Jsem nevěrná manželovi. Jak dál?

petuli0601
23. čer 2008

Ahoj,vim ze mne asi bude vetsina z vas odsuzovat ☹ ,a uplne to chapu,ale ja uz proste nevim kudy kam.Nemuzu spat,jist,soustredit se na nic.Jsem skoro deset let provdana za super chlapa,mame spolu tri skvele deti,nejmladsi 8 mesicu,a ja uz dva roky bezhlave miluju kolegu z prace se kterym se i tajne sem tam schazime.Na chvilku jsme tento vztach prerusili,chtela jsem to proste hodit za hlavu a byt verna,ale minuli vikend jsme se zase sesli no a....... 😅 😵 😒 Nemuzu toho nechat,miluju ho,ale nechci ranit sveho manzela.Jak uz sem rekla je super.Umi to skvele s detma,stara se o nas vsechny,pomaha v domacnosti...... 🙂 ale ja ho nemiluju.Je pro mne spise kamarad.On nic nevi a ani netusi a ja mu to rict nikdy nedokazu.Muj milenec je taky zenaty ale uz jen spolu ziji,nemaji ani spolecnou loznici.
Jste nekdo v podobne situaci?Dokazete poradit aniz by jste mne odsuzovali?

danielitka26
9. črc 2008

quakina nemyslím si že je správne tu za niekoho riešiť jeho osobné veci. bud tak dobrá a prestaň o tom písať ..ako by si sa cítila ty keby si v tej situácii a niekto ťa rozoberá po internete vo fóre ?? trošku sa uvedom.

ivulinda
9. črc 2008

Můj tchán byl před 6lety nevěrný a říká se,že má s ní i dítě a nejhorší na tom je,že je tchýnina sestřenice a ještě aby toho bylo málo tak je to na dědině a tam se nic neutají...Možná to pokračuje dál,ale to nikdo neví,a tchýně s ním zůstala i přesto všechno.ale asi taky kvůli majetku,mají veliký barák...A druhá známá je taky nevěrná manželovi a on to ví,ale nechce se rozvádět,a chce zůstat s ní a doufá,že to přestane a,že se změní

ivulinda
9. črc 2008

Můj manžel nevěru odsuzuje a nesouhlasí s tím...

orinka
9. črc 2008

danielitka: ja mám pocit, že si z nás niekto chcel vystreliť 😉 s tým sexom po telefóne, alebo sa proste nudí a už ani nevie od rozkoše akú tému by rozoberala 😀

danielitka26
9. črc 2008

no comment ...ja som si pomyslela svoje keby viac slnko svieti asi by som si pomyslela že jej slniečko škodí 😀 😀 😀

orinka
9. črc 2008

danielitka: alebo tak 😀

danielitka26
9. črc 2008

😀 😀 😀 😀

danielitka26
9. črc 2008

ešte som nepripísala že musím bežať preč lebo som zase mimo tému a prídu mi tety adminky nadávať 😝 😝 takže papa a pekný deň orinka 😀

orinka
9. črc 2008

danielitka: má jedno bezvýznamné plus tá babucha... odľahčila tu trochu túto už dosť vášnivú tému 😀 😅

zanett
9. črc 2008

hele, ivulinda, to je jako tchanovci me kamosky. Ta se privdala do rodiny, kde jeji tchan tchyni podvadi. Pred lety si zacal s milenkou a kdyz to zacalo byt vazny, sel za manzelkou (kamaradcinou tchyni) a navrhl rozvod, ze jako pujde k te milence. No ale tchyne se pry malem zhroutila a prosila ho, aby se s ni nerozvadel, ze mu pry bude trpet i tu milenku (pac on jasne rekl, ze milenky se nevzda)...tak on pry teda souhlasil, zadost o rozvod stahl, ale s milenkou je samozrejme i nadale ( no neni divu; vzdyt se mu to takhle vyhovuje - manzelka se o nej stara a dela mu kompletni domaci servis a kdyz se mu zachce, tak si odskoci k milence)... 😒 Vsichni si myslej, ze on je hajlz, ale ja osobne si myslim, ze ta tchyne je spis divna a evidentne nema zadnou sebeuctu...to jeste myslim, ze on se zachoval pomerne fer - sice ano, podvadi manzelku, ale nedelal z ni vola a narovinu ji o milence rekl a navrhl rozvod...jenze manzelka se bala, ze zustane sama (je jim obema dost pres 50), tak rekla, ze nez aby zila sama, radsi bude zit s manzelem, i kdyz nevernym... 😖

orinka
9. črc 2008

tak pa 😀 ale už keď sme pri tom.... aj ja som už mimo témy 😀 Ok, už mlčím 🤐

ivulinda
9. črc 2008

zanett tak to je opravdu stejné...taky mu dává všechnopod nos a furt se o něj sterá se vším všudy.nejdřív jsem si říkala,že za to může tchán,ale asi tomu tak zcela nebude.myslím,že více rozumu má tchán.jj tak to máš ve všem pravdu co píšeš a to se hodí i na ty mije tchánovce.On si začal jak mu bylo 40let a ted mu je asi 48.aha takže před 8lety...

kalu
9. črc 2008

Já si myslím,Orinko,že s tvých příspěvků je znát,že jsi momentálně staršně moc zamilovaná a já ti to svým způsobem i závidím a hlavně staršně moc ti to přeju a taky ti přeju,aby se tvá slova naplnila a ty jsi opravdu nikdy nemusela řešit téma nevěry.
Já jsem samozřejmě do svého muže taky moc zamilovaná,ale už to není taková ta vášnivá,nekritická a opojná láska jako na začátku,ale náš vztah už je okořeněn i zvykem,stereotypem,denními starostmi atd.A opravdu už mě dnes dokáže rozčílit i tím,že dělá nepořádek,zách.prkénko atd....Zkrátka už jsem se na něm naučila vidět nejen ty pozitivní stránky. V této fázi vztahu si myslím,že už je manželství trošku náchylnější k nevěře,než na "začátku",kdy jeden druhého vidí jen růžovými brýlemi a na nikoho jiného nemá ani pomyšlení. Tím nechci říci,že tvůj vztah nemůže zůstat po celou dobu jeho trvání takový jaký je teď- moc bych ti to přála!!!
Ad Krasuliak: No comment- tvé názory mi naopak přijdou jako názory zahořklého a zatrpklého člověka a urážet člověka který vyznává budhismus- o kterém zjevně nic nevíš- to mi přijde dost ubohé. Já sice budhista nejsem,ale o tomto učení něco vím a myslím ,že trocha té budhistické pokory by v našem uspěchaném a násilném světě nikomu neškodila.

sue
9. črc 2008

...podľa mňa sú oveľa horšie veci, javy a skutky, ktoré môžu vzťah narušiť a zničiť ako nevera... tiež záleží na tom, čo pod tým myslíme... je rozdiel, či je to nevera na firemnej akcii s opitou hlavou, alebo sústavné niekoľkoročné klamanie a duplicitný život... ale povedať, že keby ma partner podviedol, mal by zbalené kufre sa mi zdá veľmi unáhlené...
Osobne som mala názory, že dotyčnému treba vyhodiť veci z bytu a vziať kľúče v čase romantickej zamilovanosti, kedy som bohužiaľ o živote nemala ani šajnu...
Všetkým čo tu tak horkokrvne vyhlasujú, že sa nevery nikdy nedopustia ani oni, ani ich partneri prajem, aby sa to naozaj nestalo, pretože, kto chodí s hlávkou v oblakoch, keď zakopne, padne naozaj veľmi hlboko... nehľadiac na to, že percentá "neverníkov" hovoria pomerne jasne... takže s najväčšou pravdepodobnosťou aj tí čo tu neveru vehementne odmietate sa s ňou pravdepodobne stretávateˇ- či už vy osobne, alebo vaši partneri 😔

zanett
9. črc 2008

kalu, krasuliak prece rikal, ze byl jednou podveden..tak asi proto ten zahorkly a zatrpkly ton...uz jsme to tady zminovaly: chlapi berou neveru hur nez zeny....

Jinak, kalu a orinka; ja nevim, jak dlouho se svymi partnery jste, ja s MP neco pres tri roky (bydlime spolu prakticky od zacatku) a roczcilit me dokazi abstraktni veci (nazorovy nesoulad atd)...i kdyz jsem docela na poradek, nevadi mi zachodove prkynko, ani to, ze pohazuje ponozky po obyvaku a pyzamo ma rozhazene po zemi v loznici atd 😀 Myslim, ze to jsou malichernosti a nestoji za to, aby se kvuli nim nekdo hadal...nechci totiz dopadnou jako mi rodice, ti maji typicky ceske manzelstvi; matka rve na tatu kvuli kazde kapce v umyvadle, kvuli ponozkam pod gaucem, kvuli drobkum pod stolem, kvuli rozhazenym botam v predsini atd a vidim, ze tim jejich vztah hodne zevsednel a trpi...jasne, jsou spolu uz 27 let, ale uz jako dite jsem videla, ze jejich vzah byl vic o uklizenem taliri nez o partnerske spolupraci a milenecke vasni 😔 ....takze sice se mi partnerovi ponozky na zemi v obyvaku moc nezamlouvaji, ale v zivote bych to nevidela jako duvod k hadce - nechci, aby ve mne jednou videl mou matku nebo proste zenskou, kterou uklid a naklizena domacnost zajima vic nez jeji manzel...ja necham ponozky ponozkama a radsi si s nim hezky popovidam o tom, jaky jsme meli den, nez abych ho nahanela po dome, ze si zase neco neuklidill.... 😀 😝

ivulinda
9. črc 2008

zanett zase s tebou musím suhlasit,je to tak jak píšeš!!!! 🙂

orinka
9. črc 2008

zanett: ale to je presne to, čo som ja napísala 😉 Nepísala som, že mne vadia ponožky atď., ale že niektoré ženy sa menia po svadbe na fúrie, ktoré rozčuľujú takéto prkotiny a aj preto muži utekajú z ich náručia... 😉

orinka
9. črc 2008

a ako dlho som so svojím priateľom a ako dlho spolu žijeme je naša osobná vec 😀 😎

zanett
9. črc 2008

Orinko, to promin, samozrejme, ze je to tvoje osobni vec...ja jsem to brala tak, ze cim dyl spolu lide jsou, tim jakoby vsednejsi je jejich vztah a zamilovanost opadava...takze na zacatku vztahu bude malokdo hudrovat, ze protejsek ztraci po byte ponozky, ale po par letech uz se znaji lepe, zamilovanost opadla a rikaji veci, ktery by jako cerstve zamilovani nerekli...No ale jinak byt tebou bych si dala pozor, abys toho tady na sebe nepraskla moc...je to prece tvoje osobni vec, ze... 😝

johanda
9. črc 2008

krasuliak - našvalo mě to, o chlapa jsem si rozbila ruku, dala mu na výběr a týden na rozmyšlenou.
Jinak to, že se milé a tolerantní ženy mění po svatbě na fúrie je dle mě klišé podporované některými staromládeneckými týpky omlouvajícími svou nechuť k ženitbě. Kdysi možná - lidi se brali bez toho, aby se pořádně znali, dneska spolu obvykle žijí i několik let před svatbou, takže svatba asi nebude nějaký zásadní zlom. Já jsem s manželem cca 8 let (hehe práskla jsem zásadní informaci 😀 ) a máme velmi upřímný vztah kořeněný občasnými hlasitými výměnami názorů, které končí láskyplným smiřováním. Pokud se mi něco nelíbí, řeknu to a hodně si dám záležet na formě. A řekla jsem to jako ohnivě zamilovaná dvacítka. Problém vidím spíš v tom, že časem se s prostého "promiň, ale ta košile na křesle se nehodí k potahu, dej ji raději do prádla😉 " stane sprosté "ty jsi fakt blbec, kolikrát ti mám říkat, že máš ty svoje smradlavé hadry házet do prádla". Obsah sdělení se nemění, ale forma. Zamilovanost (taková ta ranná manická) pomine, ale úcta by měla zůstat.

zanett
9. črc 2008

johando, 😀 tos napsala hezky 😉 a s tema staryma mladencema musim souhlasit, ale na druhou stranu znam taky bohuzel par lidi ,resp. jsou to moje dve nedavno provdany kamosky, ktery se promenily v polovicni furie (a to jeste nejsou vdany ani rok) a proste z nich mam dojem, ze jakoby sve chlapy uz 'lapily', tak jsou 'za vodou' a nejak se uz nesnazi (to se tyka nejen toho, jak spolu komunikuji, ale treba toho, ze se o sebe nestaraji tak, jako driv a celkove mam pocit, ze maji nabeh na to byt takovy usedly 'maminy' - jeste jim neni ani 26!).
Ale je fakt, ze nektere pary se zase casem zklidni, to je ostatne nas pripad (ano, tez jsem zminila zasadni informaci 😀 ) - proste cim dyl s MP jsem, tim vic mam pocit, ze jsme sehranejsi a je mezi nama duvernejsi, ale presto si udrzujeme urcity zdravy odstup....ted me napadla moje byvala ucitelka ze stredni; byla to uz duchodkyne, ale strasne vitalni a mela velmi moderni a pokrokove nazory a ta jednou rikala, ze nechape ty vztahy, kde pred sebou partneri nemaji absolutne zadne tajemstvi a vedi o sobe az nezdrave vsechno a pak doslova rekla; '...a ty vztahy pak tak zevsedni, ze oni si pred sebou treba i upusti...' 😀 😀 😀 😀 😀 ....tak presne tohle je treba pro me meznik, pac zase TAK blizko byt MP nemusim 😀

zanett
9. črc 2008

'Bez se umejt a ohol se!', 'To si ty vlasy nemuzes umejt? Podivej se, jak vypadas!', 'Smrdis, vem si jiny triko!', 'Ohol si bradu, vypadas jak starej kozel!' - jen mally vycet oblibenych hlasek me matky (smerem k memu otci) - jasna ukazka toho, jak bych nikdy, nikdy, nikdy nechtela skoncit 🙄

krasuliak
9. črc 2008

Kalu napis mi prosim tu pasaz kde urazam Gederon za to ze je alebo vyznava budhizmus! Ak mi to najdes tak prisaham ze ti na ucet poslem 1000sk!!! A ak si precitas celu diskusiu tak zistis ze som pisal ze som ovplyvneny neverou ktora sa mi stala preto ju tak tvrdo odcudzujem!!! Vlastne som spal s babou ktora otehotnela,, tak som to riesil zohnal som byt podnajom zabezpecil ju a odisiel do zahranicia na par mesiacov (aspon do porodu) zarobit na vlastny byt!! Cely cas som mdotycnu stedro dotoval platil byt atd! Po piatich mesiacoch mi zavolala len tak ze SORRY ale to dieta nie je tvoje. Priznala sa ze spala s byvalym! Tak sa prosim necuduj ze nepisem nejake omacky ale pisem priamo o nevere co si myslim!!

zanett
9. črc 2008

ja pamatuju, ze babicka mivala DEDERONOVY zaclony 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

johanda
9. črc 2008

krasuliak - tak to je mi líto. To už ovšem byl od té ženské daleko větší podraz než "obyčejná" nevěra. Ostatně si myslím, že to bylo žalovatelné a mohl jsi požadovat náhradu škody.
zanett - je třeba zachovat si i život na manželství nezávislý. Já teda chlapy nikdy nelapala 😀 , vždycky jsme si říkala, vdám se vdám, nevdám se, žádná tragédie. Do manželství dávám co je třeba, ale očekávám určitou míru svobody a možnost nekonzultovat všechna moje rozhodnutí. Svému manželovi jsem se kupříkladu nikdy nesvěřovala se vztahy, které jsem měla před ním, takže si klidně může myslet, že byl první a nebo 20. - dle chuti 😀

krasuliak
9. črc 2008

johanda mne ani nie co ta nezabije to ta posilni a vdaka tomu som sa dostal do zahranicia a spoznal moju manzelku s ktorou som stastny a cakame babatko. 🙂 🙂 🙂

inak hovoris ze sa to da zalovat?? 😅 skoda ze som to nevedel pred 4 rokmy

johanda
9. črc 2008

krasuliak - tak ta nevěra je přece jen k něčemu dobrá 😀 . Jinak s tou žalobou si nejsem jistá, ale znám podobný případ - měla jsem podobnou švagrovou 😝

krasuliak
9. črc 2008

mozno ze aj hej

no neslo o malu ciastku cca 80 tis aj by som to skusil 😀 😀

emilyz
9. črc 2008

krasuliak - je to neprijemne, ze sa Ti to stalo, ale vidis, stretol si zenu svojho srdca a urcite si ju teraz vazis

gedren - sorry, ale prislo mi zle pri citani Tvojich prispevkov - trosku mi to pride ako gulas v hlave - nehnevajte sa za tieto uprimne slova

tato tema je dost brutus

no a tvrdit, ze by si sa len tak zmierila s neverou gedren je sila, neber to prosim osobne, len to nechapem... 😒

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz