Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

ivett25
15. čer 2007

Ahojky Benji, sleduju tvůj příběh od počátku! Je mi to hrozně moc líto, přála bych ti nevím, co, abys měla svůj klid, štěstí, spokojenost a malou v náručí! Buď silná!
Škoda, že sis nenechala poradit a nezavolala někoho známého, který by třeba čekal schovaný na schodech, aby ti mohl co nejdříve přispěchat na pomoc! ☹ Snad všechno dobře dopadne a ty budeš mít opět důvod k radosti!

Pepibubu, a zveřejníš to někdy? Myslím, že by tvůj nápad zajímal více holek! 😉 😉 Ale pokud by měl uškodit Benji, tak to samozřejmě všechny pochopíme! 😉

ivett25
15. čer 2007

Ahojky Benji, sleduju tvůj příběh od počátku! Je mi to hrozně moc líto, přála bych ti, abys měla svůj klid, štěstí, spokojenost a malou v náručí! Buď silná!
Škoda, že sis nenechala poradit a nezavolala někoho známého, který by třeba čekal schovaný na schodech, aby ti mohl co nejdříve přispěchat na pomoc! ☹ Snad všechno dobře dopadne a ty budeš mít opět důvod k radosti!

Pepibubu, a zveřejníš to někdy? Myslím, že by tvůj nápad zajímal více holek! 😉 😉 Ale pokud by měl uškodit Benji, tak to samozřejmě všechny pochopíme! 😉

silente
15. čer 2007

Pralinka - písnu Ti to do IP, nechci tu strašit ostatní 😀

pralinka25
15. čer 2007

ok 🙂

pepibubu
15. čer 2007

pralinko, silente ti to přepošle. Internet je sice mocnej, ale je riziko že by si to mohl přečíst i on.... takže radši takhle

aaa
15. čer 2007

pepibubu-taky mě zajímá, co jsi vymyslela.... 😉

evaje
15. čer 2007

Silente, ty jsi tomu dala korunu, teď jsme napnuté jak šráky 😀 Já ci vědět o co go!Ale samo, že pokud to jde. Pokud to musí být tajné, tak se nedá nic dělat a má ženská zvědavost zůstane neukojená ☹ . Hlavně, aby to Ben pomohlo.!!!

evaje
15. čer 2007

Taky mě napadlo, jestli tu ten bubák nešmíruje, když věděl, že je se na něj Ben chystá.

silente
15. čer 2007

Přepošlu to od Pepibubu, to pro Pralinku je jiný případ 😉

elliana
15. čer 2007

baby, poslite aj mne, nech som v obraze...

inac, ak benj nevymazava historiu, je dost mozne, ze kontroluje, co na PC robi...Ved uz povyvadzal aj omnoho horsie veci, preco by sa stitil niekomu liezt do sukromia...

jjitulina
15. čer 2007

ben,držím palečky!At se tobě a holčičce nic nestane.Chlapi se umí chovat jako hovada.Zažila jsem to u ségry,když se po dvaceti letech rozváděla.Taky jsem zvědavá co pepibubu vymyslela 😉

alex1
15. čer 2007

holky, taky sem občas nakukuju co a jak a jsem hrozně zvědavá, co Pepibubu vymyslela. Můžete mi to někdo taky poslat? Díky 😀

evaje
15. čer 2007

Tak mám pocit, že už je ten její pako doma. Ten nápad byl holky super! 🙂 Ale asi nevyjde. Moc na Ben myslím, ale teď už musím letět. Malej nosí v plíně kokino a chystáme se na kolo. Tak večer zkontroluju, jestli je Ben v "pohodě". Mám o ni strach.

silente
15. čer 2007

Elliana - poslala jsem Ti to, přepošli to prosím dál alex1, mně IP vždy totálně rozseká PC 😠

zuzulik
15. čer 2007

ja chci taky vedet 🙂 ...jen at jsou holky v poradku!

jjitulina
15. čer 2007

prosím,dejte mi taky vědět do IP,jsem napjatá jak kšandy

tlapicka
15. čer 2007

ja takyyyy, prosim prosim

kafa
15. čer 2007

tak toto je napinak.. poslite to niekto aj mne prosiiiiiiiiim 😀

consti
15. čer 2007

kafa já na to taky čekám 😀 ...benji snad je vše ok a ozveš se nám hned jak to bude možné 😅

elliana
15. čer 2007

malo by vam to cochvila dojst

consti
15. čer 2007

eliana už jsme psala díky přes IP, no to by šlo...uvidíme...

elliana
15. čer 2007

len nech sa benj ozve, ze je v poriadku, ja som ako na ihlach...

kafa
15. čer 2007

elliana dakujem 🙂 dobry napad, ale asi si to uz Ben nestihla precital... visim na jej pribehu uz riadne dlho, je to strasne, ze taky chlapi vobec existuju a vybijaju si svoje problemy na zenach 😠 😠

ukana
15. čer 2007

boze, baby, teraz som to cele spatne docitala, to je hrozne, taky magor, zavesila by som ho za g..le do prievanu, hnusaka, 😠 😠 😠 😠 😠
dufam, ze vsetko dobre dopadne, drzim palce, benji. ☹

kafa
15. čer 2007

oprava: taki chlapi 😉

pralinka25
15. čer 2007

aj ja by som rada vedela co vymyslela pepi. Poslite prosiiiiiiiiim 😕

ukana
15. čer 2007

aj mne to poslite, nech som v obraze. diiiiiiiiiky

pepibubu
15. čer 2007

já taky holky.... snad je vše OK.... Teď napíšu něco hnusnýho, ale kdyby ji udeřil tak, že by musela do nemocnice, nechala by si to aspoň zaprotokolovat a měla "důkaz" v ruce a bylo by jasné co je zač....

ne že bych jí to přála ale to je to moje "ze všeho hnusnýho vytluč co se dá"

vanusak
15. čer 2007

Benji, slovo PROSÍM vůči němu vůbec nepoužívej, pouze požaduj!

kafa
15. čer 2007

no to je dost kruto napisane, ale viem co mas na mysli.. 😔