• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

20. června 2009 
kikina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak vela stastia, lasky, pochpenia a porozumenia :slight_smile: drzim palce
20. lis 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kikina, veľa šťastia. :slight_smile:
20. lis 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikina tesim sa aj ja a prajem vsetko dobre, nech to je stale tak, a ak aj pridu hadky, vela odvahy do ich riesenia
20. lis 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem vám krásne zo srdca aj ja vám prajem všetko dobré. Ste skvele ženy. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. lis 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuj Kikina ta to je super:slight_smile: sa s tebou tesiiiiim :dizzy_face: nech vam to vydrzi :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kikinka, tak dobre padne počuť také niečo pozitívne, moc ti prajem už len samé šťastné chvílky :dizzy_face:
20. lis 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Norik, Halienka aj vám pekne ďakujem a prajem aby aj vám vždy svietilo slniečko v duši. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kikinka moc moc přeju aby už vše bylo jen a jen krásné. :dizzy_face: :dizzy_face:
21. lis 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
benjamin, co noveho?
alfula, jak jste na tom?
2. kvě 2009 v 00:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja mám iný problém rozmýšľam, či ho vyšmariť alebo nie :unamused: ako ste to prežívali ... podviedol ma ale už neviem či chcem pokračovať vo vzťahu.... sama som z toho mimo
2. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Benjamin skus zavolat sen oni ti mozu spravit test partnerstva a odstranit niektoré negativne vplyvy vo vasom vztahu, je to trosku ezoterika ale pomaha.

http://noetis.cz/web/index.php?id=23 tam chod do kontakt

Drzim palce, tazka situacia, ale zrejme mu nejaka koza bez chrbtovej kosti pomutila hlavu sexom tak to byva, dietatko je zmena a zena je menej disponibilna a muzi su casto z toho traumatizovany ked nemaju pravidelny sex, mozno nejaka sa onho zaujima a chlapom to hned imponuje. Skus sa snim porozpravat v klude a sa na to citis ak nie tak sa snaz vyckat bez natlaku mozno sa mu vyjasni a pochopi o co prichadza. Povedz mu na rovinu, ze teraz si unavena a menej disponibilna ale ze nech je trpezlivy ze casom sa to zas vrati do normalu. Drzim palce.
2. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Benjamin je to smutné konstatovanie ale mam vela kamaratok ktorym sa narodilo prvé babo a podkopalo to ich vztah s manzelom miesto toho aby to upevnilo a ostali samé, no dieta je pre manzelstvo velka zmena a bohuzial ani dieta muza neudrzi pri zene ked mu hlavu popletie sexom ina, alebo ked sa citi opusteny lebo manzelka vidi len dietatko co je prirodzené, chlapy o tom neradi hovoria, ze sa citia na vedlajsej kolaji a nechcu to pripustit, preto aj oni sa musia naucit novej roly byt otcom a nie kazdému chlapovi to ide lahko. :unamused:
2. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Benjamin moja svagrina ostala tiez sama s rocnym babom, a nasla si priatela cez internet na seznamke, tiez rozvedeny s chlapcekom v rovnakom veku a zatial su stastni. :wink:
2. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže já tu asi rozbouřím vody, ale jdu napsat nějaké věci co jsou pravdivé a on je říká
jsi úžasná, úplně z tebe teču, to se mi nikdy nestalo
péro mi stojí, jen na tebe pomyslím...
jsi tak krásná, máš nádherné kozičky a prdelku...
jsi taková jiná takovou holku jsem nepoznal

...tohle teď poslouchám....samozřejmě že si nemyslím že to je forever...ale říkám si,proč to mnohé z vás dokáží zkousnout od milenek:(proč je radši nepustíte?
20. čer 2009 v 01:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra.kl - to je pekné, že si myslíš, že je to pravdivé :wink: . Chlap ktorý si chce šuchnúť bude tvrdiť hocičo, len nech mu dáš. Takého by som pustila hneď za milenkou :wink:
20. čer 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra - souhlas s jevel, takových keců jsem se naposlouchala od hromady chlapů :slight_smile:. Souhlas s tebou - rozhodně to není forever, tedy nemusí být, mého manžela se to drží už nějakých 10 let :slight_smile:.
20. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
páni, takhle úchylný a hnusný "jakoby sexy" výrazy zkoušeli kolegové, když jsme byli na školení. Hoši "šťastně" ženatí, ale jakmile měli příležitost, tak to byli pěkný kurvy. Hnus :confounded:
20. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som celkom nepochopila, co tym petra chcela povedat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani ja som to nepochopila. Petra, to ako ty si tá milenka, a toto ti hovorí ženatý chlap a ty sa teraz z toho vytešuješ?
20. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek