• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak často kakala vaše dítka v 1. měsíci?

30. ledna 2015 
Ahoj holky chci se zeptat jak často kakaly vaše dítka v 1.měsíci ?můj malý kaká co 3 dny a nepřijde mi to normální. Když jsme přišli z porodnice tak kakal 2x denně,tak mě to teď znepokojuje...diky
11. led 2014 ve 22:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Záleží jeslti je plně kojený nebo ne. Pokud jen kojíte, tak nemusí kakat třeba i více než týden, pokud jste na UM, tak by měla kakat každý den.
11. led 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý mi kakal každý den alespoň 6x :grinning:, ale doktor říkal, že je v normální, když kaká každý den nebo i 1x za 3 dny, každé mimčo je jiné..., pokud tedy kojíte.
11. led 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo plně kojim.diky
11. led 2014 ve 23:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně jak píší ostatní. Každé mimino to má jiné a i tak se to mění každý měsíc :slight_smile:
12. led 2014 v 08:54  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okejka7 jestli je v pohodě, nebolí ho bříško, netlačí na prázdno, dobře přibírá, tak to není problém u kojeného dítěte. Pokud máš pocit, že to není jen kakání po 3 dnech, řeš to s dr. v poradně. A doporučila bych dávat vhodné probiotické kapky.
12. led 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš malý je kojený a v jednom měsíci kakal často, asi 3x denně nebo i víc. Ted mu jsou 4 měsíce a kaká 1x denně.
9. únor 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. U nás je to naopak. Moje malá (plně kojená) má 1 měsíc. Pokakaná je každé přebalování (cca po 2 hodinách a to i v noci). Zdálo se mi to hodně, ale MUDra mi řekla, že každé mimi je jiné. Máte někdo podobnou zkušenost?
16. lis 2014 ve 21:27  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme stejnou zkušenost. Ale upravilo se to tím, jak je starší a začali jsme dávat příkrmy....teď tak 2-3x
16. lis 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annika2 Me se mlada vzdycky zasvihla az po lopatky pri kazdym kojeni :grinning: , takze je to fakt individualni :wink:
16. lis 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Annika2 jj,mely jsme to s malou stejne-skoro každé kojeni.v porodnici ale nikdo nic neříkal,tak me ani nenapadlo to řešit.resit jsem zacala az v 1,5mes,kdy z ničeho nic zacla kadit 1xdenne.(ted ji je 2,5m) Prislo mi to jako hrozny skok.ale pak jsem zjistila,ze pokud se mimco plně koji,je to fakt různý.-kamosce mala kadila 1x za 14dni a cajk. Mateřský mlicko se totiž dokáže vstřebat uplne vsechno. Pak zalezi i na počtu pocuranych plenek,kolem 8/den je to v pohode :smile:.
24. lis 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okejka7 malý neměl hovínko i týden, postupem času ale kakal pravidelněji tak 2 až 3 dny, netrpí na prdíky a to mu dávám jen heřmánkový čaj žádný fenykl....espumisan jsem dávala po konzultaci s lékařem jen první měsíc pár kapiček při každém krmení a pak jsem to uplně odbourala a ono se to nějak samo upravilo...:wink:
30. led 2015 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek