Může mimčo uzenou makrelu?

hruska22
29. bře 2008

dnes mi tata oznámil že malému udelá trochu pomazánky z uzené makrely z toho nejčisčího maska a ja vůbec nevím jestli to mimčo už muže co myslíte???

pitrska
29. bře 2008

Myslim,ze ne rybu jo ale uzenou ?to asi ne

adrianav
29. bře 2008

ja bych mu to teda asi nedala..rybicku varenou nebo na masle to jo....ale uzenou nevim nevim 😒

pitrska
29. bře 2008

Ja si taky myslim uz jenom to slovo uzenou 😒

morusa
29. bře 2008

Uzenou určitě ne..

jana.1
29. bře 2008

rybu raději až od roka jakoukoliv a uzenou ani omylem.. mmchm uzená makrela nechutná ani mě a nejedla bych jí ani omylem.. ale to je o chutích.. nicméně uzenou malému dítěti natož 10měsíčnímu minku fakt ne

marinka
29. bře 2008

taky myslím, že ryby obecně je lepší dávat až od roku..

pitrska
29. bře 2008

to jsem taky cetla az od roka ale jednou v 10.mesicich sem ji koupila sklenicku a ta byla od 8 mesice a byla tam ryba 😒

marinka
29. bře 2008

no ryby jsou dost silný alergen, takže je lepší, když se do jídelníčku zařadí až později. 8 měsíců je hrozně brzo 😕

hruska22
autor
29. bře 2008

díky asi mu to tedy nedám. 😀 to víte táta by ho hned cpal vším možným třeba i klobásou tak je to potom težký,to uhlídat🙂 😀 ale malý papá v pohode tresku s rizotom ve skleničce je tam psáno od 10 mesice a jemu to hrozne chutná,myslím že to mu uškodit nemůže má to tak jednou za 14 dní

pitrska
29. bře 2008

Jo to kupuji taky ten konzervicek se nebojim prece by tam nepsali blbosti kdyz je to pro deti necemu verit snad musime 😀

No musis mu to vysvetlit ja vim chlap znamej maly daval vajicka mychany na chlebu asi v 6 mesicich sem myslela ze ho zabiju na jidlo jsem pes nemam rada kdyz ji nekdo neco cpe a nezepta se tchan ji daval napit jupika urcenyho od 3 let coz taky nechapu na tohle se netesim on kazdymu vsechno hned dava hlavne sladky tomu se vyvarujeme a snad co nejdele 😉

hruska22
autor
29. bře 2008

no ten můj to jenom skoušel ale asi by mu nic nedal kdybych to nedovolila proto jsem se radši zeptala tady.ale chlapy jsou na tohle i tak nejaký jiný 😀