• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

27. prosince 2016 
čaute
aj my už mame stromček ... zdrobnenina ja ne mieste, lebo len metrový :grinning: vyloženy na nabytku ... ja neriskujem :grinning: :grinning: :grinning:
No a ešte maličky som dala dole do vchodu, obrusky, kravinky rozložila a tak sa vytešujem s kuska vianočnej atmošky. Ešte mi treba kupiť sviečku do svietnika, na stol som si už kupila :slight_smile:
Anicka, to som zvedava, čo to bude :slight_smile: 3 krabice ... paráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Nedvedov mooožem aj ja, velmi ... ale na koncerte som ešte nebola :frowning2:
20. pro 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jumca ... koho si myslela? My tu pišeme furt :wink:
20. pro 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
deti mi spia...a ja mam chvilku klud..sa vytešujem ze tu mam ticho a nemusim nikoho obhanat...a divam sa na nas stromček... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zase zacalo pršat...keby aspon snezi :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. pro 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute ,,,,tak aj mi mame uz stromcek hotovy,,,a tesime sa z neho :slight_smile: ,,,aj ked mi bolo tak divne ked sme ho zdobili zas len sami s detmi bez mangela :unamused: ,,,take na prt to bude no v januari si to vynahradime :wink: ,,,som unavena ako pes a to moje uzastne deti dnes vstali pred piatou rano :confused: :angry: -ze su vyspinkany,,,na nervy,,,este musim dokladnejsie detsku upratat a dlazky,kupelnu az ked doperiem a koncim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,,Asit ako sa mame??? :fearful: ,,,dufam ze si o.k.,,,,inac aj u nas prsi :angry: ,,,sem-tam akoze sneh padne :rolling_eyes:
20. pro 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to som aj ja zvedava
je doma 2 dni a uz sme sa stihli pochytit
tak mi pomaha ze az
mame rozdelene ulohy
ja upratujem a on robi bordel
tak ani spolu nehovorime
ani stromcek este nemame
a moje dieta sa tak smeje
:wink:
20. pro 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som robila tiež sama s malou, rýchlo, kym Alex spinkal
manžel mi ho len poskladal a dal svietidla ... a potom si sadol k PC a hral sa Travian :angry:
Ale aj povysával ... aby som tolko nehanila :slight_smile:
20. pro 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dominiku boli brucho a ma uz aj teplotu :frowning2: :confounded:
20. pro 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: chudiatko
hadam budete do štedreho dna fit
20. pro 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: pekny den prajeme :slight_smile:
22. pro 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj my prajeme pekný dník
u nas upršaný :confounded:
22. pro 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj my zelame pekny dnicek
22. pro 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak domi bude asi ozaj chora,zatial sa drzala ako tak ale zacala kaslat..a klasika..charbu nema dobru,ocka leskle :frowning2: minuly rokm na vianoce bola chora..presne na štedry den mala 39,5 teplotu..zas je chora prave na sviatky... a samozrejme mam obavu aby oliverko od nej neochorel...dnes sme skladali postel...deckam uz prisla...je pekna sa vytešujeme...bola som v meste v banke..ludia sa blaznia...tolko ludi vsade...a tie zapchate cesty ,kazda krizovatka v meste..zapcha jak hrom..fakt sila...
22. pro 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty dobre že spomínaš banku, však ja som ešte deckam nedal koruny na knižku :confused: zajtra ma to čaká ... :confounded:
22. pro 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak rychlo vybav...ja som tam dnes stravila večnost..a to som uz potom sla za jednou pani ze kedy asi pridem na radu...a.t.d...a potom ma hned vzala.. :slight_smile:
22. pro 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty koki, u nas asi bude to iste šialenstvo :unamused:
22. pro 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko :slight_smile: domi stala "hore riťou",oliver od rana mrnci.... :confounded: muz ho zobral do obchodu tak sa mozem aspon v klude naranajkovat a vypit sa kafčo :wink: ale potom ide do roboty....sassi dobre vybav a hlavne rychlo :slight_smile: asit kde si????
23. pro 2008 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko vsetkym,,,prajem krasny den a kludne deticky :grinning: ,,,tie moje su totiz cele dni tak besne ze az :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čafte
krasne ranko prajem, mne tu vyhrávaju koeledy a do toho henikin spev ... no "užas" ... toto musim teraz stale absolvovať :grinning: :grinning: :grinning:
kafčo som ešte nemala, čakam na manžela šiel niečo vybaviť a potom ideme do nakupneho šialenstva :confused: :rolling_eyes:
23. pro 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
my sme vcera boli na ovocie v tescu a to bola fakt sila

tie kolony a naval
vylozili bednicku s hroznom a ti ludia doslova bezali
zobrala som aj maleho do kosa vo vajicku lenze musela som stade odist do auta
to nebolo mozne vrazili mi do kosika 3 x takou silou ze som na to nemala nervy
chceli sme ist aj do metra isli vsetky pokladne a rady boli az na konci regalov tak sme sa na to

pekny den vsetkym
23. pro 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my sme to absolvovali až dnes :unamused:
pred TESCOm parkovisko strašne plne, ale vo vnutri napodiv celkom pohoda, prešli sme cez detsku pokladnu, a boli sme 2. v rade :slight_smile:
Potom sme šli do McDonaldu na obed, a tam uplne prázdno, v pohodke ... aj v Carefoure celkom to šlo

Ale pyžamo som mame nezohnala (700 - 900,- za pyžamo odmietam dať :angry: ) Chcela som niečo do 500,- tak som kupila ešte krem na tvar, hadam sa jej zíde.
23. pro 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčatá moje zlaté....prajem vám krásny štedrý deň.....aj celé sviatky...v zdraví....láske a v spokojnosti prežité....cmuuuuuuuuk..... :wink:
24. pro 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: aj mi prajeme krasne sviatky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hlavne prezite v zdravi a rodinnej pohodičke :wink: /domi ma zase brucho bolave a samozrejme prehanky :frowning2: tak je chuda moje krasne na diete....a zle to znasa...nemoze to ani hento.. :frowning2: /ešteze nie je horsie...toto sa da...
24. pro 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky vsetkym prajem naaaaaaaadherne vianoce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,,,Dominike to hadam coskoro prejde :unamused: ,,, uzite si to v kruhu rodiny,,,u nas zacalo krasne snezit,,,paaaaaaaaaa
24. pro 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veselé Vianoce a šťastný Nový rok prichádzam priať,
aby človek človeka vždy mal rád,
aby jeden druhému viac šťastia dal,
aby ten nový rok za to stál.
Krásne vianočné sviatky a úspešný Nový rok vam praje Sandra
24. pro 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: tak ako ste sa mali ?deti sa tešili,ze???u nas to bolo super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: inac kazdy rok si povieme ze nech je tych darcekov trochu menej..a zas plna obyvacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ono sa to nazbiera...od kazdeho nieco...dnes ideme k svokrovcom na obed,prajem Vam pekny den........pa :wink:
25. pro 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
ja som darčekovo spokojna
dostala som pekaren na chlieb ... a tak srandisticky, pod stromom len kilo muky :grinning: a pekaren bola dolu vo vchode pri malom stromčeku, čo mal byť len ako dekoračný :grinning: Už som aj chlebík piekla, mnam-mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
decka tiež vyspokojnene, alexko dostal vysavač a autíčka, Heni 2 Barbiny ... a ine blbosti, oblečko, klasika...
a ozi a po včerajšku je nas o 1 viac ... o korytnačku :wink:
25. pro 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj my ideme k svokrovcaom, ked sa maly zobudí :confounded: a také pekné sviatky to mohli byť... :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo...u nás bol ježiško veselý....syn ešte teraz behá v sportacusovom kostýme :grinning: sme sa s mamaou smiali...že sme to balili 3 hodiny...všetky balíčky, kým sme pobalili...a syn to rozbalil za 10 minút.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ináč mám obe deti choré.....Maťko je na antibiotikách....a malej ide horný zúbok...tak soplí chúda a slintá...že neviem, čo skôr utierať.....obžratá som do popukania....a tááááák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čafte
už sme od svokrovcov šťastlivo doma
ani som vela nejedla, a je mi blbo ... asi že som dostala menzes :confounded:
25. pro 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sassi čaaaaaaaaaaaaaaaau...a ja ti už chcela napísať...či nie si tehotná :grinning: a ty, že menzes....

ali moja...dnes som šla cez martin...som ti kývala...si videla, že hej??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj keď si u rodičov...aj tak tvrd,....že hej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hej??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek