Recepty při těhotenské cukrovce. Poraďte

petula7.
10. říj 2009

Ahoj holky mohla by jste mi některá poradit co si vařit při těhotenské cukorvce? Hledala jsem jínde na netu, ale nějak jsem nic nenašla, tak snad mi tady poradíte přímo nějaký recept. dík moc

2412
26. zář 2018

@petulis1212 - došel Vám email? Snad ano?

2412
26. zář 2018

@2412
@janamb84 Dobrý večer, poslala jsem Vám email. Snad trošku pomůže - jen mi prosím potvrďte přečtení. Já to vždy pošlu a pak ani nevím, jestli email došel a je vše Ok. 🙂 Mějte se

janamb84
28. zář 2018

děkuji email došel

janamb84
28. zář 2018

@2412 ano děkuji

2412
29. zář 2018

@janamb84 🙂 jsem ráda! 🙂 Přeji ať vše dobře dopadne 🙂

dianaz
25. říj 2018

Dobrý den, mohu taky poprosit o zaslání receptů? Děkuji, Diana dadis.z@seznam.cz

2412
26. říj 2018

@dianaz Dobrý večer, poslala jsem Vám email - snad dojde. Ať je vše dobré a mějte se pěkně! E.P.

slunicko106
1. lis 2018

Dobrý den, jsem tady nová a mám taky nově zjištěné hraniční hodnoty, můžu Vás rovněž poprosit o zaslání jídelníčku, receptů. Budu Vám velice vděčná, moc děkuji, email: petka205@atlas.cz , ještě jednou děkuji.

2412
1. lis 2018

@slunicko106 Dobrý večer, poslala jsem Vám email. Přeji hodně sil a ať je vše dobré. 🙂 E.P.

qikky
18. bře 2019

Dobrý večer, mohla bych také poprosit o zaslání jídelníčku? Moc děkuji 🙂 Qikky@seznam.cz

2412
19. bře 2019

@qikky Dobrý den, poslala jsem Vám email. Přeji vše dobré!!!! E.P.

qikky
19. bře 2019

@2412 Ještě jednou moc děkuji 🙂

latte007
5. čer 2019

Holky, prave vysla knizka od Lily Nichols o tehotenske cukrrovce, ta je paradni...
https://alten-berg.cz/cs/pro-zdravi/30-real-foo...

latte007
5. čer 2019

A jinak spoustu, spoustu receptu najdete na jidelniplan.cz, staci si ve filtru zadat ve vyzivovych smerech low carb

wandina
20. srp 2019

@krounka ahoj prosim prosím bylo by možné zaslat jídelníček? Dvorva23@seznam.cz

2412
20. srp 2019

@wandina Zdravím, poslala jsem Vám email. Hodně sil a ať je vše dobré!

evelliniee
3. zář 2019

Ahoj moc prosim prosím bylo by možné zaslat jídelníček? adixx@centrum.cz

2412
3. zář 2019

@evelliniee odesláno 🙂

kkaajinka
3. zář 2019

Holky,tak me tato situace taky dostihla.Mohla bych taky poprosit o zaslani jidelnicku k.bacova@centrum.cz moc by me to pomohlo,dekuji

sebinka123
3. zář 2019

@2412 Dobrý večer, mohu také poprosit o jídelníček? Už jsem měla těhu cukrovkou v minulém těhotenství a teď už se vše jeví, že bude zase. Předem velice děkuji. Ach jo, tohle mi kazí radost z těhotenství. sebinka25@centrum.cz

evelliniee
4. zář 2019

@2412 moc děkuji 💓

2412
6. zář 2019

@kkaajinka
posláno - snad to trošku pomůže. Mě se osvědčil pohyb - po každém jídle delší procházka. Přeji hodně sil a ať je vše dobré!

2412
6. zář 2019

@evelliniee posláno - snad to trošku pomůže. Mě se osvědčil pohyb - po každém jídle delší procházka. Přeji hodně sil a ať je vše dobré!

sebinka123
6. zář 2019

Děkuji moc za jídelníčky, jsem ráda za každou inspiraci a radu. Moc děkuji 😉 😘👍👏👌

2412
7. zář 2019

@sebinka123 🙂 🙂 taky Vám děkuji 🙂 a moc Vám přeji, aby vše bylo dobré. Hrozně to letí a člověk se ani nenaděje a bude po trápení s cukrovkou 🙂 Pak už jen to své zlatíčko budete chovat u sebe. 🙂

evelliniee
8. zář 2019

Budoucí maminky, maminky, jen bych se chjtěla zeptat, vy které máte zkušenosti s cukrovkou,...snažím se dodržovat dietu (opravdu sladké žádné) po měření po hodině někdy i po svačině 7,6 poté si změřím za půl hodiny a vždy okolo 6,..jsou to moc špatné hodnoty? Snažím se přijít na to jak jíst, ale mívám často hlad mezi svačinky a obědy a poté to asi vylétne,..no když si čtu na netu ukázkové případy po jídle s hodnotami 5-6 tak opravdu raději nečtu :/
Děkuji za jakoukoliv radu, má diabetoložka mi řekla, že se dříve ani po hodíně němeřilo ale až po dvou hodinách, a také jdu až za 3 týdny na test na lačno a poté po dnídani za dvě hodiny,...jako názory opravdu doktorů nestačím se divit :(
Děkuji za jakýkoliv názor

2412
9. zář 2019

@evelliniee Dobrý den, v prvé řadě bych se snažila nestresovat - pokud to jde. Chápu, že to člověk prožívá a snaží se, aby to bylo dobré. Věřte, že ze začátku jsem měla taky bolehlav, že musím držet dietu a hrozný zmatek co vlastně jíst. Mě se tedy hodně osvědčilo po každém jídle pohyb - delší procházka(malá byla ve školce) a žádné sladké. Někde jsem četla, že je úplně nejhorší si jít po jídle odpočinout 🙂. Trošku problém jsem měla s přílohou u jídel - protože mám ráda jako přílohu brambory, ale prostě jsem si dala trochu a stačilo to. Jinak jsem čerpala z jídelníčků a taky jsem od Dr. dostala brožuru, kde jsou uvedeny jídla a přibližně i velikost porcí. Ty jsem si pak přibližně vždy převážila a hotovo. Hlavně strašně to uteklo a teď už máme prcka je hlavně zdravý 🙂. Ať Vám to dobře dopadně a hodně sil 🙂.

misulynka
18. zář 2019

Dobrý den, mohla byste mi prosím některá z vás také zaslat ten jídelníček, co tu koluje? Předem mockrát děkuji! e-mail:misa.kucerova@centrum.cz

kjoudalova
12. říj 2019

Dobrý den tak i mě to dostihllo z toho důvodu mohu někoho poprosit o zaslání jídelníčku., pro inspiraci - k.joudalova@gmail.com
Předem Děkuji!

2412
12. říj 2019

@kjoudalova poslala jsem Vám email 🙂