Jsem těhotná s přítelem, kterého nemiluju. Vyhrožuje mi

suzannes
28. říj 2013

Ahoj ženy, asi jste tu zvyklí na toto téma ale já to prostě někde potřebuju někomu říct a už nevím co mám dělat.
Po 7letem predeslem vztahu mam 2 deti s kteryma jsem skoncila sama.dodneska nemam alimenty a kvuli tomu porad litam po soudech.Mezi tim jsem si nasla noveho pritele ktery se ke me hned prestehoval a s kterym jsme pul roku a mame za sebou uz i me prvni zamkle tehotenstvi a prvni krizi pri ktere jsme spolu mesic nebyly.pak jsem k sobe nasli znovu cestu jenze je tu krize znovu s tim ze se mi zacal hnusit , zprotivil se mi a nemiluju ho. beru ho jako kamose.Jenze problem je v tom ze jsem zjistila ze cekam mimino. Kdyz se dozvedel ze ho nemiluju ze s nim byt nechci zacal mi nadavat do svine, kravy ze jsem ho vyuzila pro dite a ze mam jit na potrat a kdyz jsem mu rekla ze na potrat proste nejdu a zeptala jsem se ho jako kdyz nepujdu jesi je schopnej me schodit treba ze schodu rekl ze klidne , nevim jesi to rekl ze vzteku ale co mi rikal tak svoji ex srazil autem (sice jen zrcatkem) ale byl schopnej to udelat. kdyz jsem samovolne poprve potratila tak mi to daval i za vinu, kdyz sme se rozesli hazel na me okolo spinu ze jsem kurva jak vsem rostahnu nohy atd. Jenze si nedokazu predstavit ze bych byla s 3 detma sama natoz jak to zvladnu financne co se tyce vybavicky atd. to mimco bych strasne chtela a dalsiho potratu se bojim a jsem ted v zoufale situaci ☹(

vladla
29. říj 2013

@ivajaro už na více příspěvcích jsem si toho všimla!
Vždy tvrdí praví opak a myslím si,žen proto,aby vyprovokovala nějakou hádku.
A myslím si i to,že vlastně žádný svůj názor na danou situaci ani nemá.
Jen prostě odpálit opak odpovědi nebo názoru! 😀 😀

laurital
29. říj 2013

@leni78 Oháníš se tu etikou, ale sama kopeš do ivajaro jen proto, že se nám svěřila se svou tíživou situací.To mi, promiň, přijde podlé.
Ona situaci řeší, možná ne vždy úplně šťastně, ale snaží se.

ivajaro
29. říj 2013

@vladla Co k tomu dodat 😀 😀 😀

vladla
29. říj 2013

@ivajaro škoda energie!!!
Ona to stejně nepochopí!! 😀 😀

ivajaro
29. říj 2013

@laurital Neboj, někdo kdo se tě snaží schodit tím, že tě urazí v něčem co z jeho pohledu může bolet mi je k smíchu a ukazuje to pouze jeho vlastní slabost! 😉 Se mnou to v tomhle případě nijak necloumá, protože teda moje situace je naprosto o něčem jiném 😀 ....

ivajaro
29. říj 2013

@vladla I tací jsou mezi náma 😀 ...

vladla
29. říj 2013

@ivajaro Jo je to k pláči!! 🙂))

ivajaro
29. říj 2013

@vladla Jo to je, protože co je to za člověka který má tuhle potřebu ? 😔 ....

vladla
29. říj 2013

@ivajaro nespokojena sama se sebou a nesnese,aby se ostatni cítili v pohodě! 🙂

ivajaro
29. říj 2013

@vladla Přesně! 😉 ..... Jenže jsem si všimla, že takových ženských je tu mnohem, mohem víc a doslova si užívají když si můžou do někoho rejpnout, ba ho dokonce různě ponižovat atd ....

vladla
29. říj 2013

@ivajaro chudinky,ale ony se trápí sami!
Ony totiž nic jiného dělat neumí!
Mají problémy sami se sebou a nejsou schpné to řešit jinou cestou.
Tato je schůdnější...pacienti! 🙂

ivajaro
29. říj 2013

@vladla to je čistá pravda 😉

chris_n
29. říj 2013

@ivajaro
@vladla mam pocit, že ta diskuse už tu nema cenu 😉 zakladatelka tu stejne není 🙂

ivajaro
29. říj 2013

@chris_n Ono t v podstatě nemělo cenu, už od úplného začátku 🙂

chris_n
29. říj 2013

@ivajaro pravda 🙂

mataharyy
29. říj 2013

Ale ne, mělo to cenu, já jsem alespoň zjistila, že pořizovat si děti po rozumném zvážení a zodpovědné úvaze, je "zvláštní" po posledních událostech v mém okolí jsem vlastně došla k závěru, že jsem jedna z mála kdo to tak dělal a na rozdíl od těch co si řekli, ono to nějak bude, jsem já jediná kdo pořád řeší nějaké potíže... 😀 Příště si asi taky řeknu, že na to kašlu a ono to nějak dopadne 😎

ivajaro
29. říj 2013

@mataharyy 😀 😀 Tak to je dobrá tečka 😀

mataharyy
29. říj 2013

@ivajaro No jo, člověk se učí po celou dobu svého života 😎

carodejnice
29. říj 2013

suzannes - Vůbec Vám nezávidím VAši situaci, kterou si nedovedu vůbec představit. Nechci Vás odsuzovat a ani radit, co jste měla nebo neměla dělat. Stalo se a je to Vaše věc. Zároveň nejsem zastánce potratů, ale uvažovala jste třeba o nechání dítěte k adopci?
Vím, že by to muselo být strašně těžké, ale zase byste udělala šťastným pár lidí a dítěti zajistila dobrý život.

mataharyy
30. říj 2013

@carodejnice Upřímně když si to přečtete celé, tak je nad slunce jasné že dítě chce, že do jiného stavu se nedostala omylem, či náhodou, dokonce už byla těhotná a nevyšlo to. Toto není ani tak otázka co má dělat, jako hledání "požehnání" současného stavu.

Jak jsem řekla, přestat brečet, zvednout se a bojovat za lepší zítřky, protože co si kdo nadrobí, to si taky musí sníst, zvláště když si to drobí dobrovolně 😉

carodejnice
30. říj 2013

@mataharyy - ale taky psala, cituji: "Jenze si nedokazu predstavit ze bych byla s 3 detma sama natoz jak to zvladnu financne co se tyce vybavicky atd. to mimco bych strasne chtela a dalsiho potratu se bojim a jsem ted v zoufale situaci"

A protože jsem byla na druhé straně (tedy těch, kteří čekali na adopci jak na smilování), tak jsem navrhla toto řešení.

Samozřejmě vše záleži na suzannes, protože ta si to zavařila.

chris_n
30. říj 2013

@carodejnice poté, co tu zakladatelka reagovala, tak z ní mám opravu pocit, že chce jen slova útěchy, že to zvládne a bude to dobré. Že o potratu nebo jiném řešení neuvažuje.

carodejnice
30. říj 2013

@chris_n - tak to potom je jiná 🙂

Ženská dokáže zvládnout snad všechno, takže to zvládne i suzannes!

chris_n
30. říj 2013

@carodejnice to ano, nic jiného jí nezbude 🙂. Jen je potřeba se zamyslet nad budoucím životem a nemít ve třiceti 8 dětí 🙂

ivaanka
30. říj 2013

Asi mě tu ukamenujete, ale já bych si to malé prostě nenechala. Ano, zabít je ho hrozné, ale přivést ho do téhle šílené situace mi připadá padlé na hlavu.
Máme s manželem dva platy, dvě děti a máme to tak akorát. Nedovedu si představit mít tři děti a být sama, to je prostě šílené. Měla by tu být přece zodpovědnost vůči dvěma už narozeným dětem, aby měly vše, co potřebují, začnou chodit do školy, do kroužků, budou chtít mít hezké věci, budou chtít jet na školní výlet...je fajn, že zadavatelka maká aspoň jako uklízečka, ale počítám, že to nebude žádné terno. A zabezpečit dvě děti je určitě už teď nad hlavu.
Bývalý nic nepřispívá a nový "taťka" nestojí za nic, nemluvím o tom, že jejich matku nazývá k... a podobně, počítám, že děti v tomhle musí žít. A do toho by mělo přijít další dítě? Z mého pohledu ani náhodou.
Já bych šla na potrat (případně adopce) a pak bych se snažila dát svůj život do pořádku. Takže nakopat do zadku bývalé i současné partnery, protože všichni stojí za prdlačku a pak si třeba udělat nějakou rekvalifikaci, děti do školky, najít si pořádnou práci a na chlapy bych se aspoň rok ani nepodívala, než bych byla spokojená se zbytkem svého života.

zuzanalamacova
5. lis 2013

@suzannes myslim si že miminko zvládneš já jsem stala před volbou taky když jsem čekala své 5 dítě ( adopce), ale dnes jsem rada že ji mám a dnes už mám své 6 ... zvládneš to a držím pěstičky , své štěstí najdeš až ho nebudeš hledat věř my mám sice přítele ale nebydlíme spolu a zvládám to a věř že i ty to zvádneš 😕

javva
27. lis 2013

Utíkej od tohoto zabijáka co nejrychleji a co nejdál. Jestli tě může těhotnou shodit ze schodů (asi aby tím zabil dítko), tak proč nemůže tvé děti vyhodit z okna, když ho naštvou????? Možná slovo zabiják až moc silné, ale je to důležité jako život!!!!