Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

lara1znk
16. únor 2007

taketo nazory si radsej nechajte pre seba, sorry ale asi by tu mali prispievat baby ktore chcu benjaminovi poradit, podporit ju a nie ju zacat podozrievat ze si celu story vymyslela atd. 😒

gaya
16. únor 2007

Nechapem... preco by si niekto chcel vymysliet takuto story? Co by z toho mal? Preco by tu niekto presedel celu noc a pisal? Co by z toho Benjamin mala? Neide tu o ziaden problem so sexom, aby sa na tom neznama osoba ukajala, neprosi tu o financnu pomoc... len o radu!

macik
16. únor 2007

Fajn, když nevěříte, tak nenakukujte, je to jednoduchý...každopádně i kdyby to pravda nebyla (a já myslím, že je), tak tady může být více holek, kterým toto téma pomůže...takže je to smysluplné vlákno...

a2303
16. únor 2007

Už sa to raz stalo na inej stránke a aj vtedy sme radili, pomáhali ako sa dalo a nakoniec to bol výmysel... Bolo to plytvanie našej energie...
My sa nejdeme hádať, je to len náš názor a nehnevajte sa ale ten si možeme napísať kedy chceme a aký chceme a kde chceme... To ja naša súkromná vec.
Ja prajem Benjaminovi len to najlepšie, ja jej mojim názorom nechcem uškodiť, ani ju neohováram a nič si na ňu nevymýšlam. Je to len moj názor, nič viac...

magg
16. únor 2007

Ahoj benjamin, sledujem co pises, velmi ti drzim prsty, len chcem vediet ako siprisla na to ze je v tom na 100% ina zena? Len z toho , co ti povedal on?

tinax
16. únor 2007

nechapem, preco to tu stale niekto spochybnuje. Ked si niekto mysli ze to nie je pravda tak sem nech radsej nepise. moze urobit viac skody ako osohu. benjamin prajem Ti aby sa to co najskor vyriesilo a hlavne objasnilo. Drzim palce A to tom kamaratovi, ktori o nicom nevie, ved aj chlapi zaklamu koli kamaratovi. Takze...

bybi
16. únor 2007

benjaminko ja tiez vsetko citam, je mi to moc luto, ale pomoct ti neviem. Nic podobne som nezazila ani ja, ani v mojom okoli. Ale velmi na teba myslim a podla mna si vedies skvele zatial. 🙂

gedren
16. únor 2007

A ostatne muze to byt i manzelka toho kamarada, ze 🙂

katika1
16. únor 2007

Gedren.. ale to by asi nebýval u nej 😀

magg
16. únor 2007

Ja len nechapem tie zeny, ktore su schopne prebrat niekomu manzela a otca, to sa neboji, ze sa jej to vrati? Moj manzel mal predo mnou 7 rocny vztah, iskrilo to medzi nami asi rok, ale nikdy by som nespravila nic, co by mohlo jeho vztah znicit. Dali sme sa dokopy po dvoch rokoch od zoznamenia, aj to len preto, ze ho jeho frajerka nechala, dokonca koli dobremu kamaratovi z partie. Ak by to vsak neurobila, urcite by sme nikdy neboli spolu.

consti
16. únor 2007

magg takové ženy také nechápu, ale láska je láska...a té asi neporučíš.
benjamin drž se, jsem zvědavá, jak to vše dopadne, je to všechno fakt zvláštní.Opakuji otázku jedné z nás:jak víš, že je v tom 100%ženská?

magg
16. únor 2007

Ved ja som tiez milovala, nezobrala by som si ho keby nie, ale az kym ho nenechala jeho frajerka, tak by som si s nim nezacala. A keby ju on opustil koli mne, bohuzial, radsej by som sa trapila, ale nemohla by som s tym zit.

gita06
16. únor 2007

tak se omlouvam,benjamin mi psala a vyresilo se to,ale priznam se,ze kdyz psala jeden den tak a pak onak,pochyby se ve me trosku praly zda si opravdu nedela blazna.Ted uz vim ze ne a tak se tady verejne benjamin OMLOUVAM a preji hodne sily a at se netrapi a najde klid! 🙂

andik
16. únor 2007

benjamin,myslím si,že už tady holky napsaly úplně všechno,takže bude asi zbytečné tady psát nějaké romány 😀 Popřeji Ti jen hodně síly,odvahy a štěstí!Zachovej si svoji úroven a sebeúctu!!!Drž se!

gedren
16. únor 2007

magg, ja to vidim stejne, taky bych nikde "nedelala" do zadanyho, to je pro me tabu. Ale nemusi to byt vina te milenky, vzdyt on ji muze nejdriv nakecat, ze je sam, pak kdyz se provali manzelka, tak maze med kolem huby, ze mu ze nerozumi, ze je v rozvodovem rizeni...a kdyz se ukaze, ze ani jedno neni pravda, tak uz je v tom milenka az po usi. Nejsou takove vsechny pripady, ale ja soudim, ze ten, kdo podvadi, je vzdy zodpovedny vuci svemu partnerovi, a milenec/milenka s tim v podstate nema co delat (pokud to neni kamarad/ka podvadeneho, to pak je podraz na N-tou).

Jinak se omlouvam, ze jsem odbocila, a jsem zvedava na dalsi zpravy od benji.

benjamin
autor
16. únor 2007

holky které jste se mě zastaly - díky moc.
Teď to na mě ňák padlo, jsem hotová. Celá se třesu, nevyspalá, pořádně jsem nic nejedla, holčička mi brečí.
Říkám si co všechno musí ženská v životě vydržet...

consti
16. únor 2007

ben uklidni se, jdi se najíst, věnuj se malé.Máš to těžké, ale neboj, bude líp.Máš možnost hlídání malé,můžeš si odpočinout(viz masáž) a to je jen a jen dobře.Bu´d ráda, že máš kolem sebe tvou rodinu a kamarádky.Co na vše říká manželova rodina? 😅

papaya
16. únor 2007

Ahoj Benji, chtěla jsem tě povzbudit. Prožíváš teď težké období,ale určitě to zvládneš statečně a s grácii. Brzy bude zase líp, i když máš možná pocit že ne. Držím ti moc palce,aby to bylo brzy za tebou 😵
Udělej co radí Consti. Věnuj se sobě a holčičce,oběma vám to udělá líp 😵

gedren
16. únor 2007

Presne tak, jidlo je zaklad! A pak si hezky pritul malou, koj ji, pohlad, popovidej si s ni a vsichni chlapi sveta Ti muzou bejt ukradeny! Vzdyt vis, jak to bylo v basnicich, na kazdem konci je hezke, ze neco noveho zacina...

benjamin
autor
16. únor 2007

consti, co manželova rodina? Všichni jsou v šoku, nechápou. Vlastně celé okolí, společní kamarádi, příbuzní nikdo to nechápe. Kdybyste ho znali, vždycky odsuzoval nevěry, strašně toužil po svatbě a dítěti, prostě člověk za kterého byste dali ruku do ohně a teď udělá takový svinstvo.
Jeho mamka mi denně volá, opakuje mi, že stojí všichni při mě, ale nevím -stále je to její syn, že?

magg
16. únor 2007

benjamin si si ista ze je v tom ina zena? co ta o tom prsvedcilo?

benjamin
autor
16. únor 2007

Ženská je v tom na tuty, je zamilovanej až po uši. Věřím, že se to té dotyčené jednou vrátí, nevím jestli za rok za dva, ale určitě se jí to někdy vrátí. Člověk se má na světě chovat slušně, takovéhle věci se prostě nedělají.
Z dnešního rozhovoru s manželem jsem vycítila, že ona to dost tlačí, aby odešel. On Teď neví jestli jít nebo zůstat. Sžírá ho to, že neuvidí jak holka roste, chce být u toho, když se poprvé postaví, až řekne první slůvko...
Včera byl prý rozhodnutý, že se vrátí, že mě odprosí. Dnes už ho to zas táhne za ní. TeĎ chce po mě čas na rozmyšlenou do neděle... Holky, to je psycho... Ani se Vám nedivim, že Vám tohle všechno připadá divný, jsem z toho sama už na palici.

magg
16. únor 2007

No mozno je to blbost, ale ak by si mu navrhla aby isty cas nebol ani s tebou ani s nou, mozno ked bude sam, zisti, ku ktorej co citi, mozno, ja neviem, mna sa to sice netyka, ale ma nenormalnu depku z toho, uz od vcera chodim za muzom ci ma nenecha ☹

benjamin
autor
16. únor 2007

magg, řekl mi její jméno,věk, kde bydlí a pracuje... Bohužel, je to tak, já blbá ho ještě omlouvala a myslela si jestli náhodou nejede v ňákym průseru a on si už 9 měsíců někde užívá...

lucisa
16. únor 2007

ben, já znám podobný příběh z mého okolí. ale trochu opačný.

dva mladí si pořídili miminko ještě na střední škole, mamince bylo 17 let! po porodu a dovršení její plnoletosti se vzali - první láska a hned tak osudová....
zanedlouho měli druhé miminko a za pár let třetí...

skončila mateřská a vzhledem k tomu, že holka měla jen maturitu a žádnou praxi, jen tu maminkovskou, těžko hledala práci.
nakonec vzala poradce stavebního spoření a objížděla známé a přemlouvala. při jedné takové anabázi poznala kluka a najednou měla pocit, že si nic neužila, otěhotněla a vzala si prvního, kterého potkala a zamotala se jí hlava.

chvilku to spolu táhli potajnu, pak však přišla domů, sbalila si své věci a odešla nejen od manžela, ale i od dětí (kluk 10, holky 7 a 2 roky).
bydlí u jejich rodičů, manžel se z toho sesypal, její rodiče ho podporují a pomáhají jak jen mohou.

známá nakonec vyřešila výchovu dětí tak, že prý si vezme dvě mladší holky a jemu nechá kluka. na takové řešení samozřejmě nechtěl přistoupit, taky je pěkná blbost dělit sourozence.
kluk ze začátku bojoval, jak mohl. jel za nimi, tam zjistil, že ti dva nerozbili jen jejich rodinu, ale že nový přítel manželky má taky přítelkyni, s níž každým dnem čekal prvního potomka. ta se z toho složila taky, jen ti dva jsou spokojení....

nakonec mu zůstávají všechny tři děti, neboť ona je k němu vozila čím dál častěji na hlídání, protože prý nemá čas, musí pracovat.
on se kvůli ní vzdal dobře placené práce (vojenský slovák, který v české armádě jako cizinec pracovat nesmí), rodiny, která zůstala na slovensku a pomáhají mu, seč můžou jen tchánovci. za svou dceru se stydí a odmítají s ní komunikovat, děti se ptají po mamince, která na ně kvůli nové lásce nemá čas.

tatínek od ní nevidí peníze a kvůli dětem musel vzít ještě méně placenou práci, aby nemusel dělat na směny a mohl se jim odpoledne věnovat. nevím, jaká je situace teď (o tomhle vím asi půl roku), takže už to možná nějak dopadlo, ale po přečtení příspěvku benjamin se mi to vybavilo.... 😠

ben, ať už to u nich dopadlo nebo dopadne jakkoliv (vím, že už tehdy ještě s horkou hlavou hned podávala žádost o rozvod), ale jemu fakt pomohlo jen vědomí toho, že je otec, má děti, které ho potřebují a musí to zvládnout jen kvůli nim.

tys zareagovala správně (klíče apod.), buď statčná, možná mu to dojde, jakou udělal blbost.

jen nadhodila jsi mu, že kámoš ti řekl něco jiného? je v tom fakt baba? jak to víš tak jistě?

magg
16. únor 2007

9 mesiacov? on ju spoznal este pred svadbou?

benjamin
autor
16. únor 2007

magg, ne ne bylo pry kratce po svatbe, ta byla v červnu. Vim, že jsem psala, že máme půl roku po svatbě, ale v tom prvním šoku jsem si neuvědomila, že už je to 3/4 roku, strašně to letí.

benjamin
autor
16. únor 2007

Zase budu v podezření, že si vymýšlim ☹ Už jsem to někde psala, v únoru jsem otěhotněla, v červnu byla svatba a říjnu se narodila holčička.

melory
16. únor 2007

benjamin, naco by ti bol muz co ide za inou, ved to je jedno kedy to urobil, on by to aj tyak spravil a radsej skor ako neskoro, keby ta ozaj miloval tak to neurobi, proste bud silna prijmi to tak ako to je, urcite to bude takto lepsie a tebe zivot zacina a moze sa este vela zmenit k lepsiemu.

benjamin
autor
16. únor 2007

melory,dík za podporu. Taky si říkám, že asi bude lepší, když půjdem každý svoji cestou. Na druhou stranu jsem si strašně moc přála, aby holčička poznala skutečnou rodinu, což já jsem bohužel neměla.
Asi mi životní štěstí není přáno...