• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak často chodí váš manžel (přítel) na pivo?

1. prosince 2015 
Můj manžel tak jednou za dva roky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. lis 2015 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od nataska_ka.
Můj partner chodí chodí s kolegama a klukama tak dvakrát týdně. Ostatní večery trávíme spolu, to si myslím, že je fér.
16. lis 2015 ve 13:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak 2x za mesic v prumeru
16. lis 2015 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
když je čas a chuť, já chodím s ním :grinning:
16. lis 2015 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
v průměru 1měsíčně a většinou se domluvíme že ten den bude mít každý svou zábavu a já jdu s kámoškou taky posedět...kdyby to bylo každý víkend vadilo by mě to... a opíjení do rána bych nesnesla!a je to vzájemné, manžel je v tomhle ještě více přísný a nechápe jak se někdo může opít tak, že je na druhý den nepoužitelný
16. lis 2015 ve 14:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj manžel do hospody moc nechodí, jen občas. Dá si ale doma, občas to přežene. Zatímco jindy mi pomáhá, v době kdy je pod vlivem tak s ním nic není. Všechno je v pořádku, pak si sedne a usne. Takže jsem si řekla, naštěstí to není často, že si všechno zkontroluji, aby bylo vše tak jak má. Jinak je moc hodný a úžasný. Pomáhá mi se vším. Takže chválím, až na ty chvilky kdy to poněkud přežene. Alespoň zatím to bylo jen občas.
1. pro 2015 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek