Co všechno papaj vaše roční děti a jak na omáčky a jiné?

monad
3. dub 2013

ahoj maminky,
chtěla bych se zeptat, co všechno už dáváte ročním dětem??
Zkouším pozvolna vše, ale už mě nebaví vařit maso zelenina, rýže - brambor, chtěla bych zkusit třeba omáčku, ale v tak malinkém množství nevím jak na to, ani nevím jakou.. ☹ můžete se podělit o nějaké své receptíky?? díky 😉 😉

blahova_andrea
4. dub 2013

@monad no to je ten úděl mladších dětí. švagrová byla u staršího dítka děsná dietářka a teď když má druhý, tak je ráda, že stíhá, že jsou najezení a je jí skoro jedno čím. posunula spoustu priorit, pravidel a zákazů. co synovec neznal ještě ve dvou letech, tak neteř baští v roce 😀

kristina323
10. led 2021

Ahoj, maminko.. Já mám doma 13ti měsíčního chlapečka, a ten miluje omáčky ať už s houskovym knedlíkem nebo těstovinami, nejraději má kuře na paprice, nebo znojemskou, ale i rajskou...staci jen když omáčku korenite méně a pro sebe už si to vždy dochutíme.. Takže vařím pro všechny to samé.... 😄😄

aneta_v
10. led 2021

@kristina323 tady už dítěti bude osm 😆

kristina323
11. led 2021

Jo jo takové ty věci jako mrkvicku brambůrky atd už vážně jist nechtěl tak jsme vyzkoušeli a dobrý... Paní doktorka bez námitek.....

kristina323
11. led 2021

@monad ahoj já taky omáčku zahustuji moukou a vůbec ničemu to nevadí.... V knedlikach je taky mouka a miluje je... Děvčata nakonec je to jen a jen na vás co vašemu dítěti dáte jist... Nikde není dáno že teď je mu rok bude jist tohle.. Teď dva a bude jist tohle.... Je to blbost dávejte co uznáte za vhodné a podle mého není nic lepšího než naučit je papat vše co nejdříve.... 😄😄😄

zuzanka1358
19. dub 2022

Dobrý den může už 13 měsíčni dítě koprovou omáčku

elesse
19. dub 2022

@zuzanka1358 podle mě může, bez problémů bych jí dala. Ale někdo by jí nedal, viz diskuze výše