• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem nevěrná manželovi. Jak dál?

23. října 2014 
certica ok, beriem
24. čer 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panterka, je to tak, ženy sú skôr schopné pre milenca ukončiť manželstvo ako chlapi pre milenku. Chlapi pokial môžu si chcú zachovať obe - je to pre nich výhodné :wink: Ale to už trochu zovšeobecňujem... :slight_smile:
24. čer 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanett, k ty "nabidce" pouzitelnejch chlapu, no jelikoz plati, ze jaky skolitel, takovy doktorand, tak mi napriklad prijde neodolatelnej skolitel myho muze :slight_smile: Ale to je jen takovy vtipek k tematu (ac pravdivy). Ale obecne jelikoz jsem zustala na skole, tak tam je furt plno chytrejch schopnejch a pritazlivejch chlapu, se kterejma si rozumim... Porad si myslim, ze ten muj je ten nejlepsi, co muze bejt (a jak pises i Ty, hrozne moc jsme toho spolu prozili a fakt se uz zname hodne do hloubky), ale chlapu v zasade srovnatelnych kvalit potkavam furt dost :slight_smile:
24. čer 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si stejně myslím, že je blbost podlehnout pokušení a ohrozit tak stávající vztah... myslím, že každý vztah spadne více či méně do stereotypu, že ta vášeň částečně vyprchá :unamused: zamilovanost opadně a zas se objeví někdo, z koho šimrá kolem žaludku :grinning: je to takovej kolotoč...
24. čer 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
gedren; no to opravdu koukam :wink: , protoze ja mam kolem sebe samy neschopny, ale i ti schopnejsi MP nesahaji ani po paty - coz je na jednu stranu vlastne dobre, ze, protoze takhle mam minimum pokuseni, pac vim, ze jsou vesmes vsichni neschopni a za pripadny problemy nestoji....Ted me napada; to ale treba bude oborem, ne? Jestli tam prevazuji muzi, tak mas vyhodu uz jenom v tom, ze jsi v mensine...Ja konkretne delam v reklame a to jsou sami napomadovani gayove (viz muj sef :grinning: :rolling_eyes: )...
24. čer 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Něco vám odcituji- Od Plzáka
Nějak se v posledních letech opakuje, že se třeba manželka zamilujedo nějakého inteesantního poety, který oprati manželovi ji zahrne svými - s odpuštěním - milostnými kecy a ona nejdnou prohlásí manželství za omyl.
A slyšíme: Když dítě necítí doma lásku, pak je i pro dítě lepší když se rozvedeme." Tuto zločinnou větu bych zakázal pod vysokou pokutou, protože dítě - a to podotýkám s velkým důrazem - se o milostné klima svých rodičů vůbec nezajíma, pokud do něho není svými omezenými rodiči zatahováno.
Dítě se ale do svých 15 let děsí rozvodu rodičů a jímá je před touto skutečností hrůza, protože neví co to znamená. Ono neonemocní, tím se nestrašme, ale ztratí mnoho ze své dětské radosti, jež je v životě už neopakovatelná.

vyberte si z toho co chcete, ale já po svých zkušenostech tvrdím: co oči nevidí to srdce nebolí.
24. čer 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a zapomnela jsem; panterka, ja jsem asi beznadejnej pripad, ale ja se nezamilovavam rychle, mne malokdo zaujme, to uz opravdu musi byt terno, abych se nad nim dvakrat zamyslela, takze je treba mozny, ze je kolem me spousta potencialnich objektu (i kdyz o tom pochybuju), ale jsem treba jen hard to get.... :grinning: Jinak, kdyz uz mi z nekoho simra v zaludku, tak vim, ze to neni jen tak lecco...no ale prave proto si musim cvicit pevnou vuli a charakter a nepodlehnout.... :grinning: :wink:
24. čer 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanett, no tak to bych taky nedala :slight_smile: Ja jsem matfyzak-informatik, delam vyzkum, a nektery chlapi kolem me jsou fakt mezinarodni spicky ve svym oboru, takze k tem se vzhlizi dobre :slight_smile: Ale muj je taky dost frajer, odborne i jinak, takze rozumove to rozhodne neresim, jestli bych to nekde mela lepsi (nemela), ale schopnej chlap samozrejme imponuje vic nez nagelovanej metrous ;)
24. čer 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanett, no, taky není špatný šimrání z někoho, kdo je jaksi ... nedosažitelnej :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já si toho svýho zase fakt vážím :wink: :dizzy_face:
24. čer 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
gedren, jj...ja bych to taky nikde lepsi nemela...to si vzdycky opakuju kazdou sobotu :grinning:

Jinak, m311..., ze sve zkusenosti vim, ze kdyz jsem byla dite, byl mi sice milostny zivot rodicu uplne ukradeny, ale to, ze se neco deje, to jsem zavetrila hned ve dverich...Myslim, ze dite vyciti atmosferu, ktera je jina nebo nepohodlna a zit s manzelem, ktereho nesnasim jen proto, abych se nerozvedla,i kdyz vim, ze to deti museji vycitit, to zase nechapu ja...
24. čer 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoky a napadlo vás někdy, že věrnost se nedá dokázat?
24. čer 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
m31, jakoze Plzaka moc nemusim, tak v tomhle ma asi pravdu :slight_smile: Ja kdyz jsem byla mala, tak jsem byla akorat rada, ze se rodice nehadaj, a dal jsem to neresila. Kdyz jsem dospela, seznala jsem, ze se spolu vlastne vubec nebavej a ze to tak asi bylo odjakziva, ale to uz mi to bylo zase jedno :slight_smile: Je fakt, ze rozvod by me asi zmatl a desila bych se, co se deje. Na druhou stranu pokud se rodice vylozene hadaja rezou jak kone, tak myslim, ze i ty deti si ten rozvod preji a chapou...
24. čer 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Njn, to je presne, co rikam; nasi se hadali 'stranou', nikdy jsem nevedela, o co slo, ale ta husta atmosfera se casto dala i krajet...a pak treba takovy to' ZX, rekni mame, ze dnes vecer nebudu doma..' a obracene, 'Rekni tatovi, ze me jeho vylety nezajimaji...'... :rolling_eyes: Takhle to slo jen v dobe hadek, ale zit v tom cely detstvi, asi bych byvala byla rada, kdyby se nasi rozvedli...
24. čer 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
petuli, ještě jsem se chtěla zeptat, jak dlouho jste spolu s manželem a koho je to vlastně dítě :sweat_smile:
24. čer 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet, Plzák to říká, " pokud není do něho svými omezenými rodiči zatahováno." tady to trošku vytrženo z kontextu, ale je to myšleno tak že občas se rodičům stane že se zakoukají do někoho jiného, a že je hloupé hned se rozvádět, že je lepší nějakou dobu takovou citovou válku před dítětem tutlat. Pokud se vše srovná v horizontu jednoho roku, dítě si nic nevšimne, pokud ho na to neupozorní
24. čer 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přečetla jsem si vaše příspěvky a aspoň se můžu taky svěřit. Bohužel jsem manželovi taky nevěrná a to dokonce v těhotenství. Ale já říkám, že tohle člověk nikdy neudělá bez důvodu. Manžel se mnou téměř nekomunikuje, nic ho nezajímá, od doby, co jsem otěhotněla se mnou nespal... Nedá mi ani pusu, nesáhne na mě. Jediný, co ho zajímá je sport a počítač. S ničím mi doma nepomůže a ještě se diví, když po něm třeba chci, aby mi odnesl něco těžkýho. Jsme spolu teprve 2,5 roku, před rokem jsme se brali. Po svatbě se ale změnil, že ho vůbec nepoznávám.
Takže když se mi naskytlo prožít trošku lásky jinde, nebránila jsem se. Můžete mě odsoudit, ale já nedokážu žít bez doteků, líbání, povídání... a tohle všechno mi dává ten druhej.
Proto já tohle nikdy neodsuzuju, pokud vím, že má někdo doma problémy s partnerem.
24. čer 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
m31268; no ja se na to divam tak, ze kdyby MP podvedla, urcite si toho vsimne (a naopak), protoze ani jeden neni takovej dobrej herec, aby to dokonale utajil - tim zceri vody a da nejevo, ze se 'neco' deje...a to dite vuci te atmosfere asi nebude imunni...Alespon ja mam par kamaradek, ktery samy priznavaji, ze jako deti/pubertacky mely pocit, ze jeden z rodicu toho druhyho podvadel (ciste kvuli te atmosfere), i kdyz o tom nikdy nepadlo ani slovo a nebyl to otevreny problem...Ono asi bude tezky uhlidat neveru tak, aby se neprovalila, kdyz ma nekdo praci na plny uvazek, rodinu, domacnost atd...to musi byt nejakej oscarovej herec...zahrat to tak verohodne. :grinning: :wink:
24. čer 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
valen, to vám to moc dlouho neklapalo :unamused:
24. čer 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ne. Teď uvažuju o rozvodu. Ale ne kvůli tomu druhýmu. Má mě hodně rád, ale přijmout cizí dítě je dost těžký. Jen si myslím, že i samotný mi bude líp. Teď se stejně jen trápím, každej večer brečím tajně do polštáře. To není vůbec pro toho prcka ve mě dobrý :frowning2:
24. čer 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
j jsem v těhu taky hodně brečela, jsi si jistá, že to není jen hormonama? :confused:
24. čer 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
valen, myslis, ze jako samotne matce s ditetem ti bude lip? :confused:
24. čer 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hormonama to být částečně může. Ale určitě moje hormony nemůžou za to, jak se manžel chová. Já zrovna nejsem z těch, který by brečely kvůli každý blbosti. Ale ten jeho nezájem mě prostě ubíjí. Když to s ním chci probrat, odbyde mě, co zase mám a je se mnou hned hotovej.
24. čer 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
valen a kdy takovej začal být? po svatbě nebo po otěhotnění?
24. čer 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanett, myslím si, že mít chlapa jen proto, abys mohla říct, že nějakýho máš je k ničemu. Takže si myslím, že mi líp bude.
panterka už po svatbě se hodně změnil. Ale já myslela, že se to zlepší. O sex vlastně nestál už předtím, musela jsem si o to vždycky říct. Jenže já jsem chtěla mimi, tak jsem to prostě snášela. Teď už vím, že to asi byla blbost, pořizovat si s někým takovým dítě.
24. čer 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
valen, upřímně, to byla blbost :unamused:
24. čer 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
valen: a ako to vyriesis financne a s bytom, sama na MD?
24. čer 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
valen, rozhodne je lepsi bejt bez chlapa nez s volem, na druhou stranu ty prvni mesice a roky s ditetem jsou neskutecne narocny a neumim si predstavit, zvladat to (dobrovolne ;)) sama... Nechces treba jeste pockat, jestli se to nejak nezmeni s narozenim ditete? Ono se to pravdepodobne zmeni, bud k horsimu, nebo k lepsimu, a pak bude to rozhodovani snazsi a jednoznacny. Na druhou stranu zase chapu, ze to treba chces mit uz ted vyreseny...no kazdopadne drzim palce, at to nejak dobre dopadne.
24. čer 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To zatím vůbec netuším. Ale přece s ním nezůstanu jen kvůli financování. Když se teď chová takhle, tak co bude za pár let :unamused:
24. čer 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ne, rozhodne jsem nemyslela penize, ale ta samotna pece o dite je strasnej zahul, a pokud clovek nemuze poslat ani chlapa s kocarkem nebo nakoupit a zvlast pokud onemocni a nema nikoho, s kym by se stridal, koupat musi sam, to si proste fakt neumim predstavit. Ale v nouzi se asi da vsechno :slight_smile:
24. čer 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek