• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1 dort pro 2 děti, kde bych našla inspiraci?

16. června 2014 
Maminky,moji synové se narodili 2dny od sebe,budou tedy slavit narozeniny společně,starší 12let a mladší 1rok :slight_smile: ale nevím jak s dortem :( nevíte,kde bych našla inspiraci na jeden dort pro dvě děti,nebo jaké necháváte dělat vy?Jelikož to bude v létě,tak nechci nechat dělat dva dorty,to by se asi nepojedlo.Zvažuji tedy jeden,nějak rozdělit ale nemám představu.Prosím,poradte.
15. čer 2014 v 15:55  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ze zkušenosti doporučuju dva malé, aby měl každý svůj. Malýmu je to jedno, ale puberťákovi by to mohlo přijít líto, že ani svůj dort nedostal. Navíc s ročním prckem se dělají ty "sranda" fotky, kdy sahají do dortu a mažou se, tak ať nekazí dort staršímu...
15. čer 2014 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem delala pro dve deti takovy, ale je pravda, ze vekove jsme na tom byli jinak. Kluci 5 a 7 let. Nahoru jsme zapichli takovou tu ohnnostrojovou prskavku (svicku) uspech byl obrovsky :slight_smile: Asi jsem moc neporadila :unamused:
15. čer 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Naše známá dělala tenhle na fotce, pokud se druhá dcera narodí podle plánu, tak bude taky vždycky oslava najednou a dva dorty ne... Jen se to musí vychytat, aby měla každá něco :wink:
15. čer 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ja mam obe deti v jeden den a letos jsme to meli takto...a spokojenost...uvidime co dalsi roky :wink:
15. čer 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Taky plánuju jeden dort na dvě půlky, barevně odlišit. Bude kluk a holka, takže by to mělo jít v pohodě
15. čer 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: holky moc děkuji všem za inspiraci :slight_smile:
16. čer 2014 v 09:09  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evulina77 No právě že ten puberták toho ročního tak zbožnuje že právě by chtěl mít i s ním dort dohromady :slight_smile:
16. čer 2014 v 09:11  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek