Cukroví. Není brzy péct (pracny) ?

katanovobran
21. lis 2020

Ahoj holky,chtěla bych příští týden začít pect konkrétně pracny potřebovala bych začít protože mám týden dovolenou ale nevim zda to není brzy co myslíte ?

tulikiss
21. lis 2020

mamca bude pect uz tenhle vikend. co si pamatuju z detstvi, tak jsme vzdy pekly na konci listopadu.

michaela666
21. lis 2020

Teta co peče na zakázku začíná začátkem listopadu,aby všechno stihla v čas. Nikdy se ji nic nezkazilo a cukroví má luxusní a opravdu vymazlené i vzhledově. Důležitý je plnit až později....Já dneska budu péct perníčky, chvilku trvá než změknou.

sajul
21. lis 2020

Já mám zadělané těsto na pracný a vanilkové rohlíčky. Péct budu asi zítra

zelenaesmolda
21. lis 2020

@katanovobran my uz zaciname pect

ekou
21. lis 2020

U nas uz mame hotove pernicky :D

tulikiss
21. lis 2020

@ekou u nas jsou uz i snezene 🙄 musim dalsi varku lepe schovat 😀

editah222
21. lis 2020

My dnes a zítra taky začínáme - vanilkove rohličky, pracny, perníčky a linecke košíčky. Příští víkend linecke vykrajovane a sádlaky. Letos máme v plánu 18druhu 😂.

katanovobran
autor
21. lis 2020

@editah222 cože 18 ? 😀no tak to jste dobří ! 😀

editah222
21. lis 2020

@katanovobran nás to celkem baví. U pečení popíjíme punč a je to taková vánoční pohoda. Už nám pomáhají všechny děti a je to proste krása 😂

katanovobran
autor
21. lis 2020

@editah222 to je krásný taková tradice 😊tak si to krasne užijte

ekou
21. lis 2020

@tulikiss jste sikovni. Hlavne schovat tak,at se pak vcas najdou 🙂

michaela1990xx
21. lis 2020

Ja mam pernicky a dnes mám v plánu linecke. Minulý rok sem mela 19 druhu, ale letos to s dvouměsíčním miminkem asi nedam 😀

ekou
21. lis 2020

A minuly rok jsem pekla s polovickou uz cukrovi na zacatku listopadu jelikoz koncem listopadu jsem mela termin. Takze jsem chtela byt pripravena :D

letalnica
21. lis 2020

@katanovobran Já už mám pracny hotové. Chtěla jsem začít perníčkama, ale ty jsou na mě moc složité. Loni jsem to v listopadu nestihla a 9. prosince si zlomila ruku, takže žádné cukroví nebylo. Tak chci letos upéct co nejvíc, než se zase něco stane 🙂