Co si o tom myslíte?

xiter
28. srp 2016

potřebuju objektivní názory, jsem už docela dlouho v koncích... ☹

prvních 9 měsíců chození s dnes už manželem bylo celkem fajn, ne uplně bez mraků, ale měla jsem pocit, že jsem konečně potkala toho pravého,
pak jsem otěhotněla a všechno se změnilo,
už během těhotenství jsem se s ním chtěla několikrát rozcházet, místo toho jsem se nechala zmanipulovat a vdala se za něj.
2 a půl roku života s ním je pro mě plné trápení a utrpení, jediná radost je moje dítě,

jsem na dítě neustále sama, manžel když přijde domů, tak se jen nají a kouká na zprávy a pak je hrozně unavenej a musí jít spát, když mu řeknu, že jsem po celým dni s malou taky unavená tak mi řekne, že to nic není o proti tomu, jak je unavený on..

dál mi vyčítá, že mě musí živit, nejradši by byl kdybych už šla do práce, ze svých 6.5tisíc RD s ním napůl platím nájem a platím taky nákupy, když už mi dojdou peníze, a chci po něm peníze na nákup, tak se hrozně diví, kam ty prachy strkám

mám pocit, že mě potřebuje jen jako ficku a na vaření a i to prý dělám špatně....

je schopen mi říct opravdu hrozný věci, a pak přijít a dělat jakoby se nic nestalo a diví se co mi jako "zase je"

průšvih je v tom, že nemám kam jít, kdycbych měla kam jít, už jsem dávno od něj pryč, a toho taky dost zneužívá, že mě tu má jako v kleci

taky umí ve mě dost zdatně vzbudit pocit, že já jsem ta špatná, a jeho chudinku utahaného jen obtěžuju svými pseudo-problémy

když mu řeknu, že je manipulátor a psychopat, tak mi okamžitě řekne, že on ne, že to jsem přesně já, nedokáže uznat svoji chybu

panickatlamicka
28. srp 2016

Precti si to po sobe jeste jednou. Co bys poradila nekomu, kdo toto napsal? Porad potrebujes slyset neci nazor na vec?

dyslovka
28. srp 2016

@xiter : ani k rodicum nemuzes? Ja bych utekla, okamzite. Zazila jsem podobny vztah, diky bohu jen vztah, nebylo to manzelstvi. Vsechno jsem delala spatne, porad mi nadaval, urazel me, ponizoval, psychicky tyral a pak to doslo jeste dal, nakoc to skoncilo tak, ze jsem skoncila v nemocnici s otresem mozku a pohmozdeninama, rekonvalescence tri tydny, otresne vzpominky - pamatuju si jen par vterin, byla jsem skoro celou dobu v bezvedomi, ale za tech par vterin jsem si rikala, ze me zabije, ze je to muj konec, ze je to opravdu muj konec....pak prislo na radu zastrasovani, jelikoz to zacala resit policie a tim to skoncilo, odesla jsem od nej a nasla si uzasneho muze, teda spis on me 🙂 ja si myslela, ze me nikdo uz nikdy chtit nebude, protoze ten hajzl mi totalne znicil sebevedomi, vsechno. No a nasel si me ten uzasny muz a nyni uz muj manzel a nikdy ho nikomu nedam 🙂 ....takze utec, dokud muzes, utec, prosim!!!!

3janca
28. srp 2016

@xiter ja to docela chapu chtela ses vypsat a sverit neni na tom nic zleho ja sama vim co to je sice u nas tohle zase az tak neni jen cas od casu ale stoji to pak za to !a s tim kam jit to je fakt tezky sama si neumim predstavit kam bych s detma sla .

xiter
autor
28. srp 2016

@dyslovka bohuzel, právě že zrovna za ty poslední 2 roky co s ním jsem, jsem přišla o všechny své blízké (úmrtí), nemám už kam se vrátit, jak to tak běžně má být

fyzicky vím, že by mi neublížil, ale to totalně zničene sebevedomi mam, to jo

dyslovka
28. srp 2016

@xiter : ja jsem si byla taky jista, ze mi fyzicky neublizi a ejhle, ublizil. Ale i to psychicke tyrani je dost znucujici, kolikrat jsem si rikala, ze by bylo lepsi dostat treba facku, nez poslouchat ty nadavky a to ponizovani ☹ a co treba azylovej dum? Na cas, nez se das dokupy, neco jako vesnicka, muze se ti ta predstava pricit, ale neni to uplne hrozny. Kdyz neni jine mozne reseni.

xiter
autor
28. srp 2016

@dyslovka azylový dum uz mi par lidi "radilo" a četla jsem o pobytu v nem dost hrozne veci, tam me prosim neposilejte ...

dyslovka
28. srp 2016

@xiter : co soatneho se tam psalo?

panickatlamicka
28. srp 2016

@xiter prosim te, neblazni. Kamaradka byla v azylaku pro matky s detma skoro pul roku a byla velmi spokojena. Cisto, zadna buzerace od chlapa, socialni pracovnice pripravene poradit....

takarazestinusakury
28. srp 2016

šetřit, šetřit, šetřit, dát vědět rodině či přátelům, že jsem ve srabu a začít si hledat práci, pomaličku ale jistě...hlavně se nepouštět do druhého dítěte... 😉

anomisv
28. srp 2016

Jsou azylove domy a pod pro matky v nouzi. Já bych odešla hned.. taky si vem že pokud bude platit alimenty budeš mít víc peněz.

verusky
28. srp 2016

pozor na uteky od muzu, muzi se pak rádi soudi o deti a bere se v potaz, proc zena utekla (neni-li dokazatelny vazny duvod).
no velka laska mezi Vami... manzelovi bych navrhla vaznou debatu s papiry k rozvodu v ruce. koupila bych za par set diktafon, at mas nahravky jeho chovani, kdyby byly nekdy potreba. otevrit Tvuj plan jit od nej pryc, naprosto jasne, vazne, otevrene a at se k tomu vyjadri. pak nam napis 🙂
moje znama take v azylovem dome byla spokojena 🙂

xiter
autor
29. srp 2016

@verusky a v kterém azylovém domě byla známá ?? všechny v praze jsou plné, ted jsem je obvolávala 😒

verusky
29. srp 2016

@xiter my jsme jizni morava.....