Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
16. srp 2009

Ahojky!!!!
Tak se hlásím po víkendu.... Kája je poslední dobou protivná a mám podezření na zuby..... 😒

valentynka
16. srp 2009

ahoj holky,

tak u nás vstávando dneska v 8,30, Filíepkl ještě v 6,30 usnul po koju,tak jsme si všichni dáchli, jsme nechápala,kolik je hodin.
pak jsme žehlial a v pak jsme vyrazili s manžou na oběd do číny a pak hurá k ammče k bazénu.

pak přišli sousedi i s jejich kloučkem, bude mu za týden rok,tak se taky koupali a manžové si dali pivínko v bazénku,pak kávičku.sousedka udělala dobrej koláč, tak jsme lehce pokrafali a užívali si sluníčka a koupání.

já apk ještě plela.
Filíepk usnul v 18,30 a spal do 20hdoin, takže jsme ořijeli pozd,ě manža si zašel na proti s kámošem na pivku,já tam byla chvilku a šla jsme vykoupnout fildu a nakrmit asuž hajá 3/4 hodiny.

endy, super s Julinkou, pořád jsme na vás dneska myslela,jestli už kakáte 🙂 Filíepk měl dnes poprvé švestyk s banánem🙂

zirafik
16. srp 2009

Endy, to jsem ráda, že malá 😝 kadí 😵 😵 😵 ...

Chris, naše byla protivná UT,ST, ČT, tak jsem volala v pátek SOS mamce 😝 😝 a od pátku zlatíčko 😅....mamka přijela, já vypadla do města a ona celou dobu chrunděla a od té doby zlatíčko 😅... u nás to zuby asi ještě nebudou, ale dnes si rvala pěstičky takovým stylem až se z toho málem poblindila 😝

Jo a máme rekord z pátku na sobotu se u nás chrundělo 22-08 😕 😕 ... jo když je taťka doma, tak se spí a nezlobí 🙄

zirafik
16. srp 2009

hoj Val 🙂

zirafik
16. srp 2009

Val, tak to jste měli krásný den 😵 .. my byli na koupáku 😵 , famílie s tchýňou.. jo to mi připomíná... včera jsme byli s tchánovci na obědě a tchýně, když jsme nasedali - to nemá cenu tu malou na ten kousek poutat, pojedu pomalu 😠 😠 ... to je síla, co??... a já dost hnusně- no to teda má cenu 😠 , tak jí bylo pak i celkem trapně, když viděla jak jsem jí odpálkovala ...

valentynka
16. srp 2009

ahoj Pavlí 🙂

hezky se uv ás spinkalo 🙂

já jak jsme šla na ten sraz, tak jsem říkala filípkovi,aby tatínka hezky pozlobil,když je s ním sám doma,aby si to taky vyzkoušel 😀 😀 😀 😀
samozřejmě byl zlatíčko milionový 🙂

tchýni s imusíš zvyknout už od začátku občas odpálkovat,aby si nemyslela 😀 má to cenu vždy poutat,protože se může opravdu něco stát ! snad zahlédne tu reklamu a docvakne jí to 😕

zirafik
16. srp 2009

To já taky vždycky říkám, že se bude zlobit až příjde tatínek 😀 , no ale skoro nikdy to neklapne 😝 , naopak .. u mně zlobí a jen co se manža objeví ve dveřích už se culí 😒

Jsem zjistila, že když jí takto odpálkuju, že dá pokoj a nevnucuje mi ty svý moudra 😖 .. typu.. a co čaj, už jí dáváš? A dokdy budeš kojit? ... Jo a dnes v autě.... dej tam tu šestku 🙄 ... já jí řadim už při dvou tisících otáčkách ... ona má sice řidičák tak 30 let, ale jezdí posledních 5 let... já jezdím 10let, z toho za posledních 5 let jsem jezdila fakt hodně... naštěstí se mne zastal manža, který jí vysvětlil, že každý auto má jiný motor 😲 😀

valentynka
16. srp 2009

jééjda šestku🙂
tak tu jsme si nikdy nezařadila a asi nezařadím 🙂

ale ještě aby tikecala do řízení ??? 😕

zirafik
16. srp 2009

ona kecá do všeho ... někdy už si potichu počítám, aby nebyla zbytečně hádka 🙄 🙄 ... no na druhou stranu občas pohlídá a oba nám i dost pomohli... to zas jo... ale je to takovej generál 😝

zirafik
16. srp 2009

no nic půjdu vyžehlit pár kousků 😝 😝 a pak do peĺíšku 😵 😵 ... zatím tam mám ale obsazeno, usnula tam naše kočanda 😅

valentynka
16. srp 2009

no já už volala manžovi, jestli jako ví,kolik je hodin ?

no prý za chvilku pomaže 🙂

já žehlial ráno a ztíra dám rpát další prádlo, dneska už jsem na to prděla večer.

měj se hezky a dobrou papa 🙂

janda79
16. srp 2009

Ahoj kočenky!
Verunka má pět zubů, teď jí každý den roste jeden, tak je to, doufám, stav dočasný, abychom doma neměli žralůčka. Začala jsem jezdit na koni, je to můj sen a je to opravdu neskutečná nádhera, ale taky dřina. Za týden jedeme k moři, tak už se moc těším. Jsem zvědavá, jak Verunka poleze za Míšou v písku a kolik ho při tom nastrká do pusy. To budou panečku bobani 😅 . Ale že je to cestování dneska pohoda, co? Pleny jednorázové, vlhčené ubrousky, čaj a kaše instantní, jídlo ve skleničkách, prsa pořád po ruce 😀 no prostě pohoda pohodovatá! 😉 .
No a ta naše starší cácorka jde za 14 dní poprvé do školky. Moc se na to těší, ale já začínám mít takový divný pocit, protože to bude poprvé, co bude někde pravidlně..Ale samo že se taky těším. Bude to úleva, ve školce se jí pověnují a pak už to bude paráda. Odpoledne si pohrajeme spolu, s Verdou a tak.
Holky, co Věrka?

valentynka
16. srp 2009

Ahoj Jani,
tak to je supe,rže jsi si splnila sen 🙂
vždyt nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu 🙂

A co to čtu že už máte tolik zubů ??? kde jste je vyštrachali ? Filípek má zatím dva dole,ale začínají asi vylézat nahoře.

Jiank cestování dneska je super, opravdu, všechno pro mimča se dá krásně koupit a je to pohdoa, hlavně ty prsa plný mlíka 🙂

Věrka za námi nebyla už hooooodně dlouho ☹ a je nám to moc líto ☹

janda79
16. srp 2009

jé, ahoj, já jsem myslela, že už spíš. koukala jsem na nějaké golfky.

valentynka
16. srp 2009

jdeš už do golfek joo?

janda79
16. srp 2009

my máme normální kočár-kombinaci a pak něco mezi sporťákem a golfkama. ten mám v autě, takže když někam jedu autem, nemusím stěhovat do kufru kočár. ale kopu si nohama do brzdy, takže z toho mám zničené boty. i proto bych chtěla něco jiného. ale až po zimě. ten kombinovaný je super do terénu, má nafukovací kola a přehazovací rukojeť. jen není úplně z nejlehčích. takže na jaro by se mi líbit nový kočár-golfky. jdu do hajan, už mi padají klapky. dobrou noc, ať tě blechy koušou celou noc!

janda79
16. srp 2009

já nebýt tatar, já se přešáhnout na klávesnici

janda79
16. srp 2009

😀

valentynka
16. srp 2009

🙂
já chci taky až pak na jaro koupit golfáče 🙂

měj se hezky a at tě blechy taky koušou cleou noc 🙂 plus nějaký ten komár 😀 😀 😀 😀

jitousek
17. srp 2009

bré ráno 😉 první

endlessblue
17. srp 2009

good morning!!!!!!! 😉

endlessblue
17. srp 2009

Tak tady nám začíná další krásnej den... jojo, měla bych si co nejdřív užívat zahrady... dokudí jí máme, že??? Jenže já tu musím dávat všechno do krabic, tak jsem zalezlá uvnitř 😠

Po O jedeme k té doktorce.

endlessblue
17. srp 2009

ááá. šup na první stranu... člověk tady moc nepokecáááá 😀

valentynka
17. srp 2009

jitoušku, nene dneska jsme byla první jááá 🙂

taky posunuju na přední list 😕

u nás taky opět nááádherně, po obědě pojedem k mamče se koupat 🙂

Endy, tak odpo určo vylez na zahradu, Juli dej do kočáru pod strom a dáchej 🙂

jitousek
17. srp 2009

já jsem se dala do povlíkání a úklidu ložnice už finišuju taky je tu nádherně 😉

jitousek
17. srp 2009

jinak veliká gratulačka holkám ledňáčkovkám Dorče a Julče k sedmiměsíčninám 😎 😵 😵 😵 😵

endlessblue
17. srp 2009

Jéééé Jitu dííííkyyy!!!!!!!!!!!! Já na to ouplně zapomněla!!! 😀 😀 😀

endlessblue
17. srp 2009

Takže Dorčátko!!!!! taky přejeme všechno nejlepčejšíííí!!!!!!!!!!!!!!!!!

valentynka
17. srp 2009

já jsem Filípkovi svlíkla povlečení a hodila jsme deku a polštářek na sluníčko na balkon,at se to pěkně vypálí 🙂

ted mi dopralo prádlo a připravuju obídek, jen přírodní kuřecí plátek s bramborem a salát

Filípek tady řádí po zemi, bordle jak v tanku 🙂

Taky přejeme s Filípkem vše nej ledňáčkům k sedmiměsíčninám 🙂

endlessblue
17. srp 2009

Hehe... VAl....o bordelu mi ani nepiš!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

Julča ještě chrupe na zahradě... oběd už má hotový.. tak jen čekám.. Já už jsem měla rajskou s bagetou. V tomhle vedru se mi ani nechce jíst 😉