Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

slnieckova
20. lis 2008

kikina 😵 😵 😵 tak vela stastia, lasky, pochpenia a porozumenia 🙂 drzim palce

kveta
20. lis 2008

Kikina, veľa šťastia. 🙂

emilyz
20. lis 2008

kikina tesim sa aj ja a prajem vsetko dobre, nech to je stale tak, a ak aj pridu hadky, vela odvahy do ich riesenia

kikina30
20. lis 2008

Ďakujem vám krásne zo srdca aj ja vám prajem všetko dobré. Ste skvele ženy. 🙂 🙂 🙂

norik1
20. lis 2008

juuuj Kikina ta to je super🙂 sa s tebou tesiiiiim 😵 nech vam to vydrzi 😵 😵

halienka
20. lis 2008

Kikinka, tak dobre padne počuť také niečo pozitívne, moc ti prajem už len samé šťastné chvílky 😵

kikina30
20. lis 2008

Norik, Halienka aj vám pekne ďakujem a prajem aby aj vám vždy svietilo slniečko v duši. 😵 😵 😵

aleda
21. lis 2008

Kikinka moc moc přeju aby už vše bylo jen a jen krásné. 😵 😵

babara
1. kvě 2009

benjamin, co noveho?
alfula, jak jste na tom?

lenulka1982
2. kvě 2009

ahojte, ja mám iný problém rozmýšľam, či ho vyšmariť alebo nie 😒 ako ste to prežívali ... podviedol ma ale už neviem či chcem pokračovať vo vzťahu.... sama som z toho mimo

mywiel
2. kvě 2009

Benjamin skus zavolat sen oni ti mozu spravit test partnerstva a odstranit niektoré negativne vplyvy vo vasom vztahu, je to trosku ezoterika ale pomaha.

http://noetis.cz/web/index.php?id=23 tam chod do kontakt

Drzim palce, tazka situacia, ale zrejme mu nejaka koza bez chrbtovej kosti pomutila hlavu sexom tak to byva, dietatko je zmena a zena je menej disponibilna a muzi su casto z toho traumatizovany ked nemaju pravidelny sex, mozno nejaka sa onho zaujima a chlapom to hned imponuje. Skus sa snim porozpravat v klude a sa na to citis ak nie tak sa snaz vyckat bez natlaku mozno sa mu vyjasni a pochopi o co prichadza. Povedz mu na rovinu, ze teraz si unavena a menej disponibilna ale ze nech je trpezlivy ze casom sa to zas vrati do normalu. Drzim palce.

mywiel
2. kvě 2009

Benjamin je to smutné konstatovanie ale mam vela kamaratok ktorym sa narodilo prvé babo a podkopalo to ich vztah s manzelom miesto toho aby to upevnilo a ostali samé, no dieta je pre manzelstvo velka zmena a bohuzial ani dieta muza neudrzi pri zene ked mu hlavu popletie sexom ina, alebo ked sa citi opusteny lebo manzelka vidi len dietatko co je prirodzené, chlapy o tom neradi hovoria, ze sa citia na vedlajsej kolaji a nechcu to pripustit, preto aj oni sa musia naucit novej roly byt otcom a nie kazdému chlapovi to ide lahko. 😒

mywiel
2. kvě 2009

Benjamin moja svagrina ostala tiez sama s rocnym babom, a nasla si priatela cez internet na seznamke, tiez rozvedeny s chlapcekom v rovnakom veku a zatial su stastni. 😉

petra.kl
19. čer 2009

Takže já tu asi rozbouřím vody, ale jdu napsat nějaké věci co jsou pravdivé a on je říká
jsi úžasná, úplně z tebe teču, to se mi nikdy nestalo
péro mi stojí, jen na tebe pomyslím...
jsi tak krásná, máš nádherné kozičky a prdelku...
jsi taková jiná takovou holku jsem nepoznal

...tohle teď poslouchám....samozřejmě že si nemyslím že to je forever...ale říkám si,proč to mnohé z vás dokáží zkousnout od milenek:(proč je radši nepustíte?

jevel
20. čer 2009

petra.kl - to je pekné, že si myslíš, že je to pravdivé 😉 . Chlap ktorý si chce šuchnúť bude tvrdiť hocičo, len nech mu dáš. Takého by som pustila hneď za milenkou 😉

johanda
20. čer 2009

petra - souhlas s jevel, takových keců jsem se naposlouchala od hromady chlapů 🙂. Souhlas s tebou - rozhodně to není forever, tedy nemusí být, mého manžela se to drží už nějakých 10 let 🙂.

ygreen
20. čer 2009

páni, takhle úchylný a hnusný "jakoby sexy" výrazy zkoušeli kolegové, když jsme byli na školení. Hoši "šťastně" ženatí, ale jakmile měli příležitost, tak to byli pěkný kurvy. Hnus 😖

sirinka
20. čer 2009

no ja som celkom nepochopila, co tym petra chcela povedat.... 😝

darina77
20. čer 2009

ani ja som to nepochopila. Petra, to ako ty si tá milenka, a toto ti hovorí ženatý chlap a ty sa teraz z toho vytešuješ?