Vibrační lehátko, máte zkušenost?

marki5
16. říj 2014

Dobrý den, chtěla bych pro naše miminko (2 měsíce) koupit vibrační lehátko, máte s některým dobré zkušenosti? chtěla bych aby šlo co nejvíce do lehu...děkuji za všechny rady a tipy 🙂 🙂

kocour1
16. říj 2014

Zkušenost s ním nemám, ale živě si vybavuji, že jsem v prvních třech měsících často o něčem takovém přemýšlela🙂...tedy, teď si uvědomuji, že jsem měla takové to lehátko pro miminka, které mělo v sobě baterky a při zapnutí hrálo uklidňující melodie a i se chvělo, takže vlastně vibrovalo...ale příliš to nepomáhalo a hlavně tam to dítě bylo takové docela zkroucené a tak jsem ho moc nepoužívala...rozhodně to nenahrazovalo klasické houpání v kočárku, nebo v náruči. Nakonec se mi nejvíce osvědčilo ergonomické nosítko, měla jsem volné ruce, mimi neplakalo a bylo spokojené. A hlavně všechna tato lehátka jsou opravdu jen na chvíli - v podstatě už máte půlku za sebou. Pak se začne více hýbat na podložce a zabaví se např. pod hrazdičkou a to nosítko užiješ i potom, např. na cestách apod., narozdíl od investice do lehátka, které pak bude jen zbytečně zabírat místo, jako tomu bylo u nás.

pouzarovaj
16. říj 2014

My jsme měli vibrace v takovém "domácím kočárku", ale Terince to teda vůbec nic neříkalo, neuklidňovalo jí to (ani naopak) - bylo jí to úplně jedno. Když jí byly 3 měsíce, dostali jsme houpací lehátko, dá se polohovat do dvou úrovní, hraje nějaké melodie a malá je v něm spokojená. Dá se tam nastavit i intenzita houpání. Pravda je, že teď ho už používáme jen tak 2x za týden na chvilku (dcerce je 5,5m). Ale fakt mi teda hodně pomohlo, protože dcerka byla hodně ubrečená a už jsem nezvládala pořád nosit, v šátku se jí nelíbilo.

pouzarovaj
16. říj 2014
gabina_ch
16. říj 2014

Máme lehátko/sedátko od Fisher Price od miminka po batole. Pro větší dítě se předělá na houpací křesílko.

pabka
16. říj 2014

Taky jsme meli Fisher Price a uklizela jsem ho az nedavno, mala v nem casto a rada sedavala az do dvou let 🙂
Do satku ani zadnych nositek nechtela.. Za me dobra investice, kterou jsme opravdu vyuzili....

marki5
autor
17. říj 2014

od toho Fisher Price jaký jste měly typ? já docela uvažuji o tomhle http://detska-lehatka.heureka.cz/fisher-price-s...

pabka
19. říj 2014

@marki5 my měli http://www.miminkaabatolata.cz/detail/5267053/l...
ale za 990,- jsme ho objednávali někde na netu, už nevím kde...

kotcheva
19. říj 2014

Ahoj, ja mam dobrou zkusenost s lehatkem rocker&napper od Tiny love. Vybirala jsem ho proto, ze jde do uplneho lehu (do roviny). Jen ta cena....

jani2013
17. čer 2015

@kotcheva Ahoj, chtěla bych koupit právě lehátko o kterém píšeš, ale nenašla jsem nikde přímé zkušenosti. Můžu se zeptat, jak dlouho jste ho používali? Jak dlouho se miminko vleze třeba do té uzavřené korbičky a jestli je to pak i pohodlné pro větší dítko jako lehátko? Eventuelně i další klady a zápory, které Tě napadnou. Díky!

michalusenka
17. čer 2015

Nemáte někdo značku ZOPA? u fischer price mi vadi ze nemaji moc neutralni barvy...

marki5
autor
18. čer 2015

Zopu měla moje kamarádka. Bylo hezké ale pro úplně malá miminka bych ho nedala, přišlo mi, že je docela dost do sedu

michalusenka
18. čer 2015

@marki5 tam jsou prave dve polohy jak u fischer price ze se to da zastavit a pak houpat az bude starsi

marki5
autor
18. čer 2015

jj to je pravda. Já jsem nakonec vybrala lehátko od Bright Starts a jsem s ním moc spokojená. Malý v něm byl hodně. Než jsem ho koupila u kamarádky jsem právě testovala od Zopa, malému bylo okolo 2 měsíců a určitě tam byl víc do sedu než v tom od Brigt Starts. Ale jinak vypadalo moc pěkně, kvalitní konsturkce, barvy...