Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

sue
25. kvě 2007

Alfula, neblbni prosím ťa 😉

alfula
25. kvě 2007

sue:tak to nevim,jakou ji mela 😀 jinak dekuji vsem,hlavne sue za rady a nazory,vsechny jste me pomohly me podporit a daly mi pocit,ze nejsem sama.Diky 🙂

Jdu spat,nevim,zda usnu,ale pujdu to zkusit.Ustelu si v pokoji pro hosty. 😒

sue
25. kvě 2007

Alfula, dobrú nôcku... držkaj sa... odísť sa dá vždy, len vracia sa ťažko 😔

myschka
25. kvě 2007

omlouvám se, že vám sem tak lezu ale někdy jsou tyhle problémy v sexu jen otázkou nedorozumění. prostě si lidi neumí říct kdy a jak to potřebujou. s bývalím jsme na tom skončili, leželi jsme vedle sebe a oba nadržený ale on měl dojem, že nemám zájem a já si říkala, že se nebudu vnucovat když nechce, vyjasnilo se to až když jsme si po rozchodu v klidu popovídali. možná byla ta minulá jen víc akční.

kili
25. kvě 2007

alfula, to presne neviem, hovoril mi to manžel. Tuším preto, že sú to matky ich detí a tie by nemali robiť nejaké nemravnosti, pretože sa starajú o deti. Ale normálny sex by mal byť v pohode.

0401
25. kvě 2007

Kili, máš novou fotečku 🙂 🙂 sluší ti to i malému

kili
25. kvě 2007

0401, už sme sa asi dlho nevideli, lebo ju mám asi 2 týždne 🙂

0401
25. kvě 2007

Myschka, máš pravdu, někdy jde pouze o nedorozumnění 😕 jenže nejhorší je, když si to ti lidé říct nedovedou 😖

belda
25. kvě 2007

ahoj, čtu a žasnu.
alfula: a není možný, že by manžel chtěl třeba jiný praktika a stydí se o ně říct?

0401
25. kvě 2007

Kili, tak to máš pravdu, dlouho jsme se neviděly, nejsem tu poslední dobou tak často. Chodím s malou hodně ven, doma se se mnou za chvilku nudí, chybí jí bitka o kočárek, cizí lopatku... tak to tu vždycky zběžně proletím. Jak se mají tví dva broučci?

kili
25. kvě 2007

Samko je OK, má 1250g a 39cm ale Adamko stále moc nerastie, má 830g a 34cm. Nasadili mu antibiotiká, lebo mal začínajúcu infekciu. Dúfam, že už potom konečne začne rásť.

belda
25. kvě 2007

kili, teprve teď jsem zjistilaa jaké máš malé fazolky..držím vám pěstičky, abyste byli všichni v pořádku.já málem porodila v 26. týdnu, ale "doklepala" jsem to do 38tt.

0401
25. kvě 2007

To jsou broučci 🙂 Patrička jim posílá šibalskou pusinu, ať krásně rostou 😉 Samko je teda šikovný kluk! A Adamko určitě taky poroste, sluníčko všechny bacily vytáhne 😵

consti
26. kvě 2007

alfula to je fakt šílené.Je takový problém pro něj si s tebou sednout promluvit si o tom 😲 😎 ??Nechci tu dávat rady, jen napíšu to, jak bych to udělala já.Sedla bych si s ním , když by nás nikdo nerušil, suše bych mu oznámila, že jsem taky člověk a že sex potřebuju a že potřebuji i jistotu, že se to mému muži se mnou líbí a co navrhuje za řešení.Nezapomněla bych podotknout, že už je to X měsíců, co on toto nechce řešit...a že mě to nezajímá, že to nehce řešit.Jste sakra manželé, tak ať se laskavě zapojí!! 😕 .Dál bych mu řekla, že ty osobně máš potřebu sexu a máš i potřebu vědět,že jemu se ve vztahu líbí nejen kvůli dcerám, ale i kvůli tomu, že spolu budete spát.Prostě bych po něm chtěla konkrétní řešení, jak hodlá nastalou situaci řešit.Dala bych mu čas třeba do druhého dne, ať to promyslí a pak ti k tomu v klidu řekne jeho řešení.Dál bych mu řekla, že s tím sice nesouhlasím, ale že teda začnu cvičit, abych se mu zdála víc atraktivní, ale že v tom případě budete spolu mít třeba jednou týdně sex(ať to zní jakkoliv blbě) a v době, kdy budeš na cvičení, tak on bude hlídat děti, uvaří atd.prostě,že když ty přijdeš z cvičení, masáže atd., tak přijdeš ke spokojeným dětem a uklizené domácnosti!!nevím, jestli jse poradila, ale dala bych mu fakt nůž na krk.Ale vše se snaž ustát, co nejmíň emocí,jen suché konstatování, jak to je a jak se to bude řešit...Držím pěsti! 😉

sue
26. kvě 2007

Alfula, no ako? 😕

alfula
26. kvě 2007

holky 🙂
dobre ranko

spala jsem celou noc neklidne,v pokoji pro hosty.On to vedel a ani zamnou nesel,nereaguje.Vzal ted holky a jel s nima na kolach ven.Nemluvime spolu ☹

consti:diky za nazor,vlastne s kazdou tady souhlasim,ale nevim,zda vydrzim kvuli nekomu dzet dietu,hubnout.Uz z principu,proc bych to mela delat?Musi me prece mit rad takovou jaka jsem,nebo jsem naivni?

belda: praktiky zadne nechce,jsem si jista,z nas dvou jsem spis ja,kdo chce vyzkouset neco jineho,on nikdy semnou nechtel nic nez klasiku,oral a jinak nic neprobehlo.V tom to teda taky nebude ☹

me rekl duvod,ze je to ma postava.Tak co si o tom myslet? 😅

aruska
26. kvě 2007

alfula ked to stoji za to tak by si to mala skusit, moj manzel tiez vzdy tvrdi ze mu nezalezi na tom ako zena vyzera ze je to otazka srdca, ale ukaz mi muza ktory sa rad nepozrie na peknu zenu 😉 ja ked som pribrala bol problem skor vo mne a sexe, som si pripadala neatraktivna tak som zacala chudnut - samozrejme nie drastickou dietou ale snazila som sa nieco so sebou urobit a potom som bola spokojnejsia.
Teraz ked som tehotna je to o inom, viem ze som pribrala 16kg ale po tehotenstve sa to zasa upravi, teda pevne v to verim, lebo sama sebe by som si pripadala "velka".
Ak manzela skutocne milujes mala by si s tym nieco urobit, nenahovaraj si ze to bude lepsie len preto ze sa zaseknes a neurobis pre to nic. 🙂
Verim ze sa ti to podari.

kila
26. kvě 2007

Ahojky! Určite by bola veľká hlúposť, keby sa váš vzťah stroskotal kvôli pár kilám navyše... ale kde máš poistku na to, že keď tie kilá hodíš, manžel sa ako zázrakom zmení a všetko bude OK? Manžel by mal stáť pri tebe, milovať ťa a s tým by ti pomohol vydržať aj tú najkrutejšiu diétu - ale táto podmienka, že keď budeš chudá, tak sa s tebou vyspím je prinajmenšom čudná... 😕

aruska
26. kvě 2007

kila to mas pravdu, v tomto s tebou suhlasim 😉

consti
26. kvě 2007

alfula jistě,že by tě měl milovat takovou, jaká jsi.proto jsem i navrhovala si to vše napřed vyříkat a dát i jemu najevo, že an, že třeba budeš sportoat, ale on to nebude mít zadarmo.Že prostě chce, abys zhubla, tak OK, ale nebudeš ustupovat jen ty.On ti vytvoří fajn zázemí, postará se o děti a domácnost a bude s tebou spát...Je to drsné se na něčem takto domluvit, ale jiné řešení nevidím...Jak už jsem psala, taky se mi zdá,že má spíš problém(fyzický) nebo je v tom i něco jiného.Prostě mě to připadá fakt divné 😅 😕

alfula
26. kvě 2007

me to taky prijde divny. ☹ Ze rekne,az shodis,bude sex,ale pry ho takle nerajcuju 😢 😢 😢

alfula
26. kvě 2007

kila: kdyby me miloval,tak snad ten sex bude i tak nebo ne? 😕

sue
26. kvě 2007

Alfula, tým, že zhodíš, sama sa budeš cítiť lepšie... nič tým okrem prebytočných kíl nestratíš...a ak by ťa aj vtedy nechcel, budeš mať čisté svedomie, že ty si na rozdiel od neho spravila všetko...

alfula
26. kvě 2007

sue: taky si myslim.Ja chci shodit pro sebe a sve zdravi,ale ne pro nekoho,ze se mu to nelibi. 😝

sue
26. kvě 2007

Alfula, presne tak... 😵

kila
26. kvě 2007

Súhlasím s vami... a dohodnite sa, že ti s tým pomôže - ako napísala Consti...

aruska
26. kvě 2007

Alfula jo pekne tak ako hovoris, mysli na seba, na svoje zdravie, na to ze aj ty sa budes citit viac atraktivna, budes spokojnejsia a sama sebe sa budes urcite pacit 😵 verim ze to dokazes a ak sa nezmeni muz tak budes spokojna aspon sama so sebou 😉

alfula
26. kvě 2007

a pak az zhubnu ho budu odmitat ja 😀

kila
26. kvě 2007

Alfula 😀 ešte aj to sa môže stať... 😀

consti
26. kvě 2007

alfula to mě taky napadlo...potom jako dělat fóry 😀 😀 😝