Liposukce - jak na to reagoval přítel?

strict
4. bře 2014

Vzhledem k problémovým partiím jsem se konečně rozhodla pro liposukci, ale po tom co jsme se už dříve s přítelem jen tak bavili o plastikách, tak je zjevně dost proti (a je jedno jestli je to liposukce nebo plastika prsou po dětech třeba)... jaké s tímto máte zkušenosti? Přítel to zatím neví a mě trápí čím dál víc jak tohle vyřešit, protože pro moje sebevědomí je to důležitý a chci do toho jít, platit si to taky budu ze svého, ale... 🤐

marton
4. bře 2014

@strict Ahoj,tak když mu třeba vysvětlíš,že je to pro tebe důležité,tak se nechá přesvědčit 😉 .Pro jakou liposukci jsi se rozhodla?Klasika?

pepibubu
5. bře 2014

Hele... asi takhle... je to tvoje tělo, tvoje sebevědomí a v neposlední řadě i tvoje peníze. Takže se řiď sama sebou. Já čím dál víc uvažuju o zmenšení prsou, mám je fakt obří a bolí mě záda, a o sterilizaci. A Honza mě v tom podporuje. Ví, že mi to trápí, že mě bolí záda, těžko si kupuju oblečení atd., tak mi řekl - podpořím tě, at se rozhodneš jakkoliv.

editah222
5. bře 2014

Můj manžel je taky zásadně proti. Má strach, že se mi něco stane, přece jen se jedná o operaci s narkozou a jsou tam rizika. On je s moji postavou spokojen a nechápe, že já ne.

pepibubu
5. bře 2014

@editah222 tak to víš, že rizika jsou vždycky, ale taky to dost ovlivní, koho si vybereš aby ti to udělal, tady se opravdu nevyplácí šetřit...

editah222
5. bře 2014

@pepibubu to je jasné, nechat se řezat u řezníka z horní dolní bych se nenechala 😀 Ale i Mistr tesař se někdy utne a to jsou ty případy které furt běží v TV a novinách a které můj muž vidí. Takže za něj úprava prsou nebo zmenšení pozadí ani za nic. 🙂

pepibubu
5. bře 2014

Známá byla u Měšťáka na zmenšení prsou a byla velmi, velmi, velmi spokojená. Uvažuju o tom ne kvůli estetičnu, ale spíš mě bolej záda, už jsem si na to jakž-takž zvykla, ale proč to nevyřešit....

blondynka400
5. bře 2014

@pepibubu lepší než Měšťák je Kufa, umí si s prasama lépe "pohrát" . Jestli z toho máš zdravotní problémy, tak bych do toho šla a udělají to i "na pojišťvnu". Švagrová na tom byla a od té doby je naprosto v pohodě, záda nebolí.... 😉

pepibubu
5. bře 2014

@blondynka400 a máš na něj kontakt? pošleš do IP?

aronek
5. bře 2014

@blondynka400 koukám, že tu řešíte zmenšení prsou. Nějak se na to taky chystám, tedy ještě jedno dítko a potom, mohla bych taky poprosit o kontakt? Košíček I je mi malý a fakt je to problém i se zády 😒

pepibubu
5. bře 2014

@aronek Já se v těhotenství dostala až na J, heeeeeč 🙂

aronek
5. bře 2014

@pepibubu no, vzhledem k tomu, že mi z I vytahaných něco leze kolem, tak kdo ví kolik mám vlastně mít 😀 Teď ještě kojím a plánuji ještě jedno dítko, ale pak jdou pryč, fakt hrůza 😝 Ty co nemají chtějí a naopak 😉

anushka111
5. bře 2014

Zkusila bych to příteli vysvětlit, že to není jen o tom být "hezčí" ale hlavně o vnitřní nespokojenosti, která by s tím zákrokem nejspíš zmizela. Až mi to čas a peníze dovolí, chci jít na abdominoplastiku a zvažuji modelaci a zmenšení poprsí (mám stejný problém jako pepibubu ale zřejmě v menší míře,dostala jsem se jen na H 😀 ). Přítel sice ze zmenšení poprsí není nadšen, ale chápe mne (mám často migrény od bolestí zad, které zvnikají právě od těch velkých prsou) a tak mi to nijak nerozmouvá ...
Moje rada tedy je vysvětlovat a vysvětlovat a pokud to nepochopí, tak to holt nepochopí, je to tvoje tělo, tvoje peníze, ale hlavně tvoje nespokojenost, která se dá vyřešit 😉

strict
autor
21. dub 2014

holky diky za nazory... priteli jsem to zatim porad nerekla, asi pockam az bude tesne pred a uvidim, ale myslim ze to neda... 🤐