Manžel mě podvádí, mám to ustát pro syna?

petanohejlova
20. lis 2014

Třeba mě odsoudíte, nebo pomůžete…
Zjistila jsem, že mě manžel podvádí s holkou co jí známe oba, oni už spolu to zkoušel 5× :( máme syna 2,5, kterého oba milujeme. Ona je vdaná má 6ti letou dceru. Ze začátku byl asi i do ní zamilovaný, co jsem to zjistila začala jsem hrát hru na spokojené manželství takže ho to k ní táhne teď zřejmě už „jen“ kvůli sexu. Když jsem na něj nastoupila vše popřel, do očí mi řekl, že to není pravda.. je to prostě haj*l. Doma se chová vzorově, o syna o mě, ale já to mám pořád v sobě a nevím zda to dokážu ustát a přejít… Byt je jeho, já nemám kam jít, ( k rodičům se fyzicky prostě nevejdeme) beru rodičák 3800, z toho nic neutáhnu, takže tu musím zůstat. Nemáte nějaký fígl jak udělat v hlavě reset a nezbláznit se z toho? :( :( :( :zed: :zed: :zed: mám přístup k jeho emailu a to on neví, tudíž vím, že to stále pokračuje, jenže ty emaily nechci použít, protože bych se před ním ponížila.. no i když vlastně už ponížená jsem, že?

lenicka07
20. lis 2014

na tvém místě bych přemýšlela stylem : nemám možnost jinak to řešit, z nedostatku jiného řešení to nějak vydržím, je mi lhostejný, až bude možnost to řešit (až budu mít svůj příjem) tak od něj odejdu. A během té doby se to nějak vyvrbí, buď mu dojde, co dělá a pohne se v něm svědomí a nebo v tom bude pokračovat dlouho a pak nemá smysl ve vztahu pokračovat .. Sama na sobě pracuj (né kvůli němu abys o něj bojovala, ale kvůli sobě). Nevím, co jiného dělat, aby ses z toho nezbláznila. Nebojovala bych o něj, stejně to k ničemu není. A emaily bych mu o hlavu neotloukala. Moc to neuznávám číst cizí emaily. Pokud ti to nedá a koukneš, nikdy! tím neargumentuj.

uztotakbude
20. lis 2014

@majkali Ano a díky tomu soudu byste pak šla sedět Vy. Nemáte manželovi co vstupovat do mailové korespondence, je to nezákonné!