Jak opět získat jeho srdce?

ursuleeonion
30. črc 2015

Ahoj ženy, s Ex přítelem jsme spolu byli necelé 4 roky. Máme nádherného syna (20měsíců). Jako otec byl vždycky suprový. Ale náš vztah, měl hodně nedostatků .. pořád jsem jen poslouchala jak mě nemiluje, hádaly jsme se.. na konec mě začal podvádět i přesto, že jsem to věděla a on věděl, že to vím jsem s ním nadále byla, protože láska k němu byla silnější. Na konec se to tak nějak srovnalo i když pořád mě prý nemiloval. Koupil pro nás barák .. plánoval budousnost.. ale já se v něm pořád nedokázala vyznat. Občas se choval tak, že mi jasně dával najevo, že mě opravdu nemiluje. Ale já si to odůvodňovala tím ( a stále odůvodňuji) že to je jen jeho obrana. Nebo jsem asi hodně naivní .. ale proč by kupoval barák, plánoval budoucnost .. Za celé 4 roky jsem slyšela snad jen 5x že mě miluje .. V září minulého roku jsem poznala muže který byl jeho opakem .. Dával mi jasně najevo, že o mě stojí a to mě zlomilo.. Na konec jsem od přítele odešla a začala jsem s tímhle. Syna přijal báječně, miloval ho nadevše. Dával mi jasně najevo, jak moc mě miluje.. I když to bylo to co mi v předešlém vztahu chybělo .. nedokázala jsem se od Ex odmilovat. Na konec to dopadlo tak, že jsem ho s Ex párkrát podvedla.(ano já vím, je to hrozná věc ale láska k ex byla prostě silnější). Na konec jsem zjistila, že jsem těhotná. Jenže kdo je otec jsem nevěděla.. přítel o nevěře nevěděl a tak se strašně radoval. Ale já jsem se mu už nedokázala ani podívat do očí.. tak jsem vztah ukončila. To bylo, v lednu nynějšího roku. Opět jsem se začala scházet s ex přítelem ( většinou šlo jen o sex) .. Ale poslední asi 4 měsíce, jsme spolu začali trávit víkendy bylo to podle mého zase fajn. I když mi teda říkal, že semnou být nechce, nevěřila jsem mu. Zase o nás mluvil v množném čísle, žárlil i když si to nepřipustil a já se pomalu začala radovat, že budem zase rodina..(Ale problém byl čí teda tohle mimčo je). Takže jsme si řekli, že po porodu uděláme testy (v srpnu mám termín). Jasně mi řekl, že pokud nebude jeho, starat se o něj nebude, což i chápu. Ale mě už jen ty víkendy nestačily, především ta nejistota na čem vlastně jsem, ptala jsem se ho několikrát a on odpovídal .. uvidíme co bude dál ale u p**** tě nemám. Takže jsem vlastně pořád nevěděla co a jak bude dál, takže jsem se ho před pár dny zeptala, at mi tedy řekne na rovinu co a jak dál. Jenže odpověď byla uplně jiná než jsem čekala.. řekl mi že spolu nebudem, že by to bylo pořád stejný atd. ☹
Ano vím, že je tahle diskuze asi směšná ale já jsem z toho opravdu zničená.. nevyznám se v něm, nikdy jsem se nevyznala. A proto jsem se obrátila jsem k vám aby jste se mi pokusily poradit co udělat aby to bylo zase dobrý? Znám ho dobře a myslím si, že má spíš jen strach protože náš vztah nebyla zrovna pohádka. .. Prosím poraďte mi.. jak ho získat? ☹
Rýpalky prosím nekomentujte ..jsem opravdu na dně. Nechci to vzdát chci o něj dál bojovat už jen kvůli synovi ..
Za gramatiku se omlouvám! 😒

postolka007
30. črc 2015

No nevim co cheš radit ... byla jsi s chlapem, který tě opakovaně ujišťoval, že tě nemiluje ... našla sis takového, který tě na rukou nosil a zahejbala si mu s tím, který tě měl jen na sex. A teď je tu dítě a neví se koho... toho, co tě chce ty nechceš a chceš se vnutit tomu, co o tebe nestojí a nepřijme ani dítě, pokud testy neprokážou, že není jeho.

Co chceš proboha radit? Já můžu poradit jen otevřít oči, začít se chovat zodpovědně a dospět, nic jiného mě nenapadá.

shine2015
30. črc 2015

@ursuleeonion promin, ale já bych se k němu už vrátit nechtěla, nejen kvůli sobě ale hlavně kvůli dětem. Zkus myslet i na ne. To už bych se raději vrátila k tomu hodnému.

shine2015
30. črc 2015

@postolka007 její chování vzhledem k jejímu momentálnímu stavu nekomentuji. Chudák ten co ji miluje....vpoidstaze je ve stejně situaci jako zakladatelka ......

gabriiela
30. črc 2015

Ja bych ti poradila aby ses šla okamzite omluvit tomu. Normalnimu chlapovi a modlila se aby tě vzal zpět! A doufej, ze je to dítě jeho... No a taky bych ti poradila dospět. Mas deti, tady nejde už o tebe, ale o ne. Hodně zdaru!

love12345
30. črc 2015

Nerada bych teda rýpala, když si to nepřejete takže napíšu jednoduchou odpověd na otázku, z toho co píšete vám jeho srdce nikdy nepatřilo a tak bude těžké něco získávat zpět....a pokud dítě není jeho, tak tím tuplem

klarisek29
30. črc 2015

Přidám se k názoru holek, hlavně love12345, kdyby Vás skutečně miloval nikdy by nepotřeboval, aby jste si ho získavala... řekl Vám to sám.... to že občas je to fajn ještě neznamená, že to nebere jen jako zpříjemnění života... na chvíli, ale vychovávat děti s někým o kom už teď víte, že vás "nechce"..... lituji děti, které v tomto klimatu budou žít a tento vzor si ponesou do vlastního života... nehledě na to, že pokud se skutečně prokáže, že druhé dítě není jeho, dokážete si představit, jak se k němu asi bude chovat? Jak se bude cítit to dítě? omlouvám se, že to napíšu tak natvrdo, ale příjde mi to hodně sobecké... chápu, že se asi nejde odmilovat, ale tady nejde už jen o vás, ale taky o vaše děti.

Přeji hodně zdaru, ať vše zvládnete, ať máte šťastné miminko a vše dobře dopadne 😉

ursuleeonion
autor
30. črc 2015

V podstatě vaše reakce chápu. Ale s tím dotyčným jsem byla opravdu jen chvilku a nemohla jsem si dovolit z mateřský živit sebe, jeho a syna. A pak ta láska, ta jak píšete se vynutit nedá. Právě proto, že spolu máme syna kterým je opravdu dobrým otcem a malý ho zbožňuje, jsem to chtěla zachránit. Druhé dítě je podle všeho nejspíš jeho ale chcem se ujistit testama. Vím, že to z ní hloupě celé tohle téma ale já si jsem prostě jistá tím, že to je jen o strachu aby se neopakovala minulost ..

shine2015
30. črc 2015

@ursuleeonion opakovat se nebude neb to časem bude ještě horší. Holka mysli hlavou!!!! Když už teď se chová takhle jaký asi předate vzor dětem potažmo synovi.....už teď ti říká takové věci.....

A otoc si to co jsi napsala - laska se vynutit nedá......a opravdu té miluje když se chová jak se chová???? Pokud vypustí takové věci, je to debil.

klarisek29
30. črc 2015

@ursuleeonion je otázka co znamená neopakovat minulost, mám vlastní zkušenost s tím jak probíhal náš vztah... hodně jsem manžela natrápila a vím, že i on měl strach a stále má... ale musím říct, že pokud někdo někoho miluje, tak i když má strach, tak do toho jde... a v tomto si manžela strašně vážím... chyby posílily náš vztah ..... vím, že manžel není slaboch.... ale beru, že každý je jiný

shine2015
30. črc 2015

@klarisek29 presne.....pokud nebude jeho, začne peklo.....a pokud bude tak když se do teď choval takto, dítě další ho nezmění....navíc ona bude mít na talíři že ho podvedla a on ji do budoucna věrný nebude si myslim

klarisek29
30. črc 2015

@shine2015 souhlasím...

Odskáče to to dítě a i kdyby nakonec bylo jeho, je problém být s otcem, který nemiluje matku, nebo má strach.... to se přenáší i na děti.

ursuleeonion
autor
30. črc 2015

Asi máte pravdu .. vy všichni. Možná se na něj pořád jen dívám růžovými brýlemi a snažim se o něco, co nikdy nebude v podstatě vlastně ani nebylo ..Měla bych se zamyslet nejdřív sama nad sebou .. Připadám si teď fakt hrozně .. chtěla jsem se z toho všeho hlavně vypsat ..Vlastně jste mi řekli uplně to samé co mi říkají i přátelé.. on mě prostě nikdy nemiloval a nikdy nebude. Musim se s tím hold smířit.

shine2015
30. črc 2015

@ursuleeonion podívej až se jednou probudis vedle chlapa co ti udělá snidani a bude se chovat slusne, ne nadstandardne ale slušné, se kterým ti bude fajn,ještě se budeš tlouc do hlavy kam jsi dala kdysi rozum....

Podle mě si je tebou strašně jistý.....a ještě ti udělá peklo skrz dítě a děti.......ale on není pro vztah ani rodinu, chová se jak debil ...ty se prober azacni myslet na děti ale i sebe......

klarisek29
30. črc 2015

@ursuleeonion abyste věděla, že nejste sama, můžu říct, že jsem zažila něco podobného. Nikdy to nezašlo tak daleko a nebyly v tom děti.... ale opravdu mám zkušenost, že růžové brýle jsou to nejhorší co je... dokážou člověka uplně zblbnout, a já jsem takto málem zničila manželství s úžasným člověk, který by pro mě udělal vše na světě... díky něčemu co vlastně asi nikdy nebylo a co jsem si jen vysnila... a ještě dodám, není nic horšího než chlap, který je slaboch.... a neví co chce... 😉

je to těžké, se s něčím takovým vyrovnat, a příjmou to, ale jde to 😉 Přeju vám ať vše zvládnete 😉

klarisek29
30. črc 2015

ještě bych upřesnila, že v našem případě nedošlo ani na sex.... NAŠTĚSTÍ....a přesto jsem nyní děsně šťastná, že mám vedle sebe toho pravého, a vím, že je láska a láska... jak psala shine2015 jednou se probereš vedle někoho, kdo za to opravu stojí a budeš šťastná, že ho vedle sebe máš a že ses včas probrala 😉

ursuleeonion
autor
30. črc 2015

Možná je to tím, že je to prostě ještě čerstvá rána. Ale když teď přemýšlím jen nad tím špatným, hodně mi ubližoval a schazoval mi sebevědomí.. úmyslně mě podváděl, nejspíš jen proto abych pochopila, že já opravdu nejsem ta s kterou by chtěl být.. Ono to je možná takhle vlastně lepší, když si vzpomenu na ten stres a šílenou nejistotu, strach z toho co zase přijde, nebo s kým mě podvede.. Vlastně tohle téma má něco do sebe, jste cizí lidi ale názor máte stejný jako mé nejbližší.. Měla bych se zaměřit především na děti a smířit se či uvědomit si že takovejhle mi za to trápení nestojí.. V podstatě vám děkuju, protože slyšet stejný názor od více lidí, má něco do sebe.

mandala
30. črc 2015

Mě je jasné, že se chceš spíš jen vypovídat, protože tady moc rad na rozdávání není. A upřímně, chování toho tvého prvního by bylo pod mou úroven, jestliže ti tolikrát řekl, že tě nemiluje a nechce, nedokázala bych se pořád vnucovat, byt máme spolu dítě. Tak odejdi na nějaký čas, pokud tě začne vyhledávat, tak zjistíš, jestli mu chybíš. Pokud se bude chtít scházet, tak jedině s tou podmínkou, že se k sobě vrátíte, protože abyste se scházeli pouze kvůli sexu mě přijde trochu zvrácené.

mika251
30. črc 2015

@ursuleeonion

súhllasím s ostatnými, ale zaujíma ma jedna vec - čo vedie chlapa, ktorý ťa nemiluje, aby s tebou trávil čas, kupoval barák a plánoval budúcnosť? Čo ho u teba drží? Syn? Úprimne tomu vobec nerozumiem, každý zdravý chlap keď ženskú nemiluje, tak sa zbalí a hľadá šťastie inde. Je to fakt divné. V každom prípade by som s človekom, ktorý mi takto ubližuje, neostala ani minútu.

klarisek29
30. črc 2015

@ursuleeonion přesně tak 🙂
a pokud Vám shazuje sebevědomí a chová se tak jak popisujete... pryč od něho, je to debil, který vám za to nestojí....

ursuleeonion
autor
30. črc 2015

@mika251 A to je přesně to, co mi vrtalo a vrtá hlavou.. proč tohle dělal.. synem to nebylo, to by přece nežárlil.. nevím je to těžký..nerouimím tomu ani já

mika251
30. črc 2015

@ursuleeonion

typické nezrelé chovanie - ja ťa síce nemilujem, ale neznesiem, aby ťa mal niekto iný... Preč od neho, život je príliš krátky, aby sa žil bez lásky...

vendi78
30. črc 2015

@ursuleeonion Ještě jedna otázka, kterou si musíš položit. Co, když najde nějakou, do které se zamiluje a milovat ji bude? Ty už si do toho investovala tolik a stejně ti říká, že tě nemiluje. Jediná rada je, zdrhat co nejdál a doufat, že tu pravou lásku ještě potkáš ☹

klarisek29
30. črc 2015

klidně by mohl žárlit, vyhovuje mu, že tě má jistou... vždy tu budeš, když on bude potřebovat... ale jinak si může dělat co chce a ty mu to vlastně dovoluješ, tím, že mu to trpíš.....

nase_ema
30. črc 2015

Ano, rozhodně je potřeba získávat srdce toho, kdo ti řekne takovéhle sladké vyznání.... (ale u p**** tě nemám).

jamia
30. črc 2015

"uvidíme co bude dál ale u p**** tě nemám" - to je opravdu romantické vyznání lásky. Ex s tebou pěkně mává a manipuluje, podle všeho tě má jen na ten sex, ale občas ti hodí nějakou jiskru naděje, aby si zajistil tvou povolnost. Říká se, že slibem nezarmoutíš.

gabriiela
30. črc 2015

@ursuleeonion taková krásná ženská jako vy... Copak to mate za potřebi ? 🙂

halina0101
30. črc 2015

Predevsim bych se prestala uklidnovat tvrzenim, ze vam koupil barak.Prepsal snad na tebe polovinu?
Sobe koupil barak a tebe z nej muze kdykoliv vykopnout.Jeho vztah k tobe neni laskyplny, ale pouze majetnicky.Jako kdyz mas doma vec, kterou uz moc nepouzivas, vlastne ji ani nechces, ale zatim si ji nechas, dokud ti osud neprihraje neco lepsiho.
Vyuziva te jen jako obcasnou levnou matraci-vim, zni to tvrde, ale je to tak.Laska a ucta se v partnerskem vztahu projevuje jinak.Uprimne si myslim, ze uz si po tom vsem nemuzete ani jeden druheho vazit, jen sebou navzajem opovrhovat.Ani jeden z vas se nechova tak, aby si zaslouzil lasku a uctu toho druheho.
Odejdi a zacni znovu a s cistym stitem, predevsim si ale udelej poradek v sobe-co chces, co nabizis atd.

rainbow_x
30. črc 2015

Stojí Ti za to???

vrtule333
30. črc 2015

já osobně bych nebyla ani s jedním. Nechápu jak někdo může být tak závyslej na partnerovi a ještě navíc když je to takovej idiot. Když už sis děti pořídila, tak bych se hlavně starala o ně,aby měli hezký život a né žít někde kde je pravděpodobně stále napjatá atmosféra.

ursuleeonion
autor
30. črc 2015

My spolu nežijem, on bydlí ve svém a já také. Travily jsme spolu jen víkendy.. Ale pravda je, že on mě vnímá spíš jako někoho u koo ví, že se může vždycky vrátit.. má mě prostě jistou. A já jsem ta, co doufá že se změní.. že to bude fajn .. ale po 4 letech .. fakt bych se měla probrat z tý pohádky.