h.... 😠

Za okny zatím hezky 🙂

pismenko
19. črc 2009

Jdu dělat karboše 😝

zirafik
19. črc 2009
anki
19. črc 2009

Já jsem se holky snažila 2,5 roku nakonec mi pomohly přírodní potravinové doplňky fytotonik a vitatonik nyní mám díky tomu krásnou holčičku a pomohla jsem již 32 ženám pokud by jste chtěly poslat podrobné informace stačí mi písnout na emailek AnnaVrablikova@seznam.cz ráda poradím 🙂 😉

zirafik
19. črc 2009

😕 😕 🙄 🙄

valentynka
19. črc 2009

nevařím, jsem sama.

filípkovi vytáhnu z mrazáku 😉