Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
3. čer 2009

nemo IP

endlessblue
3. čer 2009

tak už "jen" 56 hlasů rozdíl... 🙂

valentynka
3. čer 2009

zahlasováno

hezké ráno 🙂

kacena00
3. čer 2009

zajdi, my sme ho taky nechávaly spát u rádia televize, bavily sme se apod. tady jde o to, že on (když pominu týden v porodnici) nebyl schopen USNOUT ne spát při hluku, asi by se umlátil, mlátil hlavou o podložku postýlky, pěstma do obličeje, pořád házel celým tělem a to od týdenního mimina, takže sme ho opravdu ničemu neuvykaly, ale bohužel je takyový předrážděný mimino

to fakt není věc výchovy, ale je to v něm, takový vnitřní pnutía neklid, segra měla s denďou to samý, byla sem s ní pár dnů co se vrátily z prodnice a malej neměl prdy byl najezenej, vykaděnej a prostě jen řval a řval a řval a nedokázal usnout

je to takový, že jak je větší a vnímá víc svět okolo sebe tak při tom usínání prostě ho všecko ruší a když byl malej ještě se to dalo, ale teď pro něj neexistuje, že by si toho nevšim, prostě něco zaslechne, probere ho to a konec, psala sem že se to týkalonapř i jeho krknutí a nebo škytavky-je to prostě v něm ne v nějakých výchovných kopancích
sere mě to hlavně kvůli němu a někdy sou dny kdy sem z něj uplně vyš´tavená a pak mě to sere i kvůli mě, protože nervy mám jen jedny a tohle vyjma těch 14 dnů co byl relativně klid trvá už od narození

jitu taky bych se ráda prostřídala s manželem ale on mě prostě štve s tím, že neustále nemá čas...to je furt dokola

dnes sem mu řekla, že mi je to jedno, že mu prostě malýho až přijde z práce budu dávat a svou práci si bohužel bude muset udělat jindy nebo ji neudělá...mě je to fuk, já se nezblázním

a hrozně se diví, že už nechci druhý, prej by se mezi sebou zabavily

kacena00
3. čer 2009

jinak přeju dobré ráno

nemo1985
3. čer 2009

Baruš......... to chce klid, ale rozumím o čem píšeš ☹

endlessblue
3. čer 2009

Baruš... tady je každá rada drahá. Ty se musíš zkrátka obrnit a vydržet.. bléé.. ale to není vlastně rada, že?? To děláš celou dobu 😉
Když malá ječí, tak si kolikrát zpívám, abych nevypěnila... páč pak vypěním a následně mám vztek sama na sebe 😀

Ale my máme pohodové miminko.. i když.. no...

Včera jsme šli s manžou na večeři, oslavit to naše výročí... malá se v kočárku vzbudila, tak než donesli jídlo, tak jsem jí nakojila.. pěkně si pohrála a když přinesli jídlo na stůl.. tak jsem jí dala do kočárku,.. chvíli si tam hrála a pak spustila bandurskou. Vzala jsem jí do náruče a nepomáhalo.. dítě jak luk.. mezitím chladlo papů na stole..... 😠 .. zkusila jsem jí teda ještě jednou nabídnout jídlo... a nic, vytočila jsem jí ještě víc.. tak ač původně kojení bylo poměrně skrytou a decentní záležitostí.. tak jsem skončila s tím, že hystericky vytahuju jedno a pak druhý prso a zkouším jí uklidnit... 😀 Už jsme byli s manžou rozhodnutý, že si to necháme zabalit.. ale nakonec asi po 10ti minutách se uklidnila..nabaštila se. a já s dítětem v náručí a jen s jednou rukou do sebe ládovala krevety, tortilas a papriky a k tomu popíjela Coronu.. no vypadala jsem asi jak blázen 😀 😀 😀

kacena00
3. čer 2009

dnes to vypadá že bude mít kotě lepší den o kéž by mě to trápí i kvůli němu, teda hlavně kvůli němu, já to beru jako svoje chyby, že neumim najít způsob jak ho nějak zklidnit, však já chtěla být matka, je to můj problém, on se musí se vším srovnat..ale jde to tak pomalu a jak je vidět, některý dny se prostě v tom svým vývoji jakoby vrátí (teda když mluvím o tom, jak se vyvíjí a dělá pokroky právě v tom zklidňování se, strašně mě to mrzí kvůli němu, tak moc bych chtěla aby uměl bejt v klidu a nemusel si všechno vykřičet protože se tím sám nervuje ještě víc)

to víno sem si včera nakonec nedala ale radši sem šla chrápat 😀

jo jdu hlasovat a pak vařit

tevina
3. čer 2009

Ahoj holky 😉

Tak jdu taky hlasovat 🙂

Hele Nemo a ty koupíš nemléčnou kaši a stejně do ní dáš nutrilon?Není to zbytečný?Já bych teda rovnou koupila mléčnou kaši od nutrilonu,ne? 😕

valentynka
3. čer 2009

baruš, to je teda zapekltiá situace, tohle neznám a tak těžko něco poradit.

když dám fildu do postýlky, vždy tak 1 1/2 - 2 hodiny po minulém probuzení spinkat,tka se chvilku vrtí, nechce se mu spinkat, mám ho v té zavince, hodím ho na bok, podepřu záda,pod tvářičku zmuchlám plínu a aby mu šla ještě na obliček ,hdoím dudlíka a tak se mu to líbí, někdy ne, začne se točit na záda,ale za chivlku příjud a hodím ho zase na bok a už vidím jak se mu klíží oči.

s tím ruchem to je hrůza, to nemůžeš vymazat.

filda byl včer atayk nějak nevrlej, se blbě probudinkal a manža ho tam ještě konejšil,aby spinkal dál, jenže dotoho si kejchnul, no holky, ten nemohl ani popadnot dech a pak jsem ho tišila asi 10 minut,ale jinak je na ruchy zvyklej, no.

akdyž ho nedáš psát ,tak jetaky nějak mrzutej, že by jsi ho nechala hrát a on by při tom hraní sám usnul ?

kacena00
3. čer 2009

tak to si malá taky vybrala dobrou dobu na pruzení 😀

u mě už kojení je jedině jedno, druhý, no ale já asi nakonec skončím s vytahováním jen levýho, páčto malej už stejnak chce hlavně to 😀 takže myslím, že to u sebe na kojení nevidím na dlouho, páč jednu kozenu odmítám namotávat do podprdy na špulku 😀 buď obě nebo nic

no a cyrdik se u toho jednou vzteká jednou ne, hlavně ten reflex přichází s čím dál větším odstupem, takže v kombinaci s pomalým pravým prsem u toho předvádí dycky děsnej breakdance, takže mu prso vypadává z pusy a většinou se nám teda podaří bejt totálně nedecentní 😀

ježiš jdu vařit, nebo se mi probudí pa

valentynka
3. čer 2009

no mě to taky zarazilo s tím nutrilonem no 😕

já budu odstříkávat, teda snad odstříkám.

alwe dnešní noc po měsíci dobrá.
spinkal od 21 - 3,00 - 6,30

hurááá

doted to byli noci probděný po 2 hodincáh od půlnoci.
ale to se Filípek asi spletl,takže dneska to bude opět zase ve starcýh kolejích a opět se nevyspím.

joo Baru a nezkoušela jsi mu třeba v tom ryku dát rourku ?? nám to hodně zabralo, můžou ho trápit prdíky i když ho slyšíš prdět

valentynka
3. čer 2009

endy, noo takt o jste taky měli u večeře točo ☹

ale to se občas fildovi taky podaří, že se probudí a má hlad zrovna když začnem obědvat,takže kojím a dotoho jím, manžel mi podává napít 😅

valentynka
3. čer 2009

tak mám dneska jet k mamče,že jí pomůžu natřít bazén a počasí teda nic moc
pořád je tam vítr,ale už začíná pomlau vykukovat sluníčko

valentynka
3. čer 2009

tak vyrážíme k mamče, jsme se mrkla na předpověd a má být 16 a sluníčko,tka snad se to vybere
manža je v práci a příjde kolem 15 za námi

mějte se holky hezky papa

endlessblue
3. čer 2009

a já budu tvrdnout doma... pro změnu 😝

nemo1985
3. čer 2009

Tevinko....... ahojky.

No dr. říkala, at mu koupím tu nemléčnou kaši.

Ale taky si říkám, že asi lepší bude mu vzít tu mléčnou už s obsahem mléka 😉

Val...... tak to máš hezký plán na dnešní den.
To ti Filípek krásně spinkal 🙂

Já půjdu na prochajdu s malým odpoledne, hrozný vítr tu fouká, žádné teplo.

nemo1985
3. čer 2009

http://www.hero.cz/SUNAR/produktove-portfolio/24/

zde najdete něco o těch kašičkách mléčných i nemléčných 🙂

tevina
3. čer 2009

No já kaši dávám 2x denně,ráno k snídani lžičkou a večer řidší do flašky.
Hele a nemyslel doktor abys koupila nemléčnou a dala tam svoje mlíko?Protože jinak je to fakt zbytečný.když koupíš mléčnou tak už tam ten nutrilon je.

tevina
3. čer 2009

A kupuju teda jedině mléčnou a už jsme vyzkoušeli snad všechny druhy a značky,nakoupím vždycky co je v akci a třeba 5 krabic najednou.Adámkovi chutnaj všechny.Jo a do flašky je nejlepší sunarka,nedělá hrudky.

nemo1985
3. čer 2009

Tevinko........ já malému na noc jí dávám na noc.

Zítra jdu do poradny, se dr. zeptám, jak to myslela.

Uvidím no, se poptám.

nemo1985
3. čer 2009

A ta mléčná se teda dělá do kojenecké vody jo?

No to věřím, že Adámkovi chutná 🙂

nemo1985
3. čer 2009

Tak ted jsem si přečetla článek o té mléčné kaši.

No zítra se u dr. musím poptat, zda by nebylo lepší mu dávat tu 😉

kremrolka01
3. čer 2009

ahoj holky
my toho Kubíka stáhnem, už jen 51 hlasů rozdíl 😉
u nás noc dobrá, akorát malýho vzbudil budík, kterýho měl Petr na pátou, ale nakrmila jsem ho a zase zabral a spal až do osmi

veru no to mmě silně připomnělo naší historku s jídlem, jsme se zajeli najíst do jedný zahradní restaurace a jak jsme malýho zaparkovali tak řev, no hrůza, musel bejt buď u jednoho nebo u druhýho na ruce, jsem pak šla za číšníkem jestli nám ty jídla nemůže donést na střídačku 😀 😀 😀

kremrolka01
3. čer 2009

njn oni už to jsou malí vychcánci, už zdaleka nebrečej jen kvůli tomu že mají hlad 😀

pismenko
3. čer 2009

Jsem zpět, byla jsem na nákupu a sjednat Dorce spoření s úrazovkou a jako bonus, když mě jebne a náhodou umřu, do 18 jí to bude platit pojišťovna a ještě dostane 200.000,- tak snad to neprokoukne a za pár let mě třeba nestrčí ze schodů 😅 😅

endlessblue
3. čer 2009

Holky, rozdíl 50 hlasů... jsme šikulky 😀

endlessblue
3. čer 2009

Tak a můj miláček se napapal a dává si svojí hodinovou dopolední siestičku 😀

tevina
3. čer 2009

Nemíku zkus se zeptat,ale hlavní je že Lukáškovi chutná 🙂 Akorát bys s tím neměla tolik práce,jen to smícháš s vodou.Já od půl roku převařuju normálně vodu z vodovodu.

kremrolka01
3. čer 2009

150 😵