Kol'ko spí vaše bábetko? Do 1 roku

kinsi
15. zář 2010

Koľko spia denne vaše deti (myslím vo veku do 1 roku)? Naša malá (10t) už niekolko dní cez den nespí vobec, v noci spí cca 12 hodín. No len obcas zaspí , ale do 10 min je hore, len výnimocne v kociariku zaspí na dlhsie (do hodiny).To uz tak bude navzdy? Alebo ked bude vacsia zacne znovu spat i cez den?

citroenka
15. zář 2010

Ahoj moje malá má 5 měsíců a večer chodí spát o půl 9 a stává v 7a v noci se jednou budí na jídlo. potom spí 1,5 hodiny před obědem 1hodinu po obědě,2,5hodiny po svačince a 0,5hodiny před spaním.Někdy spí více někdy méně jak kdy ale většinou tak.Moje malá je ale dobrý spáč od narození.tak malé miminko jako máš ty si myslím že potřebuje teda mnohem víc spánku jedině bych zkusila víc jezdit ven s kočárkem.Snad se vám to zlepší protože to musí být docela mazec. ☹

sylvka
15. zář 2010

Ahojky,no to spí opravdu málo 😒 co si pamatuji,tak malej spal ve věku tvojí holčičky mnohem víc.jela jsem s nim na vycházku a spal i 4 hodiny.potom okolo 3/4roka spal 2krát denně po 20minutách(to bylo hrozně náročný období ☹ )a okolo 14-15měsíců se mi konečně podařilo,že spí klasicky po O,průměrně 1,5h.někdy 2,někdy 2,5 🙂 jak píše citro,pokud chceš mít klid,asi bude řešení ten kočárek 🙂 a neboj,některé děti spí jednou denně,delší dobu už třeba v roce.kamarádky syn má skoro tři a spí i 4,5h.po O.neboj,neboj bude lépe.ten první rok je náročný. 😉