• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky nemáte kamarádku?

29. května 2014 
@smardik co aukčíš... :grinning: taky bych to valila, ale nevím jaký je stav na kontu... :grinning: tatínek mi slíbil za statečnost( bolesti zubu) kytku a koupila se akorád tchynce, za to jak se o mě starali a jezdili se mnou po pohotovosti :slight_smile:
29. zář 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,je tu ještě někdo?
29. zář 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik to neznám... to se jako přihazuje pomoci mobilu? to je nejak podmíněno příhozy...? :confused: nebo na čem to funguje?
29. zář 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 já na to narazila náhodou, ono si nakoupíš příhozu-přes SMS nebo normálně platbou z účtu a za to aukčíš, já nenakupuju jen jak se přihlásíš tak 1x za den se ti 2příhozy přičtou tak ted jich mám asi 40 a zkouším to, co kdyby náhoda je svina, jo ještě se přičítají když tam zadáš meily třeba kamarádek apod a ta osoba se pak z toho emeilu zaregistruje tak to dostaneš 10příhozů
29. zář 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik aha to ej na mě moc složitý :grinning: myslíš, že to nevyhlrajěš?
29. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 nevyhraju mám málo příhozu a i kdybych jich měla dost tak to trvá do půlnoci a jak nikdo nevyhraje pokračuje to zas od rána od 8 a to já tu fakt nemůžu s klukama sedět a přihazovat. Tom byl dneska protivný,pořád se jen po mě plazil snad bude zítra líp, dneska hrůza nic nechtěl dělat,u ničeho nevydržel jen se po mě plazil a chtěl se nosit. mám strach že na něj něco leze to se tak chová
29. zář 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik aha tak to je možný, tpočasí je opravdu na prd... :unamused: to je teda blbá aukce, když se jede od rána znova...to by mě nebavilo... jsem teď koukala na mmb a maj tam nějaký auto z lega, tak nevím jestli ho vyukcovat... :sweat_smile: už na ježíška
29. zář 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko

@janulle22 já už mám na ježíška dárky doma-jen dva, pro každého jeden-pro Tomáška mám lego duplo z billy za body,mám farmu ze zvířátky a pak box s kostkama a pro Honzíka mám pejska Fisher-Price a to je zatím vše, už bych aukčila být na tvém místě
30. zář 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik dobré ránko... :wink: teda ty toho máš ale... :wink: no asi začnu, pač to bude teď náročné... teta 50 mama 60 :sweat_smile: tchybka taky narozky, honzova babi taky...no a malýmu musím kupovat víc dárků, dopoledne dostane k svátku a večer od ježíška.... :wink:
30. zář 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 já taky musím kupovat víc pro kluky ted, Tom má příští měsíc 2roky a Honzík pak v lednu rok. ale rozhodla jsem se že dostanou každý 3dárky-hračky a k tomu zabalím nějaké oblečení. Příští měsíc má Tomášek 2roky, od nás dostane židličky a stůl do nového pokojíčku, zimní soupravu topolino + nějakou hračku to ještě nevím, od kamarádky dostane pana bramboru, od rodičů ještě jednu zimní soupravu a kuchynku, od babičky hračku a peníze takže si myslím že hraček bude dost a dost + vánoce+ v lednu zas Honzík jeden rok takže hraček bude hromada. Můj brácha je taky Adam a moc se mu to nelíbí že má svátek v jeden den,prý u nás se to oslavuje a u něj že jen vezmem něco z vánoc a dáme mu to
30. zář 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 ten pes FP stál 350 to jsem musela koupit
30. zář 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojjky holky, včera jsem tu nebyla, mela jsem toho moc. dneska tu ráno pršelo, ale ted svítí sluníčko tak se malej nabaští a valíme ven.

smardik ahojky, koukám, my jsme si nekde psaly aspon si myslím nebo i do IP každopádně to hroznně letí honzíček už má 8 měsíců??? pááááni a tomík skoro dva roky.
30. zář 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik to je ten pes co hraje ty písničky a tak? říká ouško, ruka? pokud jo, toho máme doma od loňska a moc nás nezaujal a stal 1000kč... :stuck_out_tongue_closed_eyes: já vůbec nevím co malýmu koupit, miluje auta, ale už máme dosela dost velekej vozovej park... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: koupíme sevu, ale co dál netuším... :sweat_smile:
30. zář 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky proč se to tu chtelo uzavírat??? :confused:
30. zář 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunysara ahoj jo někde jsme si psali ale nevím kde ale do IP určitě to vím. Jo zrovna dneska má Honzík 8měsíců a Tomášek 25.10 už 2roky letí to. ale koukám že tvůj malý už má skoro 7měsíců,fakt to letí

@janulle22 jo ten mám staršího ale plně funkčního,kluci už ho viděli a líbil se tak snad se bude líbit a kdyby náhodou ne prodám ho,koupila jsem za 350 tak ho prodám určitě. Máte to kolo odrážedlo? to chci já příští rok
30. zář 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím si tu diskuzi dočíst, až budu mít chviličku.

co mel malý se srdíčkem tak malinký a na operaci??? :frowning2:
30. zář 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik ´máme modrý z mmb ale naučil se na něm až teď bylo mu velky i když měl sedlo úplně dole... :slight_smile: ale nevadí, hlavně, že se anučil a teď s ním jezdíme i k naším... bus ho uveze... :wink: ale záleží jaký koupiš, je jich víc a určitě bude menší... :wink:
30. zář 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunysara má vrozenou vadu srdíčka takže musel na operaci,bez operace by se nedožil 2let ale už má po operaci a je to dobrý, chodíme na kardiologii takže ho sledují a dál se uvidí co bude

@janulle22 já ho původně chtěla ted na 2roky ale on by ho ještě nezvládl takže až příští rok až ho zvládne,uvidíme kdy.
30. zář 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik tak to je moc šikovný jak to zvládl, tak hodně štěstíčka a pevné nervičky at je to všechno v pořádku
30. zář 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik no to asi spíš za ten rok no... :slight_smile: to už zvládne...malej je vzůstově malej, takže musel dorůst... :grinning:
já vůbec nevím co malýmu koupit... zatím máme vymyšlenou sevu a ponk s nářadím...ale to je málo... :sweat_smile:
30. zář 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 mě napadá nějaké auto-super jsou prý Bruder, ten ponk s nářadím nebo samostatné nářadí a třeba i helmu, lego duplo, nějakou plastelinu, vláčkodráhu, auto na dálkové ovládaní,nějakou knížku, autodráhu, dětský vysavač-já chci kupovat playskool ale nevím kdy, mají i vrtačku a ta se mi taky líbí, nějakou společenskou hru-jsou už pro děti od 3let a dál nevím,když mě něco napadne napíšu
30. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 ještě garáž mě napadla, líbí se mi tohle to asi koupím i Tomovi http://www.darovanek.cz/produkt/priloz-kam-co-patri-male3x6zirafa-suzie-woody/ , dřevěné pexeso, pastelky do vany, tohle je taky hezké http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21956084&tab=8, pana bramboru, pak koloběžka, boby, trampolínu jak máte velký byt nebo RD, dětský počítač, něco s mašinkou Tomášem pokud ho máte rádi toho je strašně hodně

snad z toho něco vybereš
30. zář 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 tak pokračuju dneska mi to nějak myslí: povlečení do postýlky s oblíbenou postavičku,kuželky, el. sekačku, playmobil (něco jak duplo ale vymakanější bych řekla), dětský batůžek,

to se mi líbí jak máte zahradu http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22800233&tab=7
http://aukro.cz/item1249978397_horska_draha_up_down_step2_jako_nova.html
30. zář 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik
@janulle22 Ahojte holky, vy uz nakupujete na Vanoce? Koukam tady plno inspirace :slight_smile: Mate ale pravdu, on se ten podzim prekuli a Vanoce jsou tady :slight_smile:
30. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen ahoj já už mám pro každého jeden dárek a další čekám až paní pošle
30. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik no teda tobě to fakt myslí... :dizzy_face: objevila jsem na mmb batůžek bořek stavitel toho má rád... :wink: a ještě se tam objevila tady tohle a ůplně se zamilovala, malej byl nadšenej z dinoparku... :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33106106&tab=12 třeba se to tu někomu taky bude hodit... :slight_smile:
jdu hledat dál... :slight_smile:
30. zář 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 super hod odkaz na batůžek, Tom zatím žádné oblíbence nemá ale nějaký batůžek chci, lítá tady s mým tak at má vlastní. Ještě chci nějaký dětský ručník
30. zář 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlap si zrovna řekl už o druhý dárek na vánoce, prý chce kráječ na cibuli tak mu ho schválně koupím, asi bude hezky valit oči co to dostal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30674563&tab=7 myslím, že zvládnou s pomocí i menší děti... :wink:
30. zář 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek