Co uvařit k romantické večeři? 🙂

rajecka
21. čer 2015

Ahoj, moc nevařím, jen takové rychlovky které jí dcera a chtěla bych manžela k svátku překvapit nějakou dobrou netradiční večeří. Problém je v tom, že moc vařit neumím 🙂 Neměly byste nějaký recept na dobré, trochu slavnostnější jídlo, které zvládne i začátečník? Nemusíme moc typickou českou kuchyni. Děkujiiii!!!!

nov777
21. čer 2015

@rajecka Co ma manzel rad? Od toho se odpichni. Rada poradim, kdyz dodas info. Jinak bych sla do vicechodoveho menu. U nas to pri slavnostnich akcich boduje a kdyby jsi neco pojazila, tak se to v te sestave ztrati 😉 predrm: platky mozzarely, rajcat, bazalka - to se pokazit neda a je to hned; dezert: do misticky naspod karamelovy pudink, dalsi vrstvu tvarohu a nahoru boruvky - nedavno jsem to delala a velkej uspech.

halina0101
21. čer 2015

My mame zitra vyroci svatby, takze
Rajcatova polevka se smetanou, bazalkou a parmazanovymi krutony
Veprova panenka s hermelinem a brusinkami, bramborove pyre, variace list. salatu
Cheesecake s jahodovym prelivem

mandala
21. čer 2015

Nalož jakékoliv osolené a okořeněné plátky masa do majonézy, klidně na 3 dny, ale stačí i přes noc, osmaž, popř. pokud si nejsi jistá, jestli je maso hotové, můžeš vložit do pekáčku a dodělat v troubě. Majonéza dodá křehkost masu. Příloha hranolky, opečené brambory, nebo i obyč. brambory a zeleninová obloha. 😉

xpila
21. čer 2015

@mandala Maso do majonézy? 😕 Ono stačí do oleje, nemusí to být přeci majonéza. To je jak od Hrušky...

mandala
21. čer 2015

@xpila Je to jiný, než do oleje, však vařit nemusíš, radila jsem jednoduchý a dobrý recept.

apacheee
AMBASADORKA
21. čer 2015

@xpila
@mandala maso v majoneze je bomba,ja delam bylinkove testicko z majonezy a vsichni se vzdycky mohou pretrhnout😄

meor
21. čer 2015

Vaříme levně a chutně, co..?? 😀 😀 😀 😀
Nedokážu si představit, jak po třech dnech vypadá majolka spolu se syrovým masem..???
😀 😀 😀

apacheee
AMBASADORKA
21. čer 2015

@meor ty tri dny si teda taky neumim predstavit,ja nechavam nalozene hodinku,max.2

mandala
21. čer 2015

@meor Jak by vypadalo, myslíš, že bych jedla nějaký zkažený hnus ? Není nic neobvyklého nakládat maso na víc dní. Bože ženský, i v tak jednoduchý diskusi musíte všechno otočit a rýpat, že ? 😒

funnysunny
21. čer 2015

@halina0101 nepozvete ma na veceru? 😀 mnaam!

halina0101
22. čer 2015

@funnysunny Klidne 😉 , ja jsem spokojena, kdyz chutna.

@mandala Ja verim, ze je to dobre, kdysi jsem u zname jedla rizky, ktere byly z kur. prsou nalozenych v majoneze, obalene v kukur lupinkach a pak uz jen upecene na pecicim papire v troube.A bylo to opravdu moc dobre.
Nakladala rano a pekla vecer.

ladyhacek
22. čer 2015

my oba máme rádi játra - takže játra na přírodno a hranolky v troubě bez tuku máme často a příjde mi to i jako zajímavé jídlo 🙂
Ale když přemýšlím na nějakém jídelníčku tak se mi líbí ten s tou rajčatovou polévkou 🙂
A za mě?
1.chod polévka nějaký krém - brokolicový - rozvařit brokolici a rozmixovat s trochou smetany a třeba i krutony
> u nás manžel jí jen vývary - takže by byl hovězí vývar
2. chod klidně i předkrm stačí něco lehčího - bagetka s pomazánkou, krevety na pánvi a salátek, ssalát s ořechy a pomeranči a bageta
3.chod - hlavní jídlo udělala bych nějaký přírodní plátek, klidně posypat sýrem (můžeš i naložit) a přílohu bramborové pyré (nebo šťouchané brambory se slaninou), hranolky (my děláme bez tuku v troubě)
nebo výborné a jednoduché - smetanové brambory - do zapékací mísy (nejlepší by byli takové malé aby měl každý svojí) vrstva brambory, okořenit, cibule, zase brambory třeba 2-3 vrstvy brambor na plátky, dát plátek masa zalít smetanou a péct před konce zasypat sýrem a k tomu salát (pokud nebyl v předkrmu 🙂)
4. zákusek - něco nepečené? piškoty, tvaroh ovoce (piškot klidně upéct-píšeš pro začátečnice tak nevím do jaké míry to zvládáš 😉)
ale jako dezert doporučuji něco čokoládového - je to afrodiziakum 😉 > nějaká pěna s ovocem?
jinak já budu dělat recept také jednoduchý - listové těsto(koupíš) vyválíš nakrájíš stejné obdélníčky, dáš péct mezi vrstvy dáš krém (puding> 0,5l a 2 pudingy,1/2 másla, cukr vyšlehat nahoru dát zase trochu krému a drobné ovoce (maliny, jahody.....) a ovoce se potírá pro lesk cukrovou vodu (voda s cukrem) - je to dobré jednoduché, ale složitější na čas 🙂 nápad > v cca 10 minutě:

https://www.youtube.com/watch?v=-VGrc47Aka0

(dělám jen 2 patra a nahoru dám ještě ovoce a krém 😉

Myslím, že romantická večeře může mít i jednoduché jídlo (rýže s omáčkou) jde o výzdobu a náladu 😉
Ať se vydaří my snad za 2 měsíce budeme mít hotový obývák tak na oslavu chci také něco speciálního tkaže bud přemýšlet a třeba se tady nechám inspirovat 😉

da_ju_nka
15. únor 2017

Ahojte holky .. potřebovala bych radu ... Chtěla bych nějak prekvapit přítele o vikendu .. bydlíme spolu ale moc času na sebe nemáme sme většinou v práci máme opačné směny tajze se vidime cca denne 4 hod... Chtěla bych nějakou romantiku, svíčky, večeře, (ovoce,cokolada,a nějaké rychlé jídlo nebo něco objednat) moc se v tom nevyznam a přemýšlím ale chtěla bych něco aby to bylo romantické ale aj trochu zábavné ...😉

terezapetrova
16. únor 2017

@mandala mohu se zeptat ty 3 dny to vázne funguje? Maso se ne kazí? Přes noc to úplně chápu..

dura175
16. únor 2017

U nás, když je slavnostní chod, tak buď vepřová panenka obalená ve slanině (orestovaná a dopečená v troubě) a k tomu brkaše a zeleninový saláte. To střídám variaci salátů s různou zeleninou dle sezóny s domácím jogurtovým dipem. Anebo úplně nejvíc slavnostní hovězí steak, pečené brambory, zelenina, domácí dipy - jogurtový a hořčicový.

sofie321
21. lis 2017
Uživatel sofie321 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sofie321.

Ahoj 🙂 Posílám jeden tip co jsem tedy nevařila na večeři ale na oběd 🙂
Je to plněná panenka se švestkovou omáčkou. Opravdu výborné jídlo, a není ani nijak náročné na přípravu.

Posílám odkaz na recept podle kterého jsem dělala já

http://receptyprokazdeho.cz/plnena-panenka-se-svestkovou-omackou/

🙂

kacasa
21. lis 2017

pokud ma rad asii..tak je silene jednoduchy udelat kureci na kari s basmati ryzi..nebo jasminovou atd..
kuresi kousky, zelenina..osmahnout kari pastu a zalit kokos.mlekem..a je to ;)

antoinet
21. lis 2017

Já vždycky zaboduju domácím hamburgerem, pizzou nebo řízkem. Vím, že to zní hrozně obyčejně, až nezdravě, ale v domácí podobě (kvalitní suroviny, nepřeplácat chutě a krásně servírovat) je to pochutnání🙂

raduna78
21. lis 2017

Neporadim recept ale prisadim na majonezu. Staci se podivat na jeji slozeni a zjistite, kolik je tam octa a konzervantu, takze maso se nema sanci zkazit. Dle meho je to bezpecnejsi, nez dlouhodobe nakladat do oleje s cibuli.
Pravdou je, ze majoneza pracuje rychleji, staci i par hodin, ale muze to byt i par dni.

odula
21. lis 2017

@rajecka doporučuju italskou cokoliv. Udělat komplet menu i se zakuskem. První dobry těstoviny nebo risotto, druhy maso a zelenina pak nejaky dobry dolce. Doporucuju dodrzet technologii. 😉 dá se toho hodně vygooglit kdybys chtěla nejaky konkrétní jednoduchý recepty tak napiš do pm 😉

odula
21. lis 2017

Twe... už zase píšu někomu dva roky do minulosti 😀 tyhle starý diskuse na jednu stránku mě matou 😨😀

fallingstars
21. lis 2017

@odula 😄😄😄 Jestli jsou pořád spolu, tak si @rajecka posbírá recepty a udělámu za sedm měsíců degustační večeři 😂

kacasa
21. lis 2017

@odula 😀 ja si toho vubec nevsimla 😀 to je sranda

kuliseks
21. lis 2017

@raduna78 ja to teda dost slysela o nalozeni do bileho jogurtu... ze maso je krehke pak a super. Majoneza me teda vysokovala, ale zkusenost nemam, tak nechci rypat 🙂 ja to znam s jogurtem no 🙂

raduna78
21. lis 2017

@kuliseks Opravdu doporucuji vyzkouset. Taky jsem to zvazovala pul roku, nez jsem se k tomu odhodlala. Davam rovnou tatarku a nemusim ani korenit. Je to super pod trojobal.