Novorozeně pořád spinká, kdy ho začít budit?

bershka0409
8. únor 2014

Milé maminky,prosím o vaše zkušenosti.Mám doma 5 denní miminko které mi pořád spinká.Jak dlouho to asi trvá a kdy ho začít přes den budit,aby se mu neotočil režim spaní.Sice mám doma již 3 letou dcerku,ale ta tolik nespala.Moc děkuji za každou radu

lucavka
8. únor 2014

Já si myslím že u každého je to jiné. Syn spal po narození vkuse od půlnoci do šesti a pak se to jen prodlužovalo. Přez den spal podle potřeby. Nikdy mi v noci nestašil. Jinak miminko bych přez den budila právě až když by mu to narušovalo noční klid.

kytkakvete
8. únor 2014

Budí se na jídlo nebo musíš budit? Kojíš nebo je na um? Budila bych ho jen v případě kdyby neprospíval, ale o tom mluvíš s pediatrem. Jinak takhle malé miminko nenaučíš spát podle hodinek, to bych nechala až na později 😉 .

bershka0409
autor
9. únor 2014

Ahoj děkuji za odpovědi.Přes den spinka pořád s budí se cca každé 3-4 hodiny na maličko.Je plně kojene a dost pije až se z toho ublinkava.V noci se začíná kroutit asi prdiky tak ho rozbalil masíruji bříško a zacvicim nozickama.Pak už je yo lepší.Budí se po 3 hodinách a kolem ranních hodin vydrží spát i 4-5hodin.

xberushkax
19. bře 2014

Já bych ho nebudila. Dominik mi spal v tahu do 6. týdne života, buď ráda a užívej si to,brzy nebude spát vůbec 😀

lenkalenulka
19. bře 2014

@bershka0409 ja tenhle 'rezim' mela tri mesice, spinkala, kojila se, kakala, curala skoro vubec nebyla vzhuru, rostla hezky, pribirala a pak kolem toho tretiho mesice zustala uz i hodinku vzhuru🙂 nechej spinkat kdyz chce nez jej budit ..

sarka151212
19. bře 2014

Dokud jsem kojila, tak jsem malou budila každých 3-4 hodiny na jídlo.

bershka0409
autor
19. bře 2014

Holky,tak děkuji za rady.Už máme měsíc a pořád se nic nezměnilo 🙂Můj doktor říkal,že si s ním mám přes den trošku hrát,ale to vůbec nejde,začne brečet a musíme jít zase hajat 🙂