Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
20. led 2010

jeee pěkné dopoledne posouvám nás zase jsme někde bůch ví kde 😵

jitousek
20. led 2010

jee baru nás už šoupla 😎

valentynka
20. led 2010

no taky jsem ted zahlédla, že Tevi smázli příspěvek, no joo zase nějaký akčňačky nastoupily 😀 😀 😀 😀 😀

tevi hodila odkaz na hru, jestli jí nědko hraje,že je dobrá.

já hry na netu nehraju,tak jsem ani nekoukala🙂

Baruš, a gel na zoubky taky nepomáhá ?

valentynka
20. led 2010

Jituuuu, všechno nejlepší a hodně zdravíčka
🙂

ty jsi ještě mládě 27 let, fííha

kacena00
20. led 2010

ahoj !!

val no gelem na zuby se nenechá namazat, uplně ucukává jak ho to bolí, před chvíli se zase vzbudil a plakal a plakal než usnul to fakt není u něj normální, takže ho to musí bolet fest, včera v noci mu dokonce ani nurofen na bolest nepomohl

jo petruš, pralen a nurofen se (apoň podle mé doktorky) kombinovat smí, ona mi to tak taky dycky doporučovala, když sme byly nemocný a lezla by na něj nějaká vysoká horečka tak že začít pralen čípkem že zabere dřív a pokrýt to nurofenem aby účinek vydržel dýl (až 8 hodin myslím řikala)

kacena00
20. led 2010

jituš má narozky?? tak přeju vše nej!!

a zatim pa, jdu zkusit vytvořit hama hama protože cejtim v kostech, že mládě moc dlouho spát nebude

tevina
20. led 2010

Ahoj holky,

musím to vysvětlit.O smazání jsem požádala sama,protože jsem nechtíc dala odkaz na tu hru když jsem byla přihlášená,takže si myslím že když se přihlásim a někdo klikne na ten odkaz tak se mi dostane přímo do hry.Zkoušela jsem to a fakt to tak bylo.Tak jsem požádala o smazání,jinak ten druhej odkaz už je OK.Ten tam normálka zůstal.Jo a ta hra je super,hraju jí asi třetí den,když je čas a je to asi něco jako na FB ten farmář.

tevina
20. led 2010

Holky slyšely jste,že na zoubky pomáhají korálky z jantaru?Mně mamka říkala,že jedna známá je koupila holčičce a fakt mají pokoj.No nevim moc tomu nevěřim 😅

endlessblue
20. led 2010

Nazdárek kočky... jsme zpátky z kontroly...

Tak naše buřtice měří 75cm a váží 10,430 😀 😀 😀 😀

Žihadlo na meningokoka dostaneme zítra, abychom mohly dneska plavčit 😉

endlessblue
20. led 2010

Jo a stále bez zubu 🙂

tevina
20. led 2010

No tak to jste pěkňoučký,Endy 😵
To já počítám,že adík bude mít v roce a půl tak 9800g

tevina
20. led 2010

O tom meningokovi taky uvažuju.Někdy v létě bych nechala oba kluky očkovat.Jo a dneska jsem kupovala prevenar a teda krásně ho zlevnily,stál 1150 a za ty první dávky jsem dávala 1750,- 😠

endlessblue
20. led 2010

No tak vidíš Tevi... ty čachry s těma cenama jsou hrozný.... hradí to pro ty úplný mimina ta pojišťovna, nebo ne???

tevina
20. led 2010

Jo ptala jsem se dr a prý hradí

tanuki
20. led 2010

endy, tak už jednáme o pletení slonice, dík za tip 🙂

kremrolka01
20. led 2010

tak u nás už dnes dobrý, v noci ještě čtyřicítky, tak jsme dělali ty zábaly hrudníčku a ráno už měl jen zvýšenou 38 a to se mu drží, tak snad už jsme z nejhoršího venku
teď pro změnu začíná škrábat v krku mě 😠

jj slonice je parádní, už jsem taky u endy sondovala kdo jí dělal a fakt o ní uvažuju, akorát my máme kulichů tři p.... tak je mi to líto, ale tohle přes krček je paráda a kór do manduky 😉

jilunka je teda buřtík 😉 všechny ledňáčky překonala 🙂 ale je dobře že jí chutná, ona to teď vyběhá 😀

jitušce všechno nej k narozkám!!!

jak je to prosím vás s tím očkováním? mně teď doktor něco říkal, že si mám zavolat v 15 měsíci na očkování, aby byla vakcína, tak to myslel co? 4. hexu jsme zatím taky nedostali, ta by měla být teď někdy ne? a co je to za to očko na meningokoka? my nejsme ani prevenarem ani synflorixem naočkování a furt ve mně hlodá, abych něco nezanedbala, zvlášť když teď má ty horečky, tak fakt jsme měla strach abyto nebyl nějakej tenhle hajzl ☹

endlessblue
20. led 2010

3. strana... ale fuj 😠 😀

endlessblue
20. led 2010

Kremrol.... tenhle meningokok je dobrovolnej... stojí to 850,- kč a je to jen jedna dávka. A v dubnu půjdeme na nějaký to povinný očkování, ale čert ví...co to bude 😅

kremrolka01
20. led 2010

endy a 4. hexu jste teď taky nedostaly?

pismenko
20. led 2010

Ahojky, koukám že debatujete o očku...nám ta vakcina byla nabídnuta taky, stojí kolem 900,- jak píše Veru, a mě bylo řečeno že je to proti zápalu mozkových blan, kterou jsou ohroženy děti do 5 let věku a pak když jsou v pubertě. Tak mě trochu mate ten meningokok 😕 😕 nebo ten zápal nějákej způsobuje?? neptám se jak debil 😅 😅 😨 😨 ??Medicína není moje hoby 😀

pismenko
20. led 2010

Dora 4 hexu dostala a v dubnu se máme objednat na nějáké očkování PRIORiX http://www.vseprozdravi.cz/leky/priorix-injekce...

pismenko
20. led 2010

http://www.vseprozdravi.cz/leky/menjugate-injek... a tohle je ta placená na ten ZMB

pismenko
20. led 2010

tož je to menigokok 😀 😀 😀 😀 😀

endlessblue
20. led 2010

holky....4tá hexa??? My na žádné nebyly... a ani doktorka nic neříkala.. jen v tom dubnu jdeme na nějaký očkování...ale to je asi na 4tou hexu pozdě, ne??

kremrolka01
20. led 2010

jo tak na to koukám, od toho 15. měsíce se očkuje proti příušnicím, zarděnkám a splaničkám
4. hexu max. do 18ti měsíců, tak to tam musím zavolat až bude Kuba zdravej
http://www.vakciny.net/principy_ockovani/pr_04....
já se vždycky taky chci zeptat na tolik věcí, jako na toho zubaře a vždycky na všechno zapomenu

sluninka
20. led 2010

ahojte holky
nerada ruším při středečním večeru 😉 vim, že máte tohle téma hoooooooooooooodně zajeté, přibíráte nový členky? koukala jsem,že je tu hodně lednových miminek, naše diskuze bohužel osiřela, tak se vnucuju jinam 😅

pismenko
20. led 2010

Nazdar Sluni 😉

sluninka
20. led 2010

pismen... jéé, já si říkala, že ta fotka je mi povědomá? 😉 jakpak se s Dorotkou máte holky?

srdicko2005
20. led 2010

múžete mi někdo poradit s Ovu testama?jsem tu poprvé..... 🙂 jestli ano písnu víc..díky