Jak přežít rozchod?

pinkie26
11. zář 2014

Jak jste zvladli rozchod? Jak dlouho to bude bolet? Byla to laska jako tram. Ale z me strany evidentne vetsi, jinak by me nebil... Ja vim rikate si jak na nej vubec muzu jeste myslet kdyz me mlatil. Ale nejde to jen tak hodit za hlavu. Tolik to boli. Nekde jsem cetla ze to prestane, kdyz to za sebou proste zavru, ukoncim tak to aspon z casti preboli. Ale jak to udelat? Abych to uzavrela? Pracuju, litam kolem deti, porad neco delam ale taky na nej porad myslim .... uz jsem fakt na dne ☹

tarra27
11. zář 2014

@pinkie26 když tě bil, není vůbec co řešit....krize bude měsíc na nervy, 3 měs se budeš pořád přemílat, říkat si, co byl blbě, že za to třeba nemohl jen on apod...a pak už to bude jen lepší a lepší.

Drž se a ne aby tě napadlo ho vzít zpet, až bude slibovat a dolejzat!!!!!!!!!!!!!!! a ta doba přijde, to mi veř.

neboj se, až se za rok, dva tři probudíš vedle toho normálního chlapa, který na ebe ude hodný a bude v klidu, budeš ráda, že jsi tohohle zmetka nevzala zpět...

snad nechceš, aby se na tebe decka dívali, zmlácenou, neustále deprese a strach abys neco nepopletla....neudelala blbě....

drž se !!! fandím Ti.

caboonek
11. zář 2014

@pinkie26 u mě to trvalo rok, ale díky jeho intenzivnímu stalkingu se bolest změnila v averzi. Dlouho jsem si nikoho nepřipustila k tělu... Dnes mám muže a dítě. Bude líp. Chce to čas, věř mi....
Nejhorší na tom je, že si člověk pamatuje jen ty krásné vzpomínky, ty zůstanou.... Drž se!!!!

pinkie26
autor
11. zář 2014

@tarra27 uz jsem se k nemu jednou vratila po tydnu a bylo to jeste horsi ... ne bitim ale neduvera, strach, hadky... a pak jsrm odesla pri posledni hadce jsem se sebrala a od te doby snim nemluvila.. mozna to me tizi ze msme si to neverikali.. nebo ja nevim.... vim ze to nema budoucnost a ze se k nemu nesmim vratit ale mooc mi chybi jsme od sebe neco prez dva mesice.. a mam presne tu krizi jak pises treba za to nemohl jen on atd... vim ze je to totalni blbost. Mam treba den kdy vzpominam jen na to zle a rikam si jsem debil ze jsem snim byla takovou dobu a druhy den zas krize, jake to bylo kdy vedle me usinal, kdyz me obejmul.... a ted treba obijma jinou :( :( je to na palici

tarra27
11. zář 2014

@pinkie26 je to na palici...ale vydrž, jednou mi za to podekuješ....
chlap na tebe nesmí sáhnout!!! a žádné vyříkávání nepomůže...čím víc se v tom budete štourat, tím hůř....
to se mluvíte jeden druhému, budete jak kamaradi?:??? 🙄 nesmysl....

pamatuj, čím víc se s hovnem mažeš, tím víc smrdí....tudíž zabavit sama sebe co to jde....snaha zapomenout, nevídat se....pokud je potřeba, přestehovat se a nenaletet na ty jeho sladké řečičky, které přijdou..

kolik ti je?

pinkie26
autor
11. zář 2014

@caboonek tak to me ceka dlouha cesta... jsem fakt vycerpana.. rikam si ze cim dyl budu od nej bude to lepsi a houby.. ze zacatku jsem ho nenavidela ted mi chybi - vim zni to divne kdyz mi vlastne ublizoval.. ale proste jsem ve fazi kdy vzpominam na to hezke : tudy jsme jeli, tady jsme byli nakupovat... holky ja od toho rozchodu nebyla nakupovat ve meste, na jednu stranu aby mi ho to nepripomelo a na druhou abych ho nepotkala

pinkie26
autor
11. zář 2014

@tarra27 je mi 26 mam dve deti. Pracuju takze zabavit se neni problem, problem je i tak na nej nemyslet..... mam ho v tel v blokaci takze nepise.. ze zacatku mel snahu aspo na fb ale tam jsem ho taky blokla ale uz odblokla abych na nej cumela jak nejaka pubertalni krava.... samozrejme tam ma same depkarske statusy. Nevim jestli kouka i na muj tak se snazim zase naopak davat same pozitivni...

napadlo me tady napsat aby jste mi v tom mem "boji" pomohly protoze sama to asi nezvladnu

tarra27
11. zář 2014

@pinkie26 on je otec deti?

luckiesj
11. zář 2014

Vydrž, vydrž, vydrž! Vím, že to bolí, ale přejde to. Já jsem taky hrozně milovala chlapa, který mě sice nebil, ale bral drogy. Vždycky to bylo nějakou dobu dobrý, pak nějakou dobu hrůza, pak zase dobrý...takhle se to střídalo vlastně 7 let. Pak jsem řekla DOST! Takhle to dál nejde! I když kdyby mi býval neřekl, ať si teda jdu, když se mi jeho chování nelíbí, tak bych asi neodešla. Takhle mi hrdost nedovolila tam zůstat. Pak mi teda asi pomohlo vydržet i to, že mi ani neprosil, ať se vrátím, naopak to s ním bylo horší a horší, přestal chodit do práce, dlužil prachy na nájem. Na jednu stranu mi hrozně chyběl, ale ne druhou stranu jsem děkovala sama sobě, že jsem to dokázala. Zničil by mě! I když je pravda, že jsem taky spíš vzpomínala na to hezké, co s ním bylo, protože toho nebylo málo. I když toho špatného bylo taky hodně! Dneska je zase "v pohodě", byl na léčení. Ale to už byl předtím dvakrát, chvíli byl klid a pak do toho zase spadl. Přeju mu, aby mu to vydrželo. Ale já jsem teď taky úplně jinde, mám "nového" chlapa, před měsícem jsme se vzali a jsem spokojená! Ty taky budeš, musíš jen vydržet! ;)

pinkie26
autor
11. zář 2014

@tarra27 ne s otcem deti uz 3 roky neziju... a s nynejsim ex jsem byla rok

tarra27
11. zář 2014

@luckiesj přesně!!!! a super, že jsi to zvládla!!!! jsi jednička!!!

tarra27
11. zář 2014

@pinkie26 tak...vůbec...přeci nedovolíš, aby takový blbec žil vedle tvých detí...aby tohle videly deti....to si říkej!!!

pinkie26
autor
11. zář 2014

@luckiesj krasnej konec 🙂 toho "meho" ted potkala kamoska a rikala jaka je z nej troska, zarostly, ve vytahanych starych hadrach - nato jak chodil v oblekach, a podle jeho sestry se nejak hodne zadluzil a jeste ma problemy s policii takze bych vlastne mela byr rada ze jsem od nej pryc..... Znate to mozek to chape srdce ne..... kolikrat ted uvazuju jestli jsem vubec normlani :D

luckiesj
11. zář 2014

@pinkie26 já jsem toho mého bývalého potkala pak ještě rok po tom, co jsem od něj odešla a taky hrůza. Přesně, jak píšeš, byl otrhaný, špinavý, zarostlý...prostě troska. Už jsem byla natolik "vyléčená", že jsem byla schopná mu říct, jak jsem ráda, že jsem to dokázala a jsem pryč.

pinkie26
autor
11. zář 2014

My jsme spolu chvili zili praave hlavne proto jsem odesla. Deti mam na prvnim miste. Odesla jsem z bytu aby mi dal pokoj.. mohla jsem jit hned do dalsiho mimo misto kde se on zdrzuje... ale neverim si ze bych mu hned pri slabr chvilce nenapsala at prijede. Tak se zatim z toho dostavam u mych rodicu a az si budu zase sama sebou jjista tak se zase osamostatnim. Ted na to ale nejsem pripravena.

pinkie26
autor
11. zář 2014

@luckiesj ja ho ted potkat tak se asi slozim.. jen projizdim mestem ve kterem zije a normalne se klepu... jednou jsem mela jen prejit cca 50m. Po ulici na ktere na bydli cca 300m.od mista kde jsem byla a normalne jsem utikala jak mala...

tarra27
11. zář 2014

@pinkie26 t přejde neboj...vydrž...

luckiesj
11. zář 2014

@pinkie26 přesně tak, to přejde, jen vydrž! Musíš! Máš už kus cesty k tomu "osvobození" za sebou! Kdyby ses k němu vrátila, tak s ním stejně nezůstaneš a tohle celé bys prožívala znovu od začátku!

pinkie26
autor
11. zář 2014

No prave ze to vim. Bylo by to jen a jen horsi. Nikam by to nevedlo a vim ze by me stahl sebou na dno. Vim sama jaka jsem byla kdyz jsem byla snim ke konci jsem se klepala jak nrjaky alkoholik. Musim priznat ze i do ted. (Nepiju :D) byla jsem i u lekare nespala jsem, hlava trestila jak blazen, a cela se klepala. Doktor rekl nervy naschledanou 30kc .. :/

pinkie26
autor
11. zář 2014

Byla jsem i u kartarky 🙂 samozrejme rikala to co vy tady :/ ale to mi moc nepomaha. Kezby nekdo prisel a rekl za mesic to preboli. Podpal jeho fotku budes lip spat :D holky ja si jeste ani nevybalila vsechno obleceni.. nasla jsem uz v tom jeho 3 trika, plysaka a prsten... a najit jeho dalsi veci tak si rovnou muzu vrazit nuz do srdce a bude to bolet stejne

petronelka20
11. zář 2014

Já měla něco podobného, byla jsem s ním přes dva roky, sice mě nebil pravidelně, ale pětkrát jsem dostala celkem dost, vždy jsem si říkala, že kdyby mě někdo uhodil, tak je okamžitě konec, ale s ním to nešlo, byl moje první velká láska, sice jsem měla pár vztahů před ním, ale nikdy jsem nebyla opravdu zamilovaná a nevydrželi dlouho. S ním to bylo úplně jiné, i když jsme spolu zažívali špatné časy, tak jsme pak zažívali časy krásné, za ty dva roky, co jsme spolu chodili, tak jsme se nespočetněkrát rozešli, ale vždy to byli rozchody maximálně na pár dní. Měli jsme to taové, že jsme nedokázali být spolu, ale bez sebe. Po dvou letech a dvou měsících jsme se "definitivně" rozešli, ale stále se stýkali (nedokázali jsme být dlouho od sebe), já se vždy zařekla, že už nikdy víc, ale po jeho např. týdeních naháňkách přes sms, kdy mi byl schopen napsat třeba 50sms denně jsem vždy podlehla. Přestali jsme se stýkat vždy v době, kdy jsem si někoho našla, ale vztah mi nikdy dlouho nevydržel, po nějakém čase semi vždy myšlenky ubírali jeho směrem, možnáto bylo tím, že mi nedal pokoj a psal mi stále sms. Takhle se to táhlo ještě tři a půl roku po rozchodu, několikrát jsme to zkoušeli dát dohromady, ale vždy jsem to ukončila. Definitivní konec byl mezi námi až ve chvíli,kdy jsem poznala manžela, po jeho nahánění přes sms jsem mu napsala, že jsem někoho poznala, a že mi dává přesně to, co potřebuji. Asi po půl roce to pochopil, já jsem se tak bláznivě zamilovala, že jsem svůj vztah nesabotovala a teď čekáme druhé dítě. Pokud bych se nezamilovala, tak si myslím, že se plácám stále ve vztahu s ním, vždy jsem si myslela, že on je má osudová láska, možná to i tak je (ať byl jakýkoli, tak vždy už bude mít kosek mého srdce, sice úplně nepodstatný, ale byl člověkem, který mě naučil milovat a hlavně byl mo první láskou), ale co vím jistě, že teď mám vedle sebe životní lásku, partnera do pohody i nepohody, nejlepšího kamaráda, úžasného milence a toho nejlepšího tatínka v jednou 🙂

sulemina
11. zář 2014

bolí tě rozchod a to bití tě nebolelo? ach jo, čas vše zahojí a s odstupem až poznáš opravdu kvalitního člověka, tímhle budeš pohrdat, nikdy, nikdy bych se nenechala zbít přítelem, co je ponižujícího více než toto, tam byla láska, opravdu???? já zase měla nevěrníka a trápila se tři roky po rozchodu, beru to jako promrhané roky, můj manžel je ten nejlepší přítel, kamarád, milenec a štěstí co mně potkalo

pinkie26
autor
11. zář 2014

@petronelka20 dockala ses krasneho konce.. snad se jednou taky dockam 🙂

@sulemina tak jako nevernik slibuje ze podvedl naposled, tak jako alkoholik slibuje ze se napil naposled, tak asi i tak to bylo u nas.... Vis ze se to nezmeni ale doufas. A ted je ta faze kdy proste ty osklive veci jsou v pozadi... samozrejme takovy nebyl celou dobu ale az ke konci. Nedarilo se mu v praci atd. Dnes uz vim ze me.potreboval jen vlastnit a ovladat. Tak prave proto nechapu proc mi chybi...

ted si to po sobe ctu :/ uprimne ja byt na vasem.miste rikam.si co je to za cvoka :D
dekuji za reakce a vase pribehy..
Taky se omlouvam za preklepy, jsem na mobilu.
Kolikrat mam tendenci nekam zajit nekoho zbalit a zapomenout na nej s nekym jinym. Ale rsdeji nikam nechodim at ho nekde nepotkam.

sulemina
11. zář 2014

protože psychologové říkají že porozchodové období je naplněno absťákem, je to jako droga(chlap), kterou ti vezmou, přijdeš o ten zvyk,chce to prostě přetrpět, nic, opravdu nic nepomůže jen čas, nejhorší je období, které máš, že ti v vzpomínkách se vynořuje jen to hezký, to je normální, protože je tam ten cit, až bude pomalu odcházet z tebe začneš vidět to zlý a to už cit bude ustupovat a pomalu vítězit rozum 😉 a vyléčíš se z toho

pinkie26
autor
11. zář 2014

@sulemina takhle jsem nad tim nepremyslela... ja uz pomalu shanela woodoo panenku 🙂

ted me ceka volno v praci o vikendu, deti pojedou ke svemu tatinkovi a me teprve zacnou depky :/ :(

tarra27
11. zář 2014

@pinkie26 a nemáš kámošku že byste spolu vypadly na víkend mimo město?

pinkie26
autor
12. zář 2014

@tarra27 kamosky maji uz jine plany, bohuzel.

verusky
12. zář 2014

@pinkie26
no devce, vydrz! ale obavam se, ze mas pro nej velkou slabost. ja dostala jednu facku (koupili jsme dum, uvery, splatky, ja chtela vest finance, protoze jsem zjistila, ze ma dluhy, o kterych nevim... byla tam take jeho velka zarlivost (ja po MD navrat do prace)). dalsi dva mesice prace na dome, ale nechoval se ke me prilis hezky, byla tam takova neucta, pricitala jsem to stresu (chteli jsme vse hned a porad se drelo) a pak se jednou po slavnostech opil a v noci me shodil z postele tak, ze jsem myslela, ze mam infarkt (blokla pater a nemohla jsem dychat) a volala si zachranku. pak uz to slo raz na raz. jako jednou se da odpustit, ale opakovane... v tomto mej svou hrdost! a jak bylo psano, toto nesmi videt deti, ukazujes jim cestu, jak ma zivot vypadat.
tak po rozchodu - ja nestastna, ze mi nikdy nebude v jine naruci lip nez v jeho..., po mesici me v noci prepadl na byte... (dva trestne ciny, ale na policii jsem ho nakonec nenahlasila, nechci otce deti kriminalnika), dva mesice jsme deti predavali jen pres zvonek a pak se videt pri prodeji domu a slzy jsme meli oba... za dva mesice mel novou babu, za dalsi dva planoval svatbu (to vis, orvala jsem vsechno), za dalsi dva svatba probehla. A ja rok po rozchodu potkala soucasneho pritele 🙂 to vis, zkraje jsem se bala sexu a nakonec zjistila, ze v jine naruci muze byt jeste lip, kdyz je tam laska a ucta...
ruka, ktera hladi je lepsi nez ruka, ktera hladi i uderi! to pak nevis, co od chlapa cekat...
neboj, preboli!!!!!!!!!!!!!!!!!!

verusky
12. zář 2014

@pinkie26 jo a psychicky me hodne podrzeli rodice (bydleli 10km). pak pomohla prace a kolegove. a i pres more slz jsem vedela, ze cesta zpet neni. VEDELA. a moje maminka mi rikavala - porad se na neco tes. tak ja si psavala, na co se tesit - dojdu domu, zapalim svicku, vezmu peknou knizku, upeceme s holkama susenky, zapleteme copanky, udelame to a to... opravdu to teseni pomahalo. no a pak mi bracha poradil, at si napisu, co chci. tak jsem si napsala: chci VS, vzdelaneho, pracoviteho, na urovni, dusevne smyslejiciho... (a krom toho, ze ma dva vetsi syny v peci, takze mame plny barak lidi, jsem takoveho potkala...)
tak si zkus napsat, co chces, co nechces. napis si klidne i zapory a klady vztahu s ex, za tyden se na ne podivej a zjistis, ze se to treba pozmenilo. prezit se da vse... akorat se na to takto podivas, az odezni to nejhorsi... a ze odezni, toho jsme my vsechny dukazem 🙂

tarra27
12. zář 2014

@pinkie26 co to jsou za kamosky??? I kdybys přečkala vikend u nich!!!!!

pinkie26
autor
12. zář 2014

@verusky dekuji za nazor. Ten napad "porad se na neco tesit" vyzkousim, super napad. Vratit se k nemu? To nehrozi, sice to s prominutim k*revsky boli, ale nejsem sebevrah. Jen proste.potrebuju napadat jak tuhle a ty dalsi krize prejit. Povazuji se za celkem rozmneho racionalniho cloveka. A proste nejakej takovej blb me.polozil ma lopatky.. V jednu chvili si rikam jaka nejsem blbka ze na nej vubec myslim ze si to ani nezaslouzi. A v druhou uz mu lezu na profil a sjizdim ktera mu co lajkuje.. jen jsem cekala.ze ikdyz uz to je nejaky ten patek tak ze to tolik bolet nebude. Ale spis naopak. Kolikrat mam takove vterinove sevreni nekde v hrudi jak.kdybych se nemela uz nikdy nadechnout. No hnus

@tarra27