Cukroví bez ořechů. Máte tip na recepty?

nikoulinka
27. lis 2020

Ahoj holky, prosím, máte nějaké recepty na cukroví, pečené i nepečené, bez ořechů? Peču letos pro kamarádku, která má silně alergickou malou na ořechy. Nemůže ani přísady, kde je stopové množství. Takže neprochází v úvahu ani čokoláda. Ořech nesnese vůbec žádný, ani kokos. Kakao nevadí. Linecké, pudinkové, kakaové a perníčky už mam. Ale zbytek receptu, včetně nepečených, co mám, jsou buď s ořechy nebo s čokoládou 🤔🤦

verena
30. lis 2020

@nikoulinka neni zač, jde opravdu hlavně o ty nápady, co vůbec upéct, aby to bylo vůbec dobré a trochu rozmanité. Mně tedy nejvíc chutnají ty ořechové druhy, takže to pečení bez ořechů je za trest 🙂. Ale cukroví je stejně pro děti, tak to orechove ani nedělám pro ostatní, obecně ořechy domu skoro netaham, jak píšeš s malou, jsou s tím fakt starosti. (Já jsem v této věci po zkušenostech mírně hystericka 🙂)Naštěstí tchýně peče senzačně a na Štěpána od ní dostaneme vždy velkou krabici, tak se pak dojim 🙂.
Pokud se ti nějaký recept osvědčí nebo najdeš neco zajímavého, šup sem s tím, inspirace není nikdy dost.

michaela666
30. lis 2020

Teď dopečené pomerančové květinky - moc dobré. Neteř už ujídá pod rukama...380g másla, 150g cukr moučka, 2 bílky, kůra a šťáva z 1 pomeranče, 450g hladká mouka, špetka soli. ...Klasika máslo s cukrem vyšlehat, přidat kůru a šťávu z pomeranče, bílky a mouku se soli postupně. Mouku je dobré prohřát v mikrovlnce,aby byla teplá. Lépe se s tím pracuje....Zdobičkou nebo sáčkem jsem stříkala na plech tvary jako na pusinku, střed trochu víc přimáčkla a na něj dala pomerančovou marmeládu. Peče se do růžova.

mrstte
30. lis 2020

@verena ono nugatová srdíčka se to jmenuje ale do receptu žádný nugát nepříjde jen teda hořká čokoláda, ale ta mě hned nenapadla protože jsem ji tam párkrát ani nedala.
Vyloženě v receptu je buď čokoláda nebo kakao.

verena
30. lis 2020

@mrstte já vím, nemyslela jsem to nijak zle, jen mi to nedalo, protože sem tam lidi fakt nenapadne, co všechno alergici nesmí. A i když to poctivě hlídame, sem tam jsme měli se synem průšvih, že mu právě duveryhodny dospělý dál v dobré víře něco, co neměl... A ty srdíčka zní dobře, kde prosím najdu recept?

verena
30. lis 2020

@mrstte tak jsem našla něco takového: https://www.denik.cz/vychodni-cechy/nugatova-sr.... to asi bude ono? Ten "nugát' mi připomíná hmotu, že které dělala babička řezy s piškoty. Mohla jsem se po tom utlouct 🙂. Tady bych možná měla nedůvěru zas k syrovym žloutkum. Ale možná by šly nějak nahradit škrobem nebo pudinkem?

mrstte
1. pro 2020

@verena jojo to je ono, taky mi ty žloutky dělali problém, ale zase tam je rum. Nepřišla jsem na to čím je nahradit aby to bylo tak dobré.

verena
1. pro 2020

Nechci to tady moc spamovat, ale jak jsem hledala ten "nugát" od @mrstte, našla jsem i recept na marcipánové brambůrky. https://erecepty.eu/marcipanove-bramburky/. ty jsem vždycky v cukrárně milovala. Líbí se mi, že je "marcipán" dělaný z dětské krupičky. Jen si moc nejsem jistá tou mandlovou příchutí, už to řeším několik let, zda si na to troufnout. Dle složení to je nějaká chemikálie, která nemá s mandlemi nic společného a na obalu není upozornění na alergeny. Ale stejně sbírám odvahu, zda to mohu použít.

mrstte
1. pro 2020

@verena to je něco jako brambory co se dají koupit normálně v cukrárně. Jen ten "marcipán" se dá udělat i sušené mléko, moučkový cukr, ztužený tuk (omega), voda a mandlové aroma ale byt tam nemusí samozřejmě, jen to pak není cítit po mandlich. A složení nevím co v tom všechno je.

adelafri
1. pro 2020
ornelia
26. únor 2021

já moc cukroví nedělám, ale když už tak dělám nepečené sušenky s karamelem a legendární perníčky...