Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

alfula
26. kvě 2007

za rok jsem nabrala skoro 15 kg,vazim ted 77 kg pri 160 cm 😖

sharlotta
28. kvě 2007

Aaa tak ako?

aaa
28. kvě 2007

ahoj, nic nového... manžel domů nechodí, téměř se mi ani neozývá, já jsem prošla obdobím, kdy jsem ho bombardovala sms, ale teď už jsem z toho unavená, dneska jsem mu vůbec nenapsala. pokud vím, je v pracovní neschopnoti. naposledy jsem s ním mluvila v sobotu, s tím, že se ozve, až bude zdravý a sejdeme se. já se v sobotu strašně opila, holky, bylo mi zle jako nikdy... dobře mi tak..

sue
28. kvě 2007

Aaa, len si neublíž nejak prosím ťa...

aaa
28. kvě 2007

sue-neboj, tím jsem si už prošla, kdy jsem byla ve stavu, že život nemá cenu.. je mi těžko, hlavně v noci, když nemůžu spát.. opila jsem se s bráchou, už jsme to neudělali spoustu let.. on se o mě moc bojí, pořád mě kontroluje, volá, píše.. jen jaksi nevím, co bude dál. stále si myslím, že bych mohla odpustit.

sue
28. kvě 2007

Aaa ☹ strašne mi je to ľúto ☹ hlavne, že máš podporu rodiny...

aaa
28. kvě 2007

jojo, podporu mám, ale stejně se v tom plácám. dneska jsem se málem složila v práci, to je z toho, že nejím. tak jsem do sebe teď nacpala alespoň vývar a jdu do postele, brzo vstávám.

sharlotta
28. kvě 2007

Aaa, su rozne fazy.Uvidis, ze bude lepsie. Viem, ze to velmi boli. ☹ Strasne ti drzim palce.Bude lepsie, uvidis...

sue
28. kvě 2007

Skús sa aspoň vyspať 😔

aaa
28. kvě 2007

Holky, děkuju, jsem ráda, že vás tady mám. Jdu si lehnout, ozvu se zítra, pokud bude něco nového. Všem přeju dobrou noc.

mirka414
28. kvě 2007

aaa.ja som odpustila no nikdy nezabudnem,ze som odpustila...to sa neda!!ale otazka je ci ti stoji za to on este???a to ja musim povedat,ze ten moj urcite!su ovela horsi chlapy,takze plavame dalej spolu...

svajdlenka
28. kvě 2007

Zivot je niekedy pes. Kazdopadne drzim palce.

mojalili
28. kvě 2007

UFF DIEVCATA ☹ ☹ ☹

Citala som teraz vyse 14 stran od svojho posledneho prispevku, no s hrozou hladim na to, co sa deje.
AAA, vydrz moja, povedz si, ze vsetko sa raz konci... aj tvoja bolest casom prejde. I ked to nepojde tak rychlo, ako by si si to priala. NA zaciatku si pisala, ze by to do tvojho manzela nik nepovedal. Vidim, ze prave takyto to robia, aj moj bol taky.

WLADKA - pisala si mi nedavno, ze prezivas to, co som ja prezivala. Citala som, ze chces, aby vase deitatko nebolo zapletene do vasich sporov. U nas je to horsie, prave nase dieta je predmetom nasich sporov. Proste ma svoje dieta na 4.mieste jeho rebricku hodnot a vsetko tomu tak podriaduje. A mna to mrzi. NO vsak viac ma mrzi, ze vidim, co z mojej dcerky vyrasta. KEd zbada chlapa, tak ma respekt pred nim, ale u mna je ako 100 certov. Nuz, nema doma otca, len vynervacenu mamu, ktora niekedy uz nema sil zvaldat tak zive dieta. A to som oducila uz stovky deti s pevnymi nervami. 😒
NO a k ALUFE - myslim, ze jedna to tu dobre opisala, tou panvicou po hlave.Si pekna zena s iskrickami v ociach a milym usmevom, ked som pozerala fotky.

KAzda tu opisuje voj pribeh, zacinajuc Benjamin a konciac AAA a Alufou. DIEVCATA, DRZIM VAM PALCEKY, ABY STE SA Z TOHO CIM SKOR DOSTALI 😔

aaa
29. kvě 2007

Jo, já to stále cítím tak, že mi stojí za to, abych mu odpustila.
Jen, kdyby se chtěl vrátit.

pepibubu
29. kvě 2007

aaa, holka, jsi si jistá že ti za to stojí? I když tě takhle ponižuje?

aaa
29. kvě 2007

pepi, já ted nevím, vlastně nic, jen tak přežívám, ale myslím, že jo...

mojalili
29. kvě 2007

mozno zo zaciatku sa da odpustit, pretoze este milujes, no potom prichadza nenavist a to uz jednoducho nejde. AAA, ale na to odpustenie musia byt dvaja a ked on nema zaujem, tazko ti bude na srdiecku.
Aj u nas to tak bolo, bola som schopna odpustit, lebo som mala 3 mesacne babo a krasny zivot za sebou. Ale on nemal zaujem a tak to tak dopadlo. O mesiac rozvod. Som 9 mesiacov od rozvodu a som stastna, ze som sama, teda bez neho, lebo teraz vidim take veci, tkroe som laskou zaslepena nevidela a hovorim si, ze zit s takymto clovekom cely zivot by mi asi stastie neprinieslo. Pretoze sa sprava ako hovado (s prepacenim).
AAA, rozhodnut sa musis sama a uvidis, CAS to jedine vyriesi.DRZIM PASTE,velmi. 😵

aaa
29. kvě 2007

Já vím, že to musíme nějak vyřešit, ale jaksi vázne komunikace. Když mu zavolám, po tf nechce nic řešit a domů nechodí. Takže další krok je na něm, pokud se chce rozvádět, je to na něm. Já jen budu potřebovat nějaké finance, abych si zařídila svůj život.
Na žádného dalšího chlapa už asi nebudu mít nikdy pomyšlení, nedokážu si představit, že bych tímhle měla projít v budoucnu znova.

sharlotta
29. kvě 2007

Ja som vcera pocula pesnicku od Cher a spomenula som si, ze jej pesnicky Believe a Strong Enough mi kedysi dost pomohli. Viem, ze je to trosku iny pripad, ako u vas, ale zlomene srdce je zlomene srdce. Ked pride faza, ze sa zacnete nanho hnevat a pomaly ho aj nenavidiet, tak uz bude lepsie.Uz prichadza ta lepsia faza.Ale potom sa este sem-tam vrati aj zufalstvo a lutost, ale hnev je lepsi.Treba to dostat von. Ked budete mat silu sa hnevat, zacnete zberat silu na to, aby ste sa z toho postupne zacali dostavat.Aspon u mna to tak bolo. Ak by ste chceli, hodim vam link...

kila
29. kvě 2007

Aaa, potrebovala by si vypadnúť niekam, naplánuj si na leto dovolenku... a ja verím, že to predýchaš, ešte si mladá tak sa nehnevaj na všetkých chlapov...

sharlotta
29. kvě 2007

Nech sa hneva na vsetkych, aspon docasne, to pomoze...Potom to prejde...Hnevaj sa, mas na to pravo!!!

mojalili
29. kvě 2007

Pravda, AAA ma pravo sa teraz hnevat.
NO a odist niekam, to je dobry napad. JA som odisla hned po 2 dnoch, zbalila som 3 mesacnu dcerku a mna a doisli sme 100km od domova, nik nevedel, kde sme. Ani on. A druhykrat som odsila na tyzden po mesiaci na dovolenku, vtedy, ked sa stahoval. Pomoze to dat si veci dohromady a inak na to pozerat.
NO a k tej teme, ze zacnes novy zivot, pekne si teraz peniazky odkladaj, nemaj ich na ucte, snaz sa co najviac pomaly vytahovat zo spolocneho uctu, povedz, ze si ides kupovat to a to. Mysli na seba teraz v prvom rade.

sharlotta
1. čer 2007

Aaa, je vobec nieco nove, ci stale na mrtvom bode?

aaa
2. čer 2007

Holky, nic nového... On to nějak neřeší.. A já neví, kde je, že bych za ním zašla. Do práce za ním nepůjdu, nejsem na tom tak, aybch to zvládla s nadhledem, určitě bych se rozbrečela, nejsem ten typ, co někam vlítne a udělá scénku a zase vylítne.
Včera jsem byla s kamarádkou v baru, tak jsem se trochu vypovídala ze všeho, ale na situaci to nic nemění, prostě bych ráda, aby se vrátil, stojí mi za to. A nevím jestli mám hysterčit, pronásledovat ho mobilem nebo se prostě odmlčet, ať si srovná sám v hlavě,jestli mu "vrznutí" za to stojí.

Máme každý svůj účet, plus jeden společný, na který dáváme oba stejně peněz.
V pondělí máme výročí svatby, nevím, jak to zvládnu.

andik
2. čer 2007

aaa to je fakt smutný ☹ pokud se sám ani neozve a neřeší nic,to je fakt na palicu 😠 Jak si to vůbec představuje dál?

consti
2. čer 2007

aaa to je mi fakt líto, to je od něj docela nezodpovědné,nemyslíš?Týýý jo, fakt nevím, jak bych to řešila.Co mu po telefonu říct, kdy má čas a že se sejdete někde na neutrálním území(kavárna atd.) a že pokud se s tebou nesejde, tak že ho navštívíš v práci,?Předpokládám, že scénu před spolupracovníky si rozmyslí 😎.Jinak si vyber ze společ.účtu peníze, co jsou tvoje.Na tom snad není nic špatného a je to rozhodně lepší, než když on později vybere všechny prachy a utratí je třeba s milenkou 😲 😝 😅

andik
2. čer 2007

přece to musí nějak řešit. 😠

aaa
2. čer 2007

Musí to řešit, ale jak už jsem psala, ten další krok je na něm, já mu svoje řekla. Nejsem si jistá, že bych se s ním mohla sejít v kavárně, mám strach, že budu brečet. No, tu scénku v práci bych mu docela ráda udělala... Jenže to asi nedokážu, nevím, co by mě k tomu muselo nakopnout.
Na tom společném účtě toho moc není... A myslím si, že je natolik slušný, že by ty peníze nevybral.

consti
2. čer 2007

aaa není natolik slušný, aby to řešil jako chlap, sešel se s tebou atd.Tak nevím, proč by si bral servítky co se týká peněz.Být tebou, tak fakt udělám poslední krok,co jsem už psla-sejít se na neutrální půdě nebo za ním zajít do práce.Víš pláči se při té schůzce stejně asi nevyhneš...Možná jsi to už psala, ale co jeho a tvá rodina?Ti o něm neví? 😎

andik
2. čer 2007

aaa myslím si,že scénka v práci nic nevyřeší.Jen se budeš stresovat.Sejít byste se měli,kavárna je dobrý bod,asi plakat budeš,ale snažila bych se s ním mluvit klidně,slušně a nic nevyčítat.Jen si vybíjíš energii a stejně to nikam nepovede,pokud se už rozhodnul s ní zůstat ☹ Asi bych zachovala svoji hrdost a chovala se neutrálně.Pokud by měl zájem se smířit a ji opustit,tak by se snad už ozval sám a snažil by se to řešit,ale očividně si dává bud na čas,nebo se vrátit nechce. ☹

Moc mě to mrzí....Držím Ti palce.Měli byste se setkat a vyřešit to co nejdřív,at víš na čem jsi.