• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak vysvětlit tchýni, aby nekupovala zbytečnosti?

21. února 2016 
autor
já taky nakupuju v sekáči, spousta těch věcí je tam krásných a stačí to, když to malá bude nosit měsíc a povyroste.... jde spíš o to, že ona vybírá neomylně ty největší hnusy, co jí přijdou pod ruku.....
20. zář 2014 v 01:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
když se dívám na některé oblečky na bazaru, což věřím, že nekupovaly všechno tchyně, tak taky přemýšlím o vkusu dotyčné, takže bych se zas tak nerozčilovala, je smutný, když někdo není tak emočně inteligentní, aby pochopil, že na dárky pro malou je nejlepší přispět penězi, když se netrefí do vkusu a je mu to naznačeno, ale taky, četla jsem jednu tady-když se mi něco nelíbí, vrátím to tchyni nazpět, to je taky na pováženou...
20. zář 2014 ve 02:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám pro jistotu tchýně nekupuje nic......
20. zář 2014 ve 03:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, naprosto ti rozumim. Vcera jsem vyhazovala 3 pytle hadru ! Normalne jsem to vzteky vyhodila. Mohla jsem to darovat, ale uz jsem to nechtela mit doma ani minutu a letelo to. Kdyz jsem se odvazila tenkrat pred pritelem ozvat, tak jsem nevdecna a hlavne jsem si vyslechla veci typu a co sehnala moje mama ??! Odvetila jsem ze nic, protoze mi radsi da peniz, at si sezenu sama, co je treba. Co se tyka postylky, tak tu mila tchyne samozrejme koupila taky, stara drevena hajtra co cekam, ze se rozpadne. A jeste mela tu drzost si ji nechatbod nas proplatit. Mela jsem chit ji vyrvat vlasy. A jeste rekla, ze mi to doma vse nachysta, az budu v porodnici, to jsem se dovolila ohradit, ze k miminku vstavat budu ja a nasteluju si vse podle sebe. To je zlomek toho co pritahla. Autosedacka, hnusna odrbana hneda (nesnasim hnědou) ale byla prece jen za 800!
Ktery nasledne chtela zaplatit. Uz na to nemam nervy. Ooo jak jsme nevdecne, ze...
22. lis 2014 v 10:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Moje tchyne je taky slevovy maniak. Jak něco vidi uz to musí mit. A stejne tak detske veci. Vkus sice nemá uplne spatny, ale proste jiny nez ja. Clovek si chce nektere věci proste koupit sam. Když jsem to rekla manzelovi rikal, ze co nebudem chtit to nekomu dame :grinning:...
Kazdopadne kupuje kraviny a pak breci ze nemá peníze...to me tez vytaci
7. únor 2016 v 19:37  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Umývej s tím okna. Snad jí dojde,za čas,že to děcku nedáváš a přestane. Já zase kupuji v Bennetonu,v Mothercare,v Nextu... a můj zeť o mě říká,že jsem snobka. A nikdy ani nepoděkuje a to svému dítěti do 4 let nemusel koupit vůbec nic,protože jsem všechno koupila já.
7. únor 2016 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skus jej to asi polroka zapisovat aj a cenami,aby v konecnom dosledku videla,kolko minula a potom jej ukaz,co za tu sumu mohla mat,mozno aj pouzitelne. '-D
7. únor 2016 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el888 a proč jí to proplácíte? Tím ji jen podporujete... co poděkovat, ale věc odmítnout s tím, že se vám nehodí a nemáte nafukovací byt?
8. únor 2016 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já bych to prvně zkusila odmítat a když by si nedala říct, prodávala bych to někde na bazaru za pár šupů.
8. únor 2016 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se pobavila :grinning: já nedostala od nikoho nic, akorát se mi doma sešly tři bílé (!) deky a polyesterová zmolovatělá výbavička z roku 1980 :grinning:
Musela jsem nakoupit všechno sama a celkem by se mi hodila taková tchýně s nakupovací mánií, už mi docházejí úspory :confused:
jinak manželova babička pokaždé, když tam dojdeme na návštěvu, mi začne strkat strašně staré nepotřebné krámy - třeba perleťové sošky tanečnic - pracholapy, dřevěné jehlice, umělohmotnou blůzu, co nosila zamlada. Už jsem jí narovinu řekla, že si dům nemůžu zamořit krámama. A ona začne s tím, že až umře, tak toho budeme mít hodně ke třídění, tak ať začneme teď si odnášet - blázen :grinning:
8. únor 2016 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bkoordinatorka_odboje No,vidíš. Já jsem vyloženě nakupující babka a bere se to jako normální . Vnučku vracím s novými botami a zeť řekne... ty máš nové boty,hmmmm. Děkuji jsem od něj nikdy neslyšela,ale já to nedělám proto,aby mi plácal po zádech,dělám to pro malou a pro mou zesnulou dceru. A to si nemysli,plastové boty z CCC rozhodně nekupuji. Protože,jak o mě říká zeť -jsem snob.:blush:
8. únor 2016 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el888 Proc proplácet? "Jee, babičko, to jste hodna, že jste koupila autosedačku, ale já se dohodla s kolegou v práci, že odkoupime po jejich diteti. Nešla by ta vase vrátit?" Uděláte to párkrát a už vám nic nekoupi:slight_smile:
8. únor 2016 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babanci Určite je zeť rád, jen to neocení. Málokterý chlap ocení nove boty i když jsou přímo pro něj, natoz pro dite:slight_smile:
8. únor 2016 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, u nás je krasný sekac, věci čisté, i od maminek berou, a od babi jednou za uhearsky rok dostaneme něco tak za 2000,- v barvě khaky, maskac, nebo děsivý obrázek, že bych se pokaždý lekla (kdyby to byla biobavlna, tak neřeknu ani popel, ale to tchýně neuznává :wink:) a v sekaci nebo bazaru od maminek bych toho za ty peníze pořídila tak 10x tolik. Nic s tím nenadělám, je to neprůstřelný, tedy neporadim, jen mohu konstatovat, žTchýně jsou tvrdohlave a můžu nám jen přát, abychom se taky staly tchynemi, ale z těch svých se poučily:slight_smile:
21. únor 2016 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek