Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

pitrs
6. bře 2007

Holky to je fakt síla, asi něco lítá ve vzduchu nebo si to neumím vysvětlit!!!!! 😠

Držím všem pěstičky!!!!!!

leilanni
6. bře 2007

tak vidíš, snažte se oba a třeba to půjde...musíš se rozmyslet, jestli na to zapomeneš nebo jestli to ještě jednou nahodíš a budeš chtít pravdu. A ta třeba bude bolet.

nilita
6. bře 2007

Leilanni,noo on nevyzrálý je....než jsem otěhotněla byl stejný mi sme totiž před tím čekali ještě jedno mimi přišla jsem o něj,po potratu jsem si nechala napsat prášky drahé hned po šestinedělí a i tak jsem do toho vlítla znova přes prášky...a mimi jsem si musela nechat..tělo prodělalo jeden potrat a další může za půl roku...tak jsem si Vaness nechala... 🙂 jsem moc ráda,že ji mám... 😀 holky mě na něm nezáleží,já vyrůstala bez táty a vim jaký to je... 😖

nilita
6. bře 2007

Má snahu a jak se chová ke mě a bude semnou jednat,tak i já...a když tak budu 3x horší 😉 Pravdu znam,jen až to ulyšim od něj,budu hotová ale takovej cerez nezažil....najít triko je jedna věc,ale aby se přiznal zas druhá...

maruskag
6. bře 2007

Zanett, jo tak to zase chapu, kdyz uz jsi zvykla tady... Ale i tak to musi byt pro tebe hodne tezke. Mas tam aspon kamosky na pokec? Nedokazu si to predstavit, je to hodne velky podraz... Ale uz ted vim, ze bych jela hned zpatky domu, ale to zalezi na kazdem individualne. Jeste k tomu, ty jsi takova busy bee, v Cr by asi bylo tezke, delat a jeste z toho platu platit skolu...
nilita, Nedokazu uplne poradit protoze nemam miminko, ale kdybych nasla doma tricko a on by si ze me delal jeste srandu, ze nevi, at ho nosim atd, tak bych se asi neznala 😅 .. Po pravde by u me zkoncil, ale jak rikam s miminkem je to jine a na to on asi sazi.. Ale je to od neho pekne hnusne 😠 , nechutne! Prinejmensim by ti to mel vysvetlit, pokud chce dal pokracovat ve vztahu, neprijde mi to normalni, ted je to tricko, ale casem by to mohla byt ta holka sama, vim, ze to zni hnusne, ale pozor na to, nenech se!!!

nilita
6. bře 2007

maruskag-hele kdybys mě viděla,když jsem ho našla,vjelo do mě 10000 voltů, ale v klidu jsem mu řekla,Pepo tvá milenka si tu zapomněla tríčo ,vrat jí ho má ho vyprané....Já na to totiž přišla,když jsem to vyprané prádlo povjášela...A potom sem mu řekla,JAK TY ,TAK JÁ ....A 3X HŮŘ ŽE SE Z TOHO PO...,VÍŠ JÁ JSEM TAKOVÁ DRŽKA ŽE SI NEBEU SERVÍTKY... 😉 A JDU ROVNOU NA VĚC...nO právě,s miminkem je to jiný jinak už bych byla v pr...,ale myslíš hlavně na to malý a do budoucna víš????peníze on má,dělám si autoškolu,řekl že mi koupí auto....počkej budu ho pěkně pérovat že to nikdy nezažil!!!

maruskag
6. bře 2007

Tak hlavne, ze to mas pod kontrolou 😀 . Pokud zustanes tak sverazna, tak jenom dobre, hlavne musi videt, ze si to nenechas libit a ze to tak nejde, aby si to fakt nedovolil znovu a treba jeste ve vetsim, ono to tak vetsinou byva... Drzim pesti, zvladnes to, uz kvuli te male 🙂!

nilita
6. bře 2007

Jasný díky moc,ono mi vlastně nic jiného nezbývá....at si nemyslí kamarád,že když mi je 20...že budu nějaká utáplina....já mam totiž vše před sebou...malá povyroste mě bude kolem 25....jemu 33...a začnu já... 😀 chápeš,ale stejně tě to tak sere,dáš mu krásnou holčičku a pro dobrotu na žebrotu...

maruskag
6. bře 2007

Ale stejne mi nejde do hlavy, jak si tam zapomela tricko, to odesla v podprde? Snad tam nebyla vic dni? Myslis, ze to udelala schvalne abys to nasla?

nilita
6. bře 2007

No asi jo,bylo úplně nahoře takže tam dlouho nebylo...musela tam být dýl...vyprala jsem povlečení prostě vše na čem mohla být...Vanessku jsem dala na postel až když bylo vše čisté a hlavně odemě!!!!mYSLI SI ,ŽE JO ABYCH ODEŠLA NAPOŘÁD A TAK MĚLA VOLNÉ POLE....ALE TO SE KOČIČKA PŘEPOČÍTALA!!!Jinak si to nedokážu vysvětlit... 🙄

maruskag
6. bře 2007

Aha, tak to je hnus fakt 😠 . Ale hlavne, ze uz mas vse ciste a at uz se to nikdy nestane.. Nektere baby jsou horsi nez chlapi ☹ ...

pidmco
6. bře 2007

Nilita, to víš, že Takový chlapi jsou, jen je potkat. Moje kamarádka má dvě děti a pesto si našla...

leilanni
6. bře 2007

Nilita- já bych mu nevěru nevěrou neoplácela. Nemá to cenu. Buď svá a drsná, jak dokážeš být. A nenechej si věšet bulíky na nos. Ale myslím, že pokud si to vyříkáte, bude to nejlepší. Tebe to žere a musí se to vysvětlit!

pidmco
6. bře 2007

Je sice pravda, že když si to vyříkají, tak že to bude to nejlepší..ale na druhou stranu, stejně i když by teď hráů hodnýho kocourka...tak by se to stejně vrátilo do starých kolejích a bylo by to tu znovu. A navíc, kdo by to chtěl zase prožívat... 😠

pidmco
6. bře 2007

Nilita, zůstaň taková jaká seš....dej mu to sežrat. ˇUplně se vidím, já bych jednala stejně 😅 To by bylo tóčo.. 😉

nilita
6. bře 2007

Holky to je jasný...mě už asi nic nepřekvapí...chlapy jsou svině...(jen některý... 😀 ) Nesmíme ze sebe dělat blbce,uklid,děti vychovat,uvařit,roztáhnout nohy....a nazdar.... 😉 Omlouvám se za takové přirovnání ,ale myslim si to tak ...tak holky pa a díky za rady 😉

siduska
6. bře 2007

nilita,
ja by som ho asi zabila
ale inak chcela jesm ti povedat, ze ja mam 21 a muj manzel 22 let, tiez sme na to neboli pripraveny, meli sme necakane tehotenstvi, se zacatku, se manzel taky moc bal, behal jenom ku kamaratom , praca a tak jak si pisala, ale videl, ze ja sama na vse nastacim, samozrejeme sem mu to vycitala tak se spamatoval a pomoha mi jak len vi, snazi se, snaziem se oba.
ale to co udelal ten tvoj pritel, to by se mi taky nelibilo.

console
6. bře 2007

nilita. a nemohl to on nebo nějaká jeho "známá" udělat schválně? Mám na mysli, že spolu třeba ani nic neměli, tak aby měl aspoň průser, dala tam to triko? Tím ho nechci rozhodně nijak bránit 😠 Musíš sama vědět, čeho je schopen...

pepibubu
6. bře 2007

Nilito, hlavně je echt svině ona.... protože chtěla aby ses o ní dozvěděla.... jinak by to tričko sbalila s sebou. Chlapi jsou v tomhle zvířátka, odbydou si svoje a víc neřeší, sex je fajn, ale na následky nemyslí.... triko navrchu koše mi připadá jako ženská rafinovanost.

nilita
6. bře 2007

Siduska,Console,Pepibubu...
holky napadlo mě tolik variant proč????Jestli to ona udělala schválně,nebo aby mě on nštval a vyprovovkoval....Zase vim,že on je hrozně opatrnej a na oblečení by si dal fakt bacha....holky opravdu netušim....Spíš bych se přikláněla k tomu ,že ona to udělala schválně....aby ho dostala???Nevim ,ale kdyby se mi ona dostala do rukou, zakroutila bych jí krkem...ne kvůli němu ,ale kvůli Vanessce ,protože rozvrací rodinu. 😠 😠 😠 😠 Nebo to on udělal schválně neviiiiiiiiiiim... 😖

nilita
6. bře 2007

Sidusko,to já mu to taky tloukla do hlavy....pomáhá mi,mám vše o co si řeknu a malá,ale že mě má za debila....a není to fér....vůči mě..a to mě sere... 😅

leilanni
6. bře 2007

Nili - zkus se ho na to vše znovu zeptat, my tady ti neporadíme a pravdu ví jen on. Měl by ti to říct, pokud už to takhle podělal...

nilita
6. bře 2007

leilanni,já to tolikrát zkoušela,ale z něho fakt nic nedostanu...nechám to bejt,ale jestli zase něco takovýho budu řešit...tak už se fakt neznam...kdyby by co k čemu ,tak mi pravdu řekne už dávno a mohli jsme to vyřešit...už mě neba se s ním o tom hádat..chápeš o to víc vim,jaký je charakter a to mi stačí!!

pidmco
6. bře 2007

Nilita, úplně vím jak Ti je. Moje známá - Byla to velká láska...pak se vzali...a pak to začlo, chodil do šantánu,PARDON kurvil se, a chodil domů až ráno. Říkala jsem ji, ať se na něho vykašle, ale ona ne, protože mají dva psy, a Ty nechce opustit..bla, bla, bla...pak otěhotněla o on začal, že se změní atd. Do půlky těhotenství v poho, ale pak to opět začalo, ale začal ji i bít, ona je sice silňoch, takže si to líbit nenechala, ale přeci jen v těhotenství....no malej se narodil o měsíc a půl dřív...a teď?? Nic se nezměnilo. Každý týden někam chodí, většinou se ji vrátí až ráno nebo dopoledne, utratí všechny peníze pomalu i ty, co mají na nájem. A když jsem se ji teď zeptala, proč s ním pořád je, dkyž ji tohle dělá, tak mi řekla, že proto, aby měl malej i taťku doma u sebe.
Nilita takže si myslím, že to není pouze tím, že by chtěla mít kompletní rodinu, nebo že nechce opustit psy, ale je s ním proto, protože se ji to jeho chování asi takhle líbí....to byl příběh ze živoa, doufám, že se nenašvete, že tak dlouhý....
NILITA, drž se, už po dnešku vím, že jsi silná osoba a jak píší holky, možná to tam takhle nastražila, protože mě se to takhle stalo s bývalým přítelem.
Přišla jsem k němu a viděla tam pod skříni tanga, tak jsem mu nadala, že tam spala a oc dobře jsem věděla kdo (osoba z blízkého okoloí) ale naštěstí jeho sestra tam byla přes noc a řekla mi, že tam nikdo přes noc nebyl a že ona tam byla na hoďku a to navíc všihni seděli v obýváku.
Uff...tak jsem to napsala.

nilita
6. bře 2007

Pidmonco,no já bych teda s nim kvůli psům nebyla.....už bych dávno vzala roha,je to kvůli malej....ale zase můj přítel je s námi každý večer doma,nikam večer nechodí,každý den domů přijde max. do 19hod....a peníze neutrácí.....je jasný,že je nějak hrozně pro svoje potřeby neutrácí....nájem platí vše,jak má být......doma s náma také je a s tim trikem ,to tam asi dal on,si teda myslim...nevim určitě.jo a kdyby jednou na mě vstáhnul ruku,dávno by oni přišel!!! 😠 😠 udělala by to jenom jednou ,to mi věř 😉
tak snad budeš mít pravdu....měla si štěstí,tak bud ráda 😉

nilita
6. bře 2007

omlouvám se,jak se tě napsala...někdy nepřemýšlím co píšu... 😀 tak tedy
pidmco

pidmco
6. bře 2007

Nilita v poho 😉
Jinak já nevím, ale asi bych si s ním ještě jednou sedla a všechno probrala.
Ještě jednou jsem si pořádně přečetla tvůj příběh a je tam šance, že to bude v pohodě.
Hele, a napadá Tě proč by to triko tam dával?? Je to docela takový zajímavý, protože Ti přece psal jak jsi byla pryč,a by jsi se vrátila a mezi tím, že by tam někoho měl? To se mi nezdá. Ty a nemá náhodou bějakou kamarádku, která mu ale opětuje jiné city? Já to totiž jakhle měla, hrála si na jeho sestřičku a pak když jsem tam něbyla tak po něm vystartovala...a dělala mi naschvály-- 😠

nilita
6. bře 2007

o kamarádce,žádný vůbec nevim....ale když si psal z tou Klárou,tak ina mu napsala,že na něj spěchat nebude ,když to má takhle složitý a počká na něj... 🙄 😕 No právě ,kdybys ho viděla ,jak žadonil ,abychom se vrátily ,pořád mi psal atd...a najednou to triko....nějak se mi to nezdá....on mě hodně provokuje atd,víš ,abych žárlila...no stejně je to celý divný....když se ho zeptám na to triko,tak mi řekne .,co s tím trikem pořád mám....jo jenže samo se tam neobjevilo 😖

pidmco
6. bře 2007

Jj, je mi jasný, jak na všechno reaguje....ale ta Klára, to je jasný, to je určitě ona. Pokus se o ní něco zjistit, třeba odkud je nebo něco takovýho. Ale je to teda od něbo nechutný, mít doma Vanču a Tebe, toměl být pro něho ten největší poklad, a ne nějaká K....a jak mu ještě napsala, že ně něho spěchat nebude....to musí být pěkná PíP, když takhle rozhazuje rodinu.
Ale hlavně všechno v klidu.

nilita
6. bře 2007

No hele ,nevim jestli o ní něco zjistim...protože přítel si pořád hlídá tel...(dělá to odjakživa....ještě než začal chodit semnou) byla náhoda,když se mi jeho mobil podařil dostat do rukou.... 😉 noa ještě než jsem přišla na tohle,to jsem byla ještě těhule,tak mu psala,pepo děkuji za všechno co si pro mě udělal...hele každopádně....nějaká K... je mi ,víš kde ...mě jde o to,že nesnesu,když ze mně někdo dělá blbce...víš .Jistě žádný stresy,malá už spí..otevřu si vínko a fakt mě už nic nerozhází...joa dík ,že o tom pořád kecáme.. 😀 už tě tím nebudu dále otravovat,děkuji za rady 😉