• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem nevěrná manželovi. Jak dál?

23. října 2014 
sisstin,je mi 23 a rikam si ze na stereotyp jsem jeste mlada a na rodinu se zatim taky necitim.ale jinak je mi s nim dobre.objevil se totiz kolega z prace a to dusno mezi nami je silene.
23. čer 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme spolu s manželem 11 let (včera jsme oslavili 7. výročí svatby) a taky můž říct, že naše manželství je teď už mnohem víc o rozumu :wink: u nás je to o takový obdobích, někdy jsme víc jak kamarádi a někdy je v tom vášeň, ale můj názor je, že právě ta vášeň časem vyprchá skoro z každýho vztahu :sweat_smile: navíc, ty chlapi jsou nakonec všichni stejný :grinning: :grinning: :grinning: každopádně manža je naprosto úžasnej táta a já si ho za to hrozně moc vážím a miluju ho :dizzy_face:
23. čer 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sistin,je mi 23 a myslim ze na stereotyp jsem jeste mlada a o rodine taky zatim neuvazuji.jeste do toho kolega z prace ktery me pritahuje a je mezi nami hrozne velke napeti
23. čer 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu23mama: no já jsem o rok starší :wink: na dítě jsem se taky necítila..docela ti závidím zas takový to randění, setkávání v práci a erotické dusno :sweat_smile: ..na děti máš čásku dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: je pravda, že u nás to po těch 6letech taky není jak na začátku..ale pořád je to dost fajn :wink:
23. čer 2008 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi 23 let a na stereotyp si pripadam jeste mlada,na rodinu taky za tim nemyslim.do toho kolega z prace ktery me neuveritelne pritahuje
23. čer 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
petuli,
po precteni ostatnich prispevku me napada jeste jedna varianta: dat vztahu s manzelem jeste novou sanci. Ono je mozny, ze tam ta jiskra jeste preskoci, i takovy veci se stavaji. A podle me je to lepsi, nez se tajne schazet s kolegou (manzel na to muze prijit a pak to muze znamenat velky tezkosti nemluve o tom, ze kdyby se treba manzel s tebou chtel rozvest, a kolega by prestal mit zajem) nebo proste jenom trpet - rozhodnout se, ze je lepsi za kazdou cenu udrzet manzelstvi kvuli detem, rozejit se s kolegou a nemit chlapa, kteryho bys milovala, a ktery by miloval tebe. Nevim, jestli je to srozumitelny, ale moje zivotni filosofie je aktivne milovat manzela v jakekoli situaci (tedy kdyz se v mym okoli vyskytne nekdo, kdo me zaujme, premyslim o tom, jak aktivne vylepsit vztah s manzelem, a pak delam, co je v mych silach). Vzdycky to zabralo, a kdyz to zpetne hodnotim, tak jsem hrozne rada, ze jsem tem uletum nedala sanci. Ty jsi v jine situaci - sanci jsi uz dala a zamilovanost cloveka uplne pohlti. Takze pak je samozrejme tezky prehodit vyhybku. Ale vim ze zkusenosti jinych, ze je to mozny a ze vztah, kterymu uz nedavali zadnou sanci, se povedlo doslova vzkrisit. A myslim, ze je to lepsi pro vsechny zucastneny.
23. čer 2008 v 16:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím s haluskacz, myslím, že nejlepší je být zamilován trvanlivě :grinning: a pracovat na tom a pracovat
23. čer 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tomuhle nerozumím, nezlob se na mě ale tak ty dva roky miluješ někoho jiného a přitom spíš s vlastním manželem a ještě si pořídíte další dítě???? :sweat_smile: :confused: No tohle já prostě nepochopím! :confounded:

Nedokázala bych takhle žít a raději bych to manželovi řekla! Děti ať si vídá kdy chce, přes týden, víkend, prázdniny, klidně bych s nimi podnikla nějaký výlet aby děti trpěly co nejméně ale společnou domácnost, ložnici, postel a sex bych s mužem kterého nemiluji mít nemohla! :confounded:
23. čer 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejak to tam neslo a ted to tu mam 3x
23. čer 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin . :grinning:
23. čer 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to tvůj manžel jako nic netuší??? Vždyť to na tobě musí poznat né? Nebo to se po práci nevídáte? Asi si dobrá herečka :grinning:
23. čer 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda, ja osobne by som chlapovi gule odrezala keby mi toto spravil, takto sa pretvaroval
23. čer 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím, asi tomu nerozumím, možná jsem staromódní nebo já nevím ale přeci když mi ve vztahu něco nevyhovuje tak to řeknu né??? Ať už jde o cokoliv! Píšeš že máš skvělého manžela ale ty z něj děláš s prominutím "vola" :sweat_smile:
23. čer 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autorka nikde??? :confused:
23. čer 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim si, ze vasen sa vytraca tam, kde sa o nu nikto nezaujima a nepestuje si vztah... ja by som nedokazala zit takyto dvojity zivot, aj deti to bohuzial vycitia, ze medzi rodicmi to nie je celkom ono. potom nevedia, ako funguje ozajstny vztah a nesu si to do dalsieho zivota :frowning2: urcite by som dala sancu zazit laskyplny vztah a nie zotrvavat v tom surodeneckom :wink:
23. čer 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vieš petuli, túto otázku si dal aj môj brat - čo deti???? Ostal v manželstve, syn vyrástol a teraz mu kašle na hlavu, ako keby mu ani otec nebol a popri tom sa mu odovzdal celý. Lebo to manželstvo už bolo len o deťoch, oni si už k sebe vzťah nenašli s manželkou. A teraz mi povedal - rozviedol by som sa. Nemá sa pre koho rozvádzať a tak čakám, či sa už konečne rozhodne pridať k šťastne rozvedeným.
24. čer 2008 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
proto si taky myslim, ze je rozhodne spatne "udrzovat" vztah jen kvuli detem. Deti nejsou stred vesmiru a trpi,kdyz si ho z nich udelame - na druhou stranu trpi, i kdyz jeden rodic od nich odejde. Proto je potreba pracovat na tom vztahu samotnym. Kdyz ma clovek jenom nejaky ocekavani a naroky na partnera, ale sam do toho neinvestuje, nemuze se divit, ze ten vztah prestane po case fungovat. A kdyz takhle funguji oba partneri, je to (slovy jednoho poradce), jako kdyz jsou tu dve klistata a zadnej pes. A v situaci, kdy jeste vnimas partnera jako "skvelyho" a vynahrazujes si to, co vyprchalo (nebo v tom vztahu taky mozna nikdy nebylo) v jinym vztahu, tak je jeste mozny to prehodnotit a zaradit zpatecku, ale samozrejme jednoduchy to neni. Reseni jinym vztahem je zkratka, ktera nakonec muze velmi zkomplikovat cestu.
24. čer 2008 v 09:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petuli napadlo tě od muže odejít před tím než si navázala vztah s kolegou? asi ne, to by sis nepořizovala dítě s manželem. říka se že odcházet se má od chlapa a ne k chlapovi. Možná by sis měla odpovědět na otázku jestli by si od muže odešla kdyby nebylo kolegy.
Vášeň se časem vytratí z každého vztahu, nemyslete si že po dvaceti letech manželství a dvěma puberťákama za zády, se na sebe budete vašnivě vrhat každý večer. Ač v mnoha věcech nesouáhlasím s Plzákem, v jednom má pravdu, milenecká láska se časem změní v lásku partnerskou, v lásku k dětem. To je ve vývoji vztahu normální, pokud to u vás tak není tak bylo něco špatně od začátku. tohle byla teorie, a te´d rada.
já na tvém místě bych manželovi nic neříkala, milence si nechala na rozptýlení ale současně si hledala jinou práci. Tak jak tu někdo psal sejde z očí sejde z mysli.
24. čer 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
m311293... vždyť by ale nadále pokračovala v tom že vy se za zády vysmívala manželovi a podváděla ho s jiným :sweat_smile: :confounded:

Já bych dva chlapy nemohla mít, už jen proto že nevím na čem sem, co když se to dozví manžel, co když mě vyhodí a děti mě potom odsoudí....... :sweat_smile:

No prostě není lepší řešit vše narovinu??? Nebo to si takový slaboch???? Užívat si s jiným je asi jednoduché ale říci doma pravdu už né co? :angry: Tím tě nechci odsuzovat ale nerozumím ti!
24. čer 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já napsala aby se hledala novou práci, aby se s kolegou nevídala. Adyž to řekne, jen přesune na manžela zodpovědnost za to, co nespůsobil. Ona se zbaví zodpovědnosti, protože na muži bude aby se rozhodl jestli od ní odejde nebo s ní zůstane. Tohle rozhodnutí musí udělat ona sama, ne její muž.
24. čer 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ted chci jen vam vsem opravdu moc podekovat za vase nazory,myslenky,rady....Opravdu si cenim kazdeho odkazu.
Odpoledne budu mit vic casu tak pisnu co a jak a vyjadrim se k vasim odkazum.
Dekuju ze jste si nasly cas. :slight_smile:
24. čer 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
m311, presne ako pises
24. čer 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
m311... jasně, už chápu! Ale ten milenec na rozptýlení mi tam nešmakuje :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin, píšeš, že s partnerom sa vídate raz za 14 dní a potom ste schopní byť aj 2 dni v posteli. nehnevaj sa na mňa, ale to je úplne normálne, že po 2 týždňoch abstinencie po sebe veľmi túžite :sweat_smile:
otázne je, aká by bola vaša vášeň po dvoch rokoch spolužitia, keby ste boli spolu každý večer.
ja si myslím, že sex nie je v manželskom živote prvoradý, okorení to, čo si manželia medzi sebou (ako hovorí haluskacz) aktívne vybudujú. a nevadí ani, ak sa manželia nemilujú 7x v týždni. je ale zlé, ak sa nerozprávajú 7x v týždni. a hlavne, ak sa nesnažia jeden druhého pochopiť.
24. čer 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petuli, napisala by som Ti nieco podobne, ako haluskacz. Ulety sa stavaju, ale dolezite je, ci ich Ty sama dokazes skrotit, inak sa stanes len bezmocnou slamkou v dravom prude. Keby si aj opustila manzela, myslim, ze vasen sa po case vytrati aj s kolegom. A vlastne by si zistila, ze problem skusas riesit inym problemom... To, co potrebujes, nie je iny muz, len cerstvy vietor do vztahu s tym terajsim. Musis vsak na to prist sama, my tu mozeme len pridat pohlad "zvonka". Namaha hladat riesenie doma a nie u kolegu stoji za to, aj ked to urcite nebude lahke. Deti samotne nezlepia nieco, co mozes zlepit jedine Ty s manzelom. Uprimnemu a bolestnemu rozhovoru sa vsak v takom pripade asi nevyhnes. Ci v nom priznas svoju neveru, je len na Tebe. Co by si si vsak urcite nemala nechat ako tajomstvo je to, co Ti chyba doma - od toho sa mozete obaja skusit odrazit... Drzim Ti palce, aby si sa rozhodla spravne ...

V praxi by som si aj ja v takom pripade asi hladala pracu inde. Seknut vztah s niekym, koho denne vidim v praci - neviem, neviem... :unamused:
24. čer 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katja78: no to je jasný, že kdybysme se viděli každej den, tak by to bylo jiný..možná :sweat_smile: :sweat_smile: já neříkám, že sex je nejdůležitější...ale jako žádnej sex nebo jenom z povinnosti jsem myslela :wink:
24. čer 2008 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi zjednodušeně takhle... chce to ukončit jeden vztah ale ty už si musíš rozhodnout který to bude!
24. čer 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja nestacim zirat na to pokrytectvi tech, kteri dotycne doporucuji, aby s milencem (treba jen prozatim) zustala, zatimco je paralelne se stavajicim :confused: Osobne myslim, ze ty, ktere ji milence schvaluji, by se na to tvarily jinak, kdyby vedely, ze je tim milencem jejich manzel, stejne tak, kdyby sem prisel chlap s tim, ze ma zalusk na nejakou babu za zady pritelkyne, urcite by ho mnohe hnaly s tim, ze je to chlipnej, bezcharakterni bastard :grinning: :rolling_eyes: Rikam to z pozice byvale milenky zenatyho chlapa....ono je totiz klidne mozne, ze zatimco tu zastankyne nevery (nebo alespon prilezitostneho milence) bezstarostne konikuji, jejich manzel/pritel je ted na obede s kolegyni :grinning: :sunglasses: :unamused: Takze souhlas s majinou - nic nevernici (nevernikovi) neodpare fakt, ze z manzela/pritele dela vola, coz by se ji osobne asi moc nelibilo, byla-li by v jeho situaci, ze...
24. čer 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanett... přesně tááák! A hlavně se to dozvědět od někoho jinýho! No ostuda!!! Souhlasím s tebou
24. čer 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanett, ono totiz uz pro ni bude tak dost tezky tu situaci resit. A bolestny se od milence odpoutat. A pokud by do toho mela resit jeste vycitky manzela, hadat se s nim, proc to udelala, tak se automaticky dostane do defenzivni pozice, kdy ji bude manzel srat a bude utikat ke klidnym chvilkam s milencem. To neni obhajoba, to je proste fakt, ze dokud ma bordel v sobe, dokud to nema vyjasneny, tak zhrzenej vycitajici manzel tomu vyreseni nepomuze, spis naopak. Nerikam, ze je dobry z nej delat vola a uz vubec ne, ze je to trvale udrzitelnej stav. Ale setrne (k obema) se rozejit s milencem, ujasnit si to v sobe a pak se treba i priznat, kdyz uz jsem si jista, ze me nic nezvikla a ze je mi doma fajn, to je nejrychlejsi cesta k reseni.
24. čer 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek