Pokrocilejsi prikrmy pro kojence do 1roku. Máte recepty?

lu777
11. lis 2008

ahoj, vim, ze tu je tema Zaciname s prikrmy, ale nemuzu najit zadne vseobecne tema pro pokrocilce 🙂🙂

kdo mate nejake dobre recepty pro mrnousky do roka, podelte se prosim
receptu je milion, ale bez soli (a radsi i cukru zatim) nebo jen se zakladnim korenim to neni tak jednoduche..

chtela jsem se zeptat od kdy jste davali napr. bulgur? jaky je vubec rozdil mezi bulgurem a psenici? 😕

a co rozinky nebo treba susene merunky, davate nekdo? jak moc je krajite? nejak je namacite, varite nebo? 😕

ja zatim jen varim, ted se chystam na zapekani v troube apod., tak se nam snad rozsiri repertoar
🙂

deina
19. lis 2008

Su aj take, ktore sa robia bez medu, nemate recept?

radka.m.
19. lis 2008

jani,med by se opravdu měl podávat až po roce,protože obsahuje fruktozu,sacharozu i galaktozu,což je opravdu velké množství cukru.

jjaanca
19. lis 2008

radka.m. ne kvůli cukru, je to za prvé silný alergen a taky může způsobovat botulismus (bakteriální otrava) Obsahuje spóry botulinové nákazy a teprve starší děti mají už dostatečně vyvynuté trávicí ústrojí že nemohou onemocnět - to mám z knížky samozřejmě. A alergická jsem na med sama.

radka.m.
19. lis 2008

jasně,že i kvůli alergii,já ho nedávám ani ted,i když by jsme už mohli,ale přijde mi zbytečný dávat tolika cukru.a když jsi sama na med alergická,tak to bych se vůbec bála dát prckovi,já mám silnou alergii na kiwi a našim dětem jsem ho doted nedala,protože se fakt bojím.

jjaanca
19. lis 2008

No jasně ale, mě by tam ten cukr zas tolik nevadil. I když do medovníku med nedáš, tak se osladit musí a podle mých zkušeností Glukopur sladí dost málo.

fifinna
19. lis 2008

Ja si pamätam, ze u nas v rodine sa vzdy dudle namacali do medu a nikdo nehovoril, ze med skodi. Môj maly dudel nemal tak neviem. Ale zase si myslim, ze v medovnikoch neni tolko medu, ze by to mohlo uskodit a 10 mesacne babo je uz dost velke. Ja ked som ich davala malemu, tak nezjedol kilo, zledol tak jeden medovnicek a nic sa mu nestalo. Ale vsak vas nenutim, fakt som o tom , ze med skodi este nepocula.

jjaanca
19. lis 2008

fifi nojo, dřív se dělalo spousta věcí které se dnes nedoporučují. Já jen upozornila na to co jsem se dočetla 😉

fifinna
20. lis 2008

baby, dodrzujete aj po roku, ze babo ma jest raz za tyzden zltko a 6 krat do tyzdna mäso ? Stym mäsom som to nedodrziavala, ja moc mäso nemusim, tak ho moc ani nevarim, ale zltko som mu davala. Teraz ked malemu uz nevarim zvlast, tak ma napadlo, ze kolko krat za tyzden ani pri vareni vajce nepouzijem.

marcii
20. lis 2008

ahoj maminy,
tak si to tady pročítám a super tipy 🙂 já vařím Klárce nejraději brambor plus jakákoliv zelenina červená čočka a slunečnicový olej,,chutná to i mně 🙂

amalka007
26. lis 2008

Ahojky, chtela jsem se zeptat jak varite cervenou cocku? kombinujete ji s necim? Diky moc.

fifinna
26. lis 2008

Myslis cervenu fazulu ? Alebo sosovicu ? A je zavarana , alebo len susena ?

lennetfrigg
26. lis 2008

Fifi, prosím napis sem recept na ty medovníčky. Já takovy recept neznám a taky bych to zkusila.

mkr
26. lis 2008

ahojda, holky nemáte typ na nějaký vánoční cukroví co by mohl i prcek? 😉

amalka007
27. lis 2008

Myslim cervenou cocku, susenou, dik

fifinna
27. lis 2008

Medovniky : 40 dkg hladkej special muky
15 dkg praskoveho cukru
12,5 dkg smetolu
2 polievkove lyzice medu
1 malinka lyzicka ( mensia ako kavova ) sody
1 mala lyzicka kopcom skorice
2 cele vajcia
1 lyzica mala korenia do pernika
Vecer zamiesit, nechat do rana odstat a rano piect.

Macacie oci : 75 dkg hladkej muky
3 zltky
25 dkg praskoveho cukru
2 smetoly
zamiesit, vykrojit, pozlepovat s lekvarom, moze to ostat aj suche a piect.

Fazulu aj sosovicu robim vlastne rovnako. Necham 2 hodiny namocene vo vode. Malo by sa to v tej istej vode aj varit, ale ja to precedim a dam si novu. Vari sa to v neosolenej vode. Ked to je asi tak do tristvrte uvarene, pridam pokrajane zemiaky a mrkvu. Potom sa to moze uz aj osolit. Ked je vsetko mäkke spravim zasmazku (zatrepku ): ked nemal maly rok tak som spravila len cistu zasmazku, teraz najskôr na oleji oprazim parok, potom na tom istom oleji spravim aj zasmasku. Do fazulovej polievky davam este aj slize. Alebo to môzes sparvit bez zasmazky, teda na kyslo, zahustis to mliekom a mukov a pridas kvapku octu. Ten parok davam len do sosovice.

mkr
27. lis 2008

fifinna - prosím tě co je to ta smetola? ten medovník je i pro dítě? 😉

amalka007
27. lis 2008

Fifinna diky a jeste jsem se chtela zeptat v jakem veku jste zacaly pouzivat sul. Diky.

fifinna
28. lis 2008

mrk, smetol je napr. Hera, neviem ako inak to vysvetlit. Ja som davala medovniky malemu uz hadam aj v siedmom mesiaci ak nie skôr, ale boli tu reakcie na to , ze deti do nemôzu med, takze neviem. Môjmu malemu sa nic nestalo. Precitaj si vsetky prispevky a uvidis.

amalka, vzdy ked sme isli k babkam a mali navarenu polievku, tak som dala malemu aj taku osolenu uz v siedmom mesiaci, ale to bolo len cez vikendy. Doma som mu zacala troska prisalat okolo jedenasteho mesiaca a od dvanasteho mesiaca davam malemu nasu stravu.

jjaanca
28. lis 2008

Moje malá nechce jíst, tak jí nepatrně přisoluju, protože pak jí to líp chutná. Ale jenom opravdu malinko. Jinak bych řekla až tak od roka.

mkr
28. lis 2008

fifnna dík to mi stačí

mkr
28. lis 2008

jinak my nesolíme ale co jsem koukala na složení příkrmů maso zeleninových tak tam sůl je 😒

petka80
28. lis 2008

Ještě pro Amálku k té čočce: já vařím takové jakoby "polívčičky" z nejrůznější zeleniny a občas tam přidám cca polévkovou lžíci té červené čočky. Vaří se asi 15-20 minut, takže přibližně stejně jako ta zelenina, takže to je super. Samotnou jsem ji nezkoušela.

lennetfrigg
29. lis 2008

Holky, super! Děkuju. Ja zatím taky nesolím. Ale malý chce všechno zkusit, tak mu dáme. Čočku taky děláme červenou a přidávám do ní žloutek. Možná by šlo na Vánoce vytvořit něco jen z piškotů, sušeného ovoce a trošky másla. To by ale nebylo do formiček.🙂

jjaanca
14. pro 2008

Holky, prosím vás jaký je rozdíl mezi zeleným hráškem a hrachem? Vytiskla jsem si na www.kojeni.net o příkrmech a tam je, že se má s luštěninami začít zeleným hráškem a pak se může dát hrách. 😅

kijonkova.k
14. pro 2008

Zelený hrášek je ten,co se přidává do mražené zeleniny nebo se dává do bramborového salátu.Hrách je ten sušený v obchodě,co se z něj dělá hrach.kaše 😉

blau
14. pro 2008

Ahoj maminky, ja tiez nesolim, ale dnes som nemala navarene a dala som mu Hipp lasagne s mozarelou a je tam trochu soli. Velmi mu to chutilo. Myslite , ze to vadi uz by som mu to nemala kupovat ked je tam sol. Aj ked je tam napisane, ze armsalz( malo solene)... 😒
Boli sme v Mcdonalde a vedla bola mamicka s 8mesacnym chlapcekom a ta donho veselo pchala chickenburger a hranolky, zapit mu to dala pomarancovym dzusom. Tak to som len pozerala, to bolo menicko pre take male decko 😖

kijonkova.k
14. pro 2008

Já určitě nebudu solit do roku,pak se uvidí,jak bude dlabat,ale myslím,že čím později,tím lépe.Stejně jako se slazením 🙂

eppik.m
14. pro 2008

blau: já si myslím že se nic nestane když je to jen občas 😉 a navíc si můžeš sama přečíst v jakém množství se tam ta sůl nachází, prochází to přísnou kontrolou tak snad by vědomě nevyráběli něco co by dětěm škodilo! Je to určitě zdravější než kdyby si mu do ruky strčila třeba uzeninu 😀 Já osobně doma vařím a tak vůbec nesolím. Dávám občas i kupované skleničky pro spestření jídelníčku a tam už většinou ta sůl a koření jsou. No a jídlo z McDonaldu to snad nepotřebuje žádnej komentář! 😝

anavila
14. pro 2008

Ahojte..
tak ja sa snazim tiez nesolit ale ochucujem malej jedlo takou vegetou co neobsahuje glutaman..vola sa zdravita.
lebo inak to vobec nechce take zbrndy nesolene.
A tip na recept, co jej robim.tak mam 2 oblubene.

Zemiaky uvarim a rozmixujem s maslom a trochou mlieka na pyre. A do toho uvarenu mrkvu a kusky masa. urobim z toho taku kasu, ktoru bud polejem kompotovou stavou (to mi doktorka poradila ze kompot mozem dat, tak davam ceresnovy), alebo k tomu spravim salatik z postruhanych jablk a mrkvy, do toho pridam trosku cukru a citronovu stavu.

Druhy recept, to som vycitala na nete...ze rychla svieckova. KOrenovu zeleninu pokrajanu na kocky udusim domakka a rozmixujem aj so smotanou... dam trosku citronovej stavy a s knedlikom. Velmi jej to chuti....

A co uplne zboznuje je normlana nedelna polievka, vyvar s cestovinou alebo domacimi rezancami....je tam trochu soli, ale malicko, proste by to bolo dzive bez soli , uz som skusala bez soli jej dat a vypluvala. Myslim ze malo soli nezaskodi, ved telo potrebuje aj sol....