Když je pro manžela koníček nad rodinu

bila.pani
17. kvě 2010

Ahoj,

najde se tu maminka,který má stejný problém?Manžel má koníček,který mu zabírá všechen volný čas.Dělá hist.šerm,skoro každý víkend je nějaká akce,v sezone jsou akce na celý víkend,i celý týden.Mám dvě děti a na všecho jsem sama.

kristi
18. kvě 2010

rimmel, ale furt za dalsich 5-8 let na tom budes jeste lepe 🙂

rimmel
18. kvě 2010

kristi to ja neviem ci to patri tam..ale iba hovorimze niektori muzi radi travia volny cas s kamaratmi -tym ale nemyslim v hospode..alebo napriklad co tak knihy.to tam neni a to je moje hobby 😝 😀

rimmel
18. kvě 2010

no to uricte kristi ja nehovorim ze ano..iba poukazujem nato ze vek s tym nema nic..nemozes porovnavat 24rocnu s 30 rocnou a povedat ze ta 30 rocna ma viac skusenosti, pretoze to tak vooooobec byt nemusi 😉

lenkabu
18. kvě 2010

Já si neumím představit že bych neměla koníčky a manžel svoje 😕 Čas si na to musíme pečlivě plánovat,pravda 🙂 Ale že bysme měli trávit všechen volný čas jen spolu a s Vandou...............přiznám že to bych nechtěla,nemohla bych za chvíli v takovém vztahu dýchat.

rimmel
18. kvě 2010

ps aha knihy su tam 😀

kristi
18. kvě 2010

jj, Leni. My si udelali mega kalendar na lednici, kde se vsechno co planujeme pise dost dopredu a je to furt naky plny, nestihame... 🙂 🙂

luucia
18. kvě 2010

Leni, souhlas 😉 o čem bysme se furt bavili, kdyby jsme byli pořád spolu??? 😝 takhle máme každý svoje zážitky a pak je řešíme 😀

rimmel
18. kvě 2010

lenkabu ved ale tu nikto netvrdi ze clovek nema mat konicky....kazdy mame nejaky konicek no nie? 😉 ide v tejto diskusiio to, ze kolko casu otcovia travia tymito konickami a ze je to niekedy privela -napr kazdy druhy vikend byt prec plus xy hodin v tyzdni..atd atd

luucia
18. kvě 2010

kristi, ten kalendář není špatnej nápad 😉 😵 my máme každý svůj diář a taky plánujeme a plánujeme...už ted máme léto narvaný 😅

kristi
18. kvě 2010

luucia, jsem si ho sama vystrihala a fixou rozdelila, no mazec....a furt neco. Leto je masakr u nas...

sambucca
18. kvě 2010

rimmel: kolik casu pro tebe je unosna mez pro manzelovo hobby?

lenkabu
18. kvě 2010

My máme mega kalendář na stěně 😀

rimmel:však jo,kolik času už je na každém páru 😉 každý potřebuje něco jiného a lepší mít jasno než přijdou děti 😉

alisek
18. kvě 2010

dobre nejen ze neco proziju ale neco dokazu vytvorit, v mem pripade treba vystudovat, pracovat, zalozit a vest firmu, na to jsem ty zkusenostmi s jinyma lidma ale vyuzila, myslis ze bych to do 24 let stihla? je podstatne aby clovek na sobe neustale pracoval, tim prispiva i svym potomkum.

rimmel
18. kvě 2010

😀 my mame spolocne zazitky a rozpravat sa je baby vzdy o com..len treba hladat...ja sa rada rozpravam o veciach aj ako (teraz priklad) co bude po smrti..vesmir...plany do buducna, nase sny predstavy a ine hovadiny..ked muz ide von s kamosom tak to napriklad vobec nerozoberame, jedine ze by sa stalo daco vzruso tak mi povie.. 😀

sambucca
18. kvě 2010

my mame kalendar plnej den za dnem kazdej z nas ma svoji barvu a jednu spolecnou 😉 je v jidelne u stolu, vzdycky se domlouvame u vecere

luucia
18. kvě 2010

U nás je větší mazec v zimě..hokej a tak...ale už i ty léta jsou děsný 😔 teda já jsem ráda, že to máme tak plný, ale pak se se známýma domluvit na grilování nebo tak je problém 😅

alisek
18. kvě 2010

ten kalendář je dobrej nápad, taky jedem jen na svoje diáře a občas to je boj 🙂

kristi
18. kvě 2010

to jo, kamos si vymyslel svatbu ve ct, pac si myslel ze budem volny a Rob mel celofiremni skoleni a ja mela byt v Chorvatsku, no proste des.... 🙂 🙂 🙂

ale i tak obcas radi proste spolu drzime tlamicky a uzivame ticho

sambucca
18. kvě 2010

jo ale holky na kalendar bacha, my tam pisem i povinnosti a pak treba slysim "no ale tys mi to nenapsala" 😀

kristi
18. kvě 2010

jako "ty" povinnosti? 😀 😀 😀

lenkabu
18. kvě 2010

jako "je čtvrtek?" 😀

sambucca
18. kvě 2010

😀 😀 😀 no tyhle "povinnosti" jsem nemyslela! i kdyz kdo vi, treba jsou tu takovy pary ktery to tak maj - to je na novy vlakno 😀

sambucca
18. kvě 2010

kdyz je tu tema kterej den jste rodily, tema kterej den mate povinnosti 😅 😀

rimmel
18. kvě 2010

sambucca...osobne pre mna? ci vseobecne? lebo vseobecne saneda povedat to zavisi od zeny kolko chce a moze tolerovat.

ale ja osobne podla toho ako zijeme by som cez tyzden tolerovala ..neviem..neviem ti odpovedat ...

sambucca
18. kvě 2010

rimmel: ty osobne jsem myslela, kazda tu piseme jak to vidime my samy ve vztahu, ne? jak to kazda chceme, jak to mame.

sambucca
18. kvě 2010

no tak povez jak to mate, jak casto v tydnu a jak casto o vikendu jste vsichni tri spolu

rimmel
18. kvě 2010

no tak my to mame tak(ak sa nato pytas) ze cez tyzden muz hobbuje co ja viem 2h vsehovsudy..a cez vikend..hmm neviem, furt daco robime, jedine ked maly spi tak si ideme kazdy "svojou" cestou, ja si bud pospim velakrat to ptrebujem aon si robi svoju hudbu, vecere su potom spolocne.
neviem si predstavit ze mi povie ty chod na plavanie/do parku/navylet/ sama a ja si budem hobbovat par hodin 😀 ja som na maleho sama dost a cez vikend sa tesim na spolocne akcie, nie zase byt sama(nemame tu rodinu) a znami nemaju babatka, sme v kvazi novom meste a iba teraz zaciname spoznavat ludi a travit cas s novymi kamaratmi.

ale myslim size kebyze mi povie ze chce buducu nedelu hobbovat pol dna lebo mu prisiel novy diel a chce vyskusat atd. tak neniproblem, ale kebyze to takto ma byt kazdy vikend neviem ci by som sa tomu tesila..ale viem ze on by to aj tak nespravil, pretoze chce byt s nami a vyhovuje mu to tak..ak nie, tak by to robil inak ze jo.

ked bude syn starsi, a my na slovensku som si ista ze casu na hobby bude ovela viac, no teraz ho neni vela a proste sa musime prisposobit a nevadi nam to, nic dolezite nam neutecie 😉

alisek
18. kvě 2010

máme to takové jaké jsme si to v rpůběhu vztahu vytvořili společně s partnerem, jestli muž dělal něco už před partnerstvím, pak v tom volně pokračoval, tak v tom bude pokračovat i po narození potomka si v měnší míře ale věnovat se tomu bude pořád. A když nám to nevadilo předtím, tak nás to omezovat tolik nebude, nejlepší je se s partnerem dohodnout na pravidlech, které budou ctít oba dva a svobodně dámy 🙂 koníčkům zdar! jdu koukat na Pohlreicha. přeju dobrou noc.

rimmel
18. kvě 2010

a to tiez zavisi od maleho, vposl.dobe zle vecer zaspval, dost neskoro cize potom sme uz boli spolu bez hobby casu ...ak ale ide syn do postele o 7 ako dnes, tak si muzik hobbuje.. 😀

sambucca
18. kvě 2010

rimmel: de facto tu ale pises ze manzel ani ty nemate skoro zadne krome spolecnych konicku...