Dlouhotrvající manželská krize

dancicka
31. led 2012

Nevím kde začít - je toho tolik.... ☹ Jsme s manželem už 8 let spolu - po pěti letech vztahu jsme se vzali. Na začátku vztahu jsme se opravdu milovali a nemohli být jeden bez druhého. Opravdu jsme se na sebe z práce moc těšili, dělali jsme společně spoustu věcí, jezdili jsme na výlety, chodili do kina, vodili se za ruku, líbali se na veřejnosti.... prostě opravdová láska. Postupem času (asi jako ve většině vztahů) láska tak nějak vyšumněla a my žijeme na hromádce spíše jako přátelé. Hodně se hádáme a to tak, že se dokážeme urážet a ponižovat... Tyto stavy jsou čím dál častější a já už fakt nevím, jak z toho ven. Máme úžasného 7 měsíčního syna 😵 , kterého oba moc milujeme a neumíme si představit život bez něj. Já jsem teď už 2. měsíc na horách u rodičů a musím říct, že když má přijet manžel, já se na něj ani nijak extra netěším ☹ Sex mě poslední dobou vůbec nebaví, takže jsem pro manžela už fakt nezajímavá. Kdybych měla kam jít a byla bych zabezpečená, tak se ráda odstěhuji, ale nemám tuto možnost, takže v tomto vztahu setrvávám ☹ Nenávidím se za to, ale nemůžu si pomoct. Nikoho, nemám a ani nechci mít i když hodně mužů o mě projevuje zájem... Co s tím? Pomohla by manželská poradna? Nebo jak tuto příšernou krizi vyřešit?
Manžel je jinak hrozně fajn člověk, ale poslední dobou se fakt nemusíme.... 😒

jesjaja
18. čer 2015

@victress Jojo, bohužel to není jednoduché. Většinou dělá člověk pro záchranu vztahu pravý opak - dolízá , prosí, vnucuje se...

bbvcelka
19. čer 2015

@jesjaja jj to znám,dva roky dolézat,vnucovat se,řešit nevyřešitelné...ex měl pořád pocit jako co,co bych dělala s dvěmi dětmi sama kdybych odešla,dělal si pořád co chtěl a rodině se nevěnoval..bohužel nepočítal s tím že jednoho dne se sbalím a odejdu..byl to boj,ale boj který jsem vyhrála a dnes mám přítele,krásné bydlení,zdravé holky a chtěli by jsme miminko.. 😉