• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokrocilejsi prikrmy pro kojence do 1roku. Máte recepty?

23. prosince 2012 
tak nech malej chuti :grinning:
26. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lily jasne aj ja varievam polievky, ale mame ich ako samostatny chod :wink: mnam taka kysla fazulova mliekova s udenymi rebierkami :grinning: :grinning:
27. bře 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..no ved to rimmel :slight_smile:
ale aj vývary mám na mysli, slepačí, ,hovädzí..mňamka
môj muž dokonca jedával volakedy tri chody, ale už sa to nedá, mal polievku, potom z toho varené mäsko s chrenom a chlebom, a druhý chod..a u nich to je tak normále :sweat_smile: :grinning: nemohla by som :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prajem vám krásnu nedeľu maminky :slight_smile: :wink:
28. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mate nejake tipy co malemu udelat z okurky? takove te velke salatove..?
28. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
momin ja mu to davam ako prilohu k jedlu alebo samostatnu ako taky snack :wink: ale tiez uvitam nejake napady!

inak pozor s uhorkou, nikdy predtym som nemala problem ale ak k veceri spapam velky salat k jedlu, t.j. tristvte uhorky , pride mi z toho zle ..tazko :confounded:
28. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj tebe peknu nedelu lily! i ked u nas straaaaasne fuuka vonku fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby možem malej dať do tej šošovičky aj kusok bobkoveho listu????
dakujem
28. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lily jasne :wink:
28. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
rimm jake davas koreni malemu?
28. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja vseobecne pouzivam cierne korenie, bobkovy list, majoranku, bazalku, oregano, skoricu, biele korenie, uz aj dakedy sol, kmin...uz ma nenapada :sweat_smile: samozrejme nie vsetko naraz, ale podla toho co varim :wink:
28. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a cerv.paprika este.
28. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
uhorka je dost tazka na zaludok, vraj je dobre, ked sa po nastruhani vymacka zo stavy. Vraj ta stava sposobuje problemy
28. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja salatove okurky vubec nejim, strasne pomalu me to travi a lezi dlouho v zaludku.
28. bře 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, no takze šošovička nič :frowning2: napínačky veliké :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale este skusim zajtra, ale pochybujem...prehltla, ale naplo ju, ale robi to niekedy aj pri prvej lyžičke jogurtu, že ju tak strasie, dala si 5 a este otvarala aj pusinku, ale ked ju z toho tak napinalo, tak som jej to radsej nedavala, nech mi to vevyšablí. dáme hrášok, alebo kukuričku radšej.

rimmel a tu bazalku davas sušenu, alebo čerstvu?
28. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lily a to si dala tu soso samotnu? ci ako si jurobila?mozno ju napinalo ze tej koncistencie :wink:

bazalku susenu :slight_smile:
28. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala to vymixovane, len pre istotu, lebo ju napina s kuskov, mala tam mrkvu, zemiak, aj sladky zemiak, a cerv. sosovica..plus kusok bobk. listu..neviem :confounded:
29. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm ani mne by to nechutilo :sweat_smile: :grinning: :grinning: ..hlavne ak si tammala vela zemiaka..skus nabuduce posypat syrom ci pridat orestovanu cibulku :wink:
29. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte... Môžem vás poprosiť o radu? Chcela by som malému pridať niečo viac do jedálnička, pripadá mi to stále o tom istom. Papáme také tie prvé ako mrkva, zemiak, kaleráb, karfiol, brokolica atd...., stále pomixované alebo pretlačené vidličkou.. Čítam, že dávate jogurty... Od kedy ich môžem bábu dať? A čo ešte? Poraďte, prosím.. ďakujem..
29. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lily a ten bobk.list si uz niekedy davala? ci jej to nevadilo, ta vona...
rimel - rest. cibulku? :sweat_smile:
29. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozete tekvicu, cukinu, jogurty tiez mozes..biele neochutene organicke, masko predpokladam ze papa,

ked chces mozes zacat s cestovinou a chlebom ale nemusis.

to iste so syrom, tvrdym. :wink:

a ovocie ake papa?

tiez avocado mozes dat..
29. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasminet a? :wink:

cibulka v nie velkom mnozstve sa moze od 8m :wink:
29. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz som si neni ista ci ten lepok od 8 ci 10m. uz si nepamatam :confused:
29. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vies co to robi so zaludkom? :grinning:
29. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasmite co take? moj syn si nestazoval, ako uz som spominala od 8m sa moze, samozrejme staci minimalne na chut :wink:
29. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
akniekto nechce cibulu moze zamenit za por :wink:
29. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem... :grinning:
rimmel, z toho čo si písala, nepapáme jogurt, syr... Mäsko papá králičie a kuracie, aj chlebík sme už skúšali s trolinkou rast.masla, aj cestoviny... Ovocie, hrušku, jablko, marhule a dávala som aj banán, ale začal sa mi z neho vysypovať, tak som prestala... Skúsime neskôr..

Stále má papať len uvarené, mixované alebo pretlačené a bez akýchkoľvek korenín?
29. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, :slight_smile:
no skus dakedy do jedla pridat kusok masla, hned je to chutnejsie :wink: alebo teda syr...
29. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
rimmel, ty si odbornicka na vyzivu, ci radis len podla toho co si si precitala v casopise? ako, nic v zlom a bez urazky, len ma to zaujima :wink:
29. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
skus spravit kuraci perkelt , myslim ze cerv.papriku ako korenie mozete.

cize na masle opraz por, trosku masla, pridaj kuracie prsia, posyp cerv.paprikou, nastruhanou mrkovu, podus a ku koncu pridaj mlieko bud um alebo tvoje ak kojis. pozor um neprevaraj.
podavaj so zemiakom :wink:
29. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek