Dcera chodí z víkendu od tatínka jak vyměněná

luzca11
30. črc 2017

Potřebuji se někomu svěřit..Mám 3 letou dcerku ze vztahu ktery bohužel nevyšel..Nyní jsem štastně vdaná a mám užasneho manžela, který mou dceru bere jako svou, hrozně ji má rád a všichni jsme si zvykli na rodinny život..Ex přítel si jednu dobu moc dcerku nebral, měl dělat co sám se sebou..Manžel se dceři tak věnuje že mu sem tamuž řekne i tati, ikdyž jsme ji učili že je to strýc, nemá problém sama s nim jet na výlet atd.. Myslím, že plno lidi by neřeklo, že není jeho. Nic méně ted si vzal ex přítel malou na 4 dny,šla k němu s pláčem,vubec od nas nechtěla rvalo mi to srdce..Vratila se ale spokojena, ex přitel ma novou partnerku a asi se snaži dat do kupy, což jsem rada, ale pak z dcery vypadlo,že nechce aby přijel stryc na vše odpovida negativně co se tyče jeho, že nechce aby tady byl atd. Hodně mě toboli, protože vím jak on ji ma rad a že by se pro ni rozkrajel.. taky chapu, že je ještq malinka a lehce ovlivnitelna, ale hodně mě to zaskočilo a nevím jak to řešit,čekame druhe dítě dcerka se těšila davala na bříško pusinku atd, ted nechce a basni o tatinkovi,co dostala od manžela řika že dostala od tatinka. Jsem ráda, že je spokojená,je to lepší jak ji rvat do auta s plačem..Prosím o vaše zkušenosti a rady.

bamishop
30. črc 2017

@luzca11 takhle mala jeste nema rozum, ani ji nikdo moc ovlivnovat nemusel, musi to byt pro ni matouci. Mam rozvedene rodice a roky sem jako dite vykladala, ze muj tata je vojak a proto nebyva s maminkou a nikdo me k tomu nikdy nenavedl, byl to muj vymysl, ktery sem opakovala tak casto az sem tomu sama verila. Budete ji muset postupne vysvetlovat, ze uz se proste s tatinkem nemate radi, ale vy i tatinek mate porad radi ji, no, i kdyz uz to jiste slysela spoustakrat. Kazde takhle male dite chce mit rodice pohromade, ted si uvedomila, ze toho sveho tatu vlastne ma a timpadem je Vas muz nadbytecny. Nerikam, ze ji nikdo nenavadel, jen se snazim napsat, ze to dost mozna ani nebylo treba, musi si to holcicka proste znovu v hlavicce poskladat a pro to dite to nikdy nebude jednoduche, vy se ji pouze muzete snazit udelat domov a rodinu, jako to doposud delate a byt ji oporou, protoze i takhle male dite dokaze mit vztek na to, ze rodice uz nejsou spolu, z vlastni zkuenosti ditete v teto situaci a docela me prekvapuje, ze si z ranych let nepamatuju skoro nic a zrovna tyhle vztahove veci ano a to probehly v poklidu