Bojím se, že mě přítel podvede s kamarádkou, se kterou si stále píše

ajuska17
23. črc 2019

Ahoj holky , už na to sama nestačím a potřebuji radu. Mám přítele jsme spolu necelé tři roky , máme 9 měsíční dceru, jenže .... přítel si našel nového koníčka(hasiče ) sice je to banda chlapů ale chodí tam i ženský , a jedna z nich si s nim dopisuje a on s ni jakoby byl sám , samé lichotky a jak se těší až se uvidí atd... neřekla bych , ze náš vztah nefunguje, spime spolu o rodinu se stará. Ona je též zadaná a má malé dítě. Už nevím co dělat on neví , že já vím , že si píšou snažím se tak nějak ovládat abych nebouchla a vše mu nevpalila ale už jsem bezradna bojím se, ze mě s ni podvede jejich zprávy tomu tak trochu nasvědčují že by se tomu ani jeden z nich nebránili , co dál ???? Jsem z toho úplně na dně

floruska
31. črc 2019

@zlato1445 zase záleží pokud zůstane jen u psaní a co si píšou a zda budeš nad věcí a nebude to to vadit,tady se naskýtá otázka nebo tak je lepší vědět nebo nevědět?

floruska
31. črc 2019

@zlato1445 já nevím co ti chlapi prostě chtějí nerozumím jim a my to prostě máme nastavené jinak,nemyslí si nejsem žádná stydlivá a neřeknu kdybych muži neposkytla to co vyžaduje atd i když jsem kolikrát nechtěla a navíc nevím asi se časem omrzí to co vidí každý den,nevím fakt po 4 dětech vypadám fakt dobře dru na sobě ne kvůli němu a i mě těší když si druzí myslí že to je můj otec ne můj muž ale nevím někteří by se neměli zenit

floruska
31. črc 2019

Navíc oni se radi drží hesla zapírat a zase zapírat v tom jsou mistři,a zase ty musíš vědět zda mu můžeš věřit či ne,nevím co poradit za aktivitu aby se hlava zaměstnala něčím jiným já sama řeším vše až moc ale už to tak prostě je

zlato1445
1. srp 2019

@floruska zatím jsi spolu jen píšou o picovinach znají se jen přes hru kterou nedávno odinstalovat a už jsme se o tom bavili tě nani žárlit nemusím a že mne nikdy nevimeni že semnou má dvě děti

floruska
1. srp 2019

@zlato1445 a já mám s mužem 4 děti a i tak už nevěřím zkus si s ním sednout až vám vyjde si udělat pěkný večer a všechno mu to řekni

zlato1445
1. srp 2019

@floruska už jsem mu říkala a on říkal že nemám na co žárlit že na starší není a že mne nevimeni že má semnou děti a že jsi píšou o picovinach nic vic

floruska
1. srp 2019

tak víš co udělej ,to co já udělej ze sebe kočku namaluj se, hezky vlasy vyoblíkej se schválně více vyzývavě a tak běž s dětmi ven at ví co má doma,važ si sebe sama a neponižuj se
my jsme s mužem už více jak 11let spolu a co mě dokáže naštvat je že mi kolikrát třeba neřekne že mi to sluší i když si toho všimne třeba sousedka to hodně zabolí ale co by jsi po nich chtěla jsou tak omezení že jim stačí jen to co vidí na obrázcích co je vyretušované
protože normální ženská vypadá uplně jinak no ne

zlato1445
1. srp 2019

@floruska skusim to ale on mi říká pořád že mne miluje jen jsi každý den píše o ni

zlato1445
1. srp 2019

@zlato1445 teda sní tak

floruska
1. srp 2019

Každý to máme jinak někomu to vadí jinému nemusí,třeba se s ní baví o něčem o čem si myslí že s tebou ne nevím zkus se ho zeptat,nevím měl by se spíš věnovat vám,i když já mám taky chlapa který není na to aby se pořádně povenoval a když tak mi je zvyká na plejak ( pro něj je to potom jednodušší)já raději s dětmi lítám venku a hrozně mě mrzí že nemáme chatu nebo tak

floruska
1. srp 2019

@zlato1445 jo a ještě myslela jsem že mi nebude vadit věkový rozdíl ale je to znát že mu bude 50 v tom věku chce mít asi už klid a proto chci jako opravdu vhodný dárek boxovací pytel který si stejně budu muset pořídit sama

floruska
1. srp 2019

@zlato1445 být tebou tak ještě i naoko dělám že si s někým taky pisu

zlato1445
1. srp 2019

@floruska to právě dělám když mi cinkne telefon a on je zvyklí že mi píše kámoška a nebo brácha tak mně se ptá kdo pise

zelenaesmolda
1. srp 2019

@priefi
no to sice neresi ale minimalne by holka mela pruser u sveho partnera.ja bych ji to udelala kdyby se mi srala do vztahu tak at si to vyzere.

priefi
Autor odpověď smazal
Zobraz
priefi
1. srp 2019

@zelenaesmolda co ted presne myslis?

priefi
1. srp 2019

@zelenaesmolda uz jsem si to nasla... no... naraficit to jo, ale psat z mobilu manzela misto manzela, to by se nemuselo vyplatit

zelenaesmolda
1. srp 2019

@priefi
to ne no,ja bych si zalozila profil,psala si s ni jako chlap a pak to ukazala jejimu manzelovi a t vi,co ma doma

priefi
1. srp 2019

@zelenaesmolda jo, to jo 😉 proc ne 😉

zelenaesmolda
1. srp 2019

@priefi
vis jak,ony by ji presly roupy,mela by najednou dost starosti sama se svym vztahem

floruska
1. srp 2019

@zelenaesmolda dobrý nápad to není od věci

priefi
2. srp 2019

@zelenaesmolda no to by mela. Jedna kocanda se snazila nabourat vztah s mym manzelem, tehdy pritelem (byli jsme tehdy jeste nactileti), co ona vypsavala, posilala, ja myslela, ze ji prerazim vejpul (manzel mi to ukazoval sam), ho to bavilo (psal ji, ze nema zajem a ze ma holku - odpoved? "Holka neni nemoc 😉" no wtf) , me to nasralo a dala jsem ultimatum (bud si s ni hned prestane psat nebo konec mezi nami, ze ze me kravu delat nebude), pak tomu dala korunu, kdyz ji opet napsal, at mu da pokoj, ze nema zajem, ona mu zacala vypisovat neco ve stylu, ze jsem trapna, ze pisu misto neho, ze on o ni ma zajem a ze mu to rekne, ze se za nej vydavam, jen, abych to utla. No zabit malo! Byla neodbytna jako vosa na sladke.... kdyz mi to pritel ukazal, dostala jsem uz takovy vztek, ze jsem si nasla jejiho pritele a uz jsem mu vse chtela napsat, preposlat atd. Manzel me tehdy prosil, at to nedelam, ze at nenicim jejich vztah, ze prece takova nejsem a ze ji dame posledni sanci, aby to utla a pak, at si delam, co chci. Kdyz ji napsal, co mam v planu, uz vic nenapsala. Uprimne? Lituji toho, ze jsem to neudelala, pomsta by byla super extra sladka a ji by to naucilo jednou provzdy.

fire85
1. črc 2023

@pink_unicorn ale ji chlap nezahnul