• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ako riešite hádky z manželom?

17. ledna 2010 
ahojte,ako riesite hadky s manzelom,lebo biekady to bez toho nejde....papik
17. led 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
popelka, ano aj hadky patria ku manzelstvu. hlasnejsia vymena nazorov :grinning:
ako to riesime. vyhucime sa, povieme si, omluvime sa jeden druhemu,odpustime si a zivot ide dalej.... :wink:
17. led 2010 v 18:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sa nehadame..resp zavisi od toho co nazyvas hadkou...nase "hadky" trvaju max 15min.. :grinning: v tychto 15minutach sa nachadza vymena nazorov potom urazenie, tajne usmevy v kt.si navzajom povieme ze sme obaja blbi, potom sa uzmiernime a potom zabudneme :slight_smile:
17. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zalezi o cem se hadate, kdo ma pravdu, :grinning: a jak vazne to berete :wink: u nas je hadka ale dluho to nevydrzime...
17. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este pridam nikdy sa nehadame koli dolezitym veciam iba sa -ani to nenazvem ze hadame-ale oduvame ked niekto nieco povie a druhy to zobere inak nez to bolo myslene. :sweat_smile:
17. led 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ako to riesime? snazime sa pochopit pocity toho druheho a vcitit sa do neho a ospravedlnit sa i ked nema druhy pravdu zato, ze sme napriklad zvysili hlas ak to bez toho nejde.
17. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podla manzela my sa tiez nehadame,len ja sa hadam s nim a potom non stop sa ospravedlnujem a jemu to uz poriadne ide na nervi .Neznasa ak hadku vyvolam ja a potom sa mu idem liskat :grinning:
17. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa tvarim ze nerozumiem po nemecky a mojmu vtedy dojde trpezlivost dalej nieco vysvetlovat.a je po hadke.
17. led 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslim,ze v manzelstve to asi zazije kazdy.....ale zmierenie je na tom najkrajsie....ale ked sa clovek pohada s milovanym clovekom tak potom je z toho aj smutny,no nie.....
17. led 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a my sa ani hadat nemozme,lebo ked to pocuje dcerka tak sa boji a zahlasi nehadajte sa ato je nad vsetko...
17. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte koceny dnes koncim,ozvem sa zajtra...papik
17. led 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
My s mužom tomu nehovorím hádky, ale výmena názorov, lebo hádky sú už dosť tvrdé a tiež by sa malý bál a preto sa tomu vyhýbame :grinning:
17. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek