Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

lenadka
15. čer 2007

ano mas pravdu a ta jeho nevyslovna drzost, ako dokaze klamat ani okom nemihne..hroza! 😠

aaa
15. čer 2007

Benji, holka, kde jsi? Napiš, že jste v pořádku.

consti
15. čer 2007

aaa ahoj, třeba je to tak, jak psala lenadka a oni to ještě řeší... 😅 😕

lenadka
15. čer 2007

aaa, a ty sa mas ako?

consti
15. čer 2007

benji tu pořád není?? 😅 😲

bustik
15. čer 2007

Taky doufám, že je to u Benji všechno v pohodě

evaje
15. čer 2007

Ahojte holky, podle toho, jak tu všichni netrpělivě čekáme na Ben, soudím, že z toho máme stejné pocity. Strach, aby jim neublížil,PADOUCH!!Snad jsou v pohodě někde venku... 😒

elliana
15. čer 2007

babule, benj pisala, ze: "Ještě mi říká, že neví kdy ráno přijede, protože má náké vyřizování", takze este snad nemusime mat strach...ale ak sa mam priznat, ani ja nemam z toho dobry pocit

evaje
15. čer 2007

Vážně, na to jsem zapoměla. Akorát, kdyby nebyl doma, tak by snad Ben otevřela Koníka.cz ne? A ujistila nás, že jsou OK.

benjamin
autor
15. čer 2007

Holky, díky moc za vaši podporu. Čekám na něho od rána a pořád nic. Tak jsem mu volala, ale on to nezvedal. Tak jsem mu psala, že ho prosím ať mi to zvedne. Nezvedl. Před malou chvilkou volal. Řekla jsem mu, jestli můze na chvíli přijít domu. On, že tedy přijde za 20 min a jestli bude doma ještě někdo kromě mě a Lucky. Určitě něco tuší!!!!
Myslete na mě, snad to ustojim. Buší mi srdce jako o závod!!

bielanevesta
15. čer 2007

Benji myslím na teba a držím pesti!!!!!!!!!!!!!!!

silente
15. čer 2007

Jsem moc ráda, že se Ben ozvala.
Ben - držím palečky!

evaje
15. čer 2007

Ben drž se!!! Asi něco tuší, doufám, že nejsi sama!?

benjamin
autor
15. čer 2007

Jsem tu sama, snad to nějak zvládnu. Budu se snažit být v klidu,tak uvidíme jak to bude!!! kdyžtak mám domluvenou kamarádku na telefonu. Jsem nervozni jako blázen!!!!

pepibubu
15. čer 2007

Benji, a nemáš aspoň mobil, co umí nahrávat videosekvence?

silente
15. čer 2007

Benji - zavolej jí okamžitě, když vejde do dveří a nech ten telefon zapnutý někde ležet!

evaje
15. čer 2007

ben, měj na mobile nachystané kamoščino číslo, ať ho nemusíš hledat a jen stiskneš tlačítko v případě nouze. Co chystá, že se ptal, jestli jsi sama?

pralinka25
15. čer 2007

Benji chapem ze to je tazke ale myslim si ze si radsej mala v case jeho nepritomnosti urobit to co som ti pisala, lebo vela veci aj zdanlivo banalnych sa casom moze obratit proti tebe.

Robim v oblasti kde podobne pripady tiez riesime. Neverila by si ake strasnosti a nepravosti sa mozu stat. Neraz sa stalo ze nasilnik a idiot ako ten tvoj nakoniec znicil nie len svoju zenu ale dostal i dieta a to len vdaka roznym drobnostiam.

Kamaratka je fajn ale malo a zbalene kufre mozu situaciu len vyhrotit aj ked to bolo prve co ma v tvojom pripade napadlo zbalit mu kufre.

Chod prosim ta do nejakeho centra popytaj sa na zakony a na moznosti, chod za kuratorkami, daj si doporucit pravnika zaoberajuceho sa rodinnym pravom a chod na bytove druzstvo!!!

Prosim ta chod!!!!

Drzim ti palceky. Zabila by som ho debila.

benjamin
autor
15. čer 2007

pepibubu, takový mobil nemám. Ještě tady není... To jsou nervy!!!

silente
15. čer 2007

Pralinka - v jaké oblasti pracuješ? Potřebovala bych pomoci jedné ženě, nestačím na to se svým vzděláním, potřebovala bych trošku pohled právníka z této oblasti (DN).

aaa
15. čer 2007

benji-moc ti držím palce, buď opatrná.

evaje
15. čer 2007

Praslinka má pravdu. Jsi statečná, že to takhle zvládáš, ale i hrdinové potřebují někdy pomocníky, aby vyřešili těžký případ. To není ostuda volat o pomoc. V tvém případě je to nutnost. Věř Pralince a prosím tě , vyhledej odborníky. Proto tu jsou.

pepibubu
15. čer 2007

Benji, umí to i některé fotoaparáty.
moment něco zkusím

silente
15. čer 2007

Benji, nevím, odkud jsi, tak všeobecně:

www.donalinka.cz
DONA linka
telefonická pomoc osobám ohrožený domácím násilím v nepřetržitém provozu
2 51 51 13 13

PRAHA
BÍLÝ KRUH BEZPEČÍ 257 317 100
CENTRUM KRIZOVÉ INTERVENCE 284 066 110
LINKA DŮVĚRY RIAPS 222 580 697
PROFEM o.p.s.
Konzultační středisko pro ženské projekty 224 917 224
Linka právní pomoci pro ženy - oběti násilí (každou středu od 18:30 - 20:30) 224 910 744
Psychosociální centrum ACORUS 283 892 772
ROSA (centrum pro týrané a osamělé ženy) 241 432 466, krizová linka 602 246 102

BRNO
BÍLÝ KRUH BEZPEČÍ 541 218 122
PORADNA PRO ŽENY V TÍSNI 545 245 996 SOS linka (7:00 - 22:00) 737 834 345

http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id...

pepibubu
15. čer 2007

Holky já mám doma POKLAD. Nebudu to tu zatím rozepisovat, ale možná mě napadlo jak Benji pomoct.

pepibubu
15. čer 2007

Benji máš IP přečti si ji prosím.... důležité

pepibubu
15. čer 2007

sakra Benji, mám starost jestli už nepřišel a celý můj plán pomoci není tím pádem marnej...

silente
15. čer 2007

Pepibubu - tak teď už jsem fakt zvědavá, na co jsi přišla! 🙂

pralinka25
15. čer 2007

Silente no právnik zrovna nie som. Skôr sociálny pracovník a spolupracujem kvôli takýmto prípadom s množstvom odborníkov. Bohužial aj pre ostrielaných odborníkov je to niekedy ťažké nájsť riešenie natož pre niekoho komu je ubližované. Je rozdiel byť v tej situácii a len ju riašiť z vonku.

Benji si fakt silná. Obdivujem ťa ako dlho si to zvládala ale zaslúžiš si už aj pokoj a šťastie. Neváhaj a daj si pomôcť!

pepibubu
15. čer 2007

Silente, až si to přečteš, pochopíš, proč jen IP a ne veřejně 🙂