• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

8 měsiční zatím neleze. Vadí to?

26. ledna 2015 
Hoogy-Tak to jsem ráda,že se někdo taky ozval s tímto "problémem" :grinning: už jsem si myslela,že jsem jediná :grinning: když jsem to říkala dr.tak mi na to nic neřekla,jen se smála a říkala,že mě čeká pěkná lítačka :grinning: nic s tím neudělá ani ona,to bych jí musela svázat nožičky,jenže ona je takový živel,že i s těma svázanýma nohama by aspoň lezla :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, nas Tomasko este nelozi... :frowning2: vydrzi na brusku maximalne 3 minutky a uz sa prevaluje na chrbatik... snazim sa s nim cvicit a hrat sa, aby ho to stimulovalo k pohybu, ale zatial nic. v poslednej dobe som spozorovala, ze sa pri lezani na brusku otaca celym telickom ako keby v smere hodinovych ruciciek... mozem cakat, ze coskoro bude lozit?
28. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
miluska, myslis asi pivotovanie...ked je na brusku, toci sa akoby okolo pupka? Ak ano, nasa to robi od 5. mesiacov, plazit sa zacala asi tak pred dvoma tyzdnami a aj to len dozadu a malinko. Maju este cas baba nase, neboj. :slight_smile:
28. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bibi, ano presne si to vystihla :wink: dakujem :slight_smile:
Tomasko je taky maly lenivec, ale uz vidim pokroky... :slight_smile: spociatku som mala trosicku obavy, uz som rozmyslala nad konzultaciou s rehabilitacnou sestrou, ale necham to tak, este je cas...
28. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
miluska, ma cas. on to dobehne, neboj sa. :slight_smile: aj moja mala je leniva...taka moja buchticka, ked sa ma na posteli otocit za hrackou, radsej potiahne plachtu a ma ju... :grinning:
28. lis 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nebojte,nám tohle otáčená vydrželo docela dlouho,plazit po bříšku se začala v sedmi měsících a lézt po čtyřech začala až v deseti :slight_smile: .Takže neni kam chvátat. Až budou běhat,tak budem vzpomínat na ty časy,kdy jenom leželi a našli jsme je tam,kde jsme je nechali :grinning:
29. lis 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moja mala je tiez velka lenivka co sa tyka lozenia,tento tyzden sme zacali sedkat a po lozeni,plazeni ani slychu ani chyru :slight_smile:
29. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani moj maly neleze iba sa pretaca a toci sa okolo celej osi :grinning: a sedi ale nie sam ale iba ked ho polozim
29. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala uz sedi sama.Skus mu pridrzat nozicky dole a uvidis sam sa posadi
29. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako myslis ze ked lzi tak tak ci ako? to mi este nikto neporadil
29. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som to vyskusala na malej a posadi sa tak sama no napriklad lezi a zdviha hlavu,ze chce sediet ale pri tom aj zdviha nozicky takze si sadnut nedokaze kedze zdviha tie nozicky :slight_smile: tak som jej pridrzala nozicky na podlozke a potom sa podoprela rukou a tak akokeby z boka si sadne sama
29. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak vyskusam dik za typ :wink:
29. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
neni zac moja tak zacala sama sedkat
29. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teraz ti uz ako sedi uplne sama ? a lezie ti?
29. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sedi sa ma no posadi sa sama.Nelozime ja viem,ze by to malo byt ,ze najprv zacne lozit a potom sediet ale nechce lozit skusala som pred nou kotulat loptu ale iba na nu pozerala :slight_smile:
29. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja som malemu kupila loptu koli tomu aby sa rozhybal ale nic ale skusim s nim chodit plavat a hadam sa to dakam pohne :grinning:
29. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to aj ja by som chcela chodit plavat ale u nas take nic nie je a do Ba ma nema kto vozit :frowning2:
29. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je skoda ze u vas nic take nie je ja som pocula iba chvalu na plavanie babatiek..chcem ist od januara
29. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja som pocula chvali mame tady kritu plavaren ale v malom bazene je vela vody a je dost studena a stare zeny sa tam chodia kupat sednu si do vody a kecaju :angry: no nic mi si pockame az na leto a na kupalisko-dufam,ze nebude cely cas revat :slight_smile:
29. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka, do tej malackej plavárne by som s malým dieťatkom neliezla, a v tom malom bazéne som videla tiež už hocičo robiť :sweat_smile: :sweat_smile:
A na kúpalisku je studená voda... :unamused:
29. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale cez leto uz bude mat rok a pol takze uz skusim na to kupko...
Mas pravdu v plavarni sa robi hoci co aj ja som tam porobila hoci co :sweat_smile:
29. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš a potom tam ťahaj dieťa :unamused:
29. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sak prave ale no co uz musim vydrzat :slight_smile:
29. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatiaľ jej stačí aj vanička :slight_smile:
29. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ano mame doma potopu :grinning: mi by sme sa snou kupali aj vo vani ale mame sprchac :frowning2: jedine,ze by som si sadla s nou do vanicky ale to by praskla :grinning:
29. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK IDEM HAJAT PA PA
29. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenka1smejka: to ti dítě nesedí samo a samo se ani neposadí,když jí musíš přidržet nožičky :wink: . "Samo" znamená bez tvojí pomoci :slight_smile: . Takže ani v tomto případě bych jí neposazovala,protože to sama nezvládne.
30. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si myslím, že takové sezení není správné a rozhodně bych neučila dítě sedět tím, že mu držím nožičky, zakládáš mu tím na pozdější problémy se zády....dítě má sedět samo až se samo posadí
30. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
má pravdu předsedo :grinning:
30. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek