Dítě pořád spí. Nemáte to tak taky se svými dětmi?

lilianapul30
27. bře 2021

Holky potřebuji poradit. Mám skoro 3 letou dceru, a ona pořád spí. Zrovna dneska třeba šla spát ve 14h tak jsem ji nechala ať spinká jenomže ona spala do 19h byla vzhůru 2 hodiny a teď zase spí. A takhle to dělá pořád. A spí teda normálně až do rána třeba do 8h. Nepřijde mi to vůbec normální a když chci aby byla vzhůru tak se vzteka a brečí že chce spinkat. Nemáte to tak taky nějaká se svými dětmi? Za cely den a noc naspi až 16 hodin. Přijde mi to divný protože jsem byla zvyklá že šla spát kolem 15te hodiny a spala třeba jen hodinu a pak šla spát až v 10 a vstala v 7 ráno. A teď přes den spí klidně i těch 5 hodin. Vůbec tomu nerozumím.

codal
27. bře 2021

@lilianapul30 Řešila bych to s pediatrem, tohle asi není úplně normální.

antoinet
27. bře 2021

Ať jí lékař vezme krev a udělá CRP, může to byt příznak zánětu či jiného onemocnění.

annasmyckova
27. bře 2021

takhle se u nás projevila mononukleoza. Je lepší zajít k dr. a řešit to

martulka88
27. bře 2021

Pokud dítě z ničeho nic začne být unavené, tak je něco špatně. Určitě bych ihned šla k doktorovi a řešila to s ním.

pribylovapetra
27. bře 2021

U ségry když byla malá,byla velká únava příznak boreliozy.

hezz17
28. bře 2021

Napadla me jako prvni mononukleoza, borelioza. Nase dcera hodne spi ted po covidu. Ale az tajhke extremne ne

veruuu_kubesovic
28. bře 2021

Tohle určitě není normální, řešila bych s pediatrem...

rnika
28. bře 2021

Syn to měl u Boreliozy... určitě bych šla k lékaři

lilianapul30
autor
28. bře 2021

Dobre holky, děkuji, určitě se k lékaři dostavíme

lachipie
28. bře 2021

Normální to takhle najednou určitě není. Domluvte se s pediatrem. Syn to takhle měl přechodně poté, co jsme nasadili nové léky na epilepsii. Taky spal pořád. A museli jsme kvůli tomu vysadit a přejít na jiné. Ale takhle, pokud se to změnilo bez změny léků, bez závažnějšího onemocnění, tak to určitě normální není a je třeba to zkonzultovat s lékařem.